Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Sierpień 22, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Archiwum::Strzelcy IV Ligi 12/13
SEZON 2012/2013

Lp. Imię i Nazwisko Klub Ilo¶ć
1. Paweł Olszewski MKS Przasnysz 26
2. Mariusz Kopecki Błękitni Raci±ż 24
3. Rafał Komosa Czarni Węgrów 19
4. Marcin Tomczak Mławianka Mława 15
5. Marcin Kowalski Błękitni Raci±ż 13
. Mariusz Walczak Mławianka Mława 13
7. Piotr Wilamowski Mazur Gostynin 12
. Daniel Dylewski Huragan Wołomin 12
. Paweł Madej KS Łomianki 12
10. Piotr Melchinkiewicz Mławianka Mława 11
11. Jakub Wróblewski MKS Przasnysz 10
12. Bartłomiej Dębicki Błękitni G±bin 9
. Kamil Bartosiewicz Bzura Chodaków 9
. Adam Dobosz Czarni Węgrów 9
. Pierre Ndakiza Huragan Wołomin 9
. Piotr Piasecki MKS Przasnysz 9
. Adam Koprowski Wkra Żuromin 9
. Bartłomiej Nowacki Wkra Żuromin 9
19. Radosław Wi¶niewski Błękitni G±bin 8
. Łukasz Kowalczyk Bug Wyszków 8
. Tomasz Oziemblewski Bzura Chodaków 8
. Michał Herman Huragan Wołomin 8
. Bartosz Komorowski Mazur Gostynin 8
. Krzysztof Butryn MKS Przasnysz 8
. Arkadiusz Ciach Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8
. Krzysztof Garczewski Wisła II Płock 8
27. Kamil Boniewski Błękitni Raci±ż 7
. Karol Pietrasiak Narew Ostrołęka 7
. Patryk Gromek Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7
. Piotr Zacheja Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7
31. Krzysztof Różycki Błękitni G±bin 6
. Damian Gał±zka Bug Wyszków 6
. Przemysław Głowacz Czarni Węgrów 6
. Adrian Rowicki Huragan Wołomin 6
. Jakub Witkowski Kasztelan Sierpc 6
. Piotr Kubat Narew Ostrołęka 6
. Adrian Bieńkowski Wisła II Płock 6
38. Damian Lisiecki Błękitni G±bin 5
. Mateusz Maciak Bug Wyszków 5
. Michał Piros KS Łomianki 5
. Hubert Ja¶kiewicz Mazur Gostynin 5
. Bartosz Karczewski MKS Przasnysz 5
. Patryk Bartczak Nadnarwianka Pułtusk 5
. Tomasz NiedĽwiecki Narew Ostrołęka 5
. Piotr Strzeżysz Narew Ostrołęka 5
. Łukasz Synowicz Wisła II Płock 5
47. Paweł Winnicki Błękitni G±bin 4
. Mariusz Unierzyski Błękitni Raci±ż 4
. Jarosław Żebrowski Błękitni Raci±ż 4
. Kamil Kaput Bug Wyszków 4
. Alan Wróbel Bug Wyszków 4
. Kamil Celeda Bzura Chodaków 4
. Łukasz Supleński Czarni Węgrów 4
. Arkadiusz Stępień Huragan Wołomin 4
. Marcin Sprycha Kasztelan Sierpc 4
. Piotr Wachaczyk Kasztelan Sierpc 4
. Szymon Masiak Mławianka Mława 4
. Dawid Wilczewski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4
. Daniel Mitura Wisła II Płock 4
. Tomasz Izwantowski Wkra Żuromin 4
61. Łukasz Szel±giewicz Błękitni Raci±ż 3
. Mateusz Gołębiowski Bug Wyszków 3
. Damian Kaput Bug Wyszków 3
. Łukasz Szala Bug Wyszków 3
. Przemysław Kubisz Bzura Chodaków 3
. Piotr Trafalski Bzura Chodaków 3
. Przemysław Górski Huragan Wołomin 3
. Sebastian Kozłowski Huragan Wołomin 3
. Patryk Gac KS Łomianki 3
. Łukasz Kawka KS Łomianki 3
. Konrad Ksel KS Łomianki 3
. Jarosław Pełkowski MKS Przasnysz 3
. Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 3
. Artur Gawęda Mławianka Mława 3
. Dominik Lemanek Mławianka Mława 3
. Artur Kembłowski Nadnarwianka Pułtusk 3
. Emil Rembiejewski Nadnarwianka Pułtusk 3
. Dominik Dzwonkowski Narew Ostrołęka 3
. Mateusz Pełtak Narew Ostrołęka 3
. Tomasz Grudzień Wisła II Płock 3
. Patryk Kamiński Wisła II Płock 3
. Łukasz Sekulski Wisła II Płock 3
. Daniel Gatyński Wkra Żuromin 3
. Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 3
. Rafał Kruk Wkra Żuromin 3
. Bartosz Żelazny Wkra Żuromin 3
87. Mateusz Kłys Błękitni G±bin 2
. Jarosław Unierzyski Błękitni Raci±ż 2
. Arkadiusz Wróblewski Błękitni Raci±ż 2
. Szymon Chalski Bug Wyszków 2
. Szymon Salwin Bug Wyszków 2
. Karol Skoczeń Bug Wyszków 2
. Adrian D±browski Bzura Chodaków 2
. Radosław Stencel Bzura Chodaków 2
. Paweł Barszcz Czarni Węgrów 2
. Tomasz Kobyliński Czarni Węgrów 2
. Kamil Panufnik Czarni Węgrów 2
. Damian Jarzębski Huragan Wołomin 2
. Dawid Sawicki Huragan Wołomin 2
. Rafał Wiel±dek Huragan Wołomin 2
. Waldemar WoĽniak Huragan Wołomin 2
. Piotr Cichosz Kasztelan Sierpc 2
. Wojciech Gapiński Kasztelan Sierpc 2
. Mariusz Pesta Kasztelan Sierpc 2
. Kamil Rzechółko Kasztelan Sierpc 2
. Wojciech Kalinowski KS Łomianki 2
. Daniel Oliwkowski Mazur Gostynin 2
. Damian Surmak Mazur Gostynin 2
. Rafał Wilamowski Mazur Gostynin 2
. Mateusz Ziułkowski Mazur Gostynin 2
. Łukasz Wróblewski MKS Przasnysz 2
. Adrian Breński Mławianka Mława 2
. Grzegorz Rudyk Mławianka Mława 2
. Piotr Bobowski Nadnarwianka Pułtusk 2
. Edgar Dżawakian Nadnarwianka Pułtusk 2
. Jakub Groszkowski Nadnarwianka Pułtusk 2
. Maciej Jakubowski Nadnarwianka Pułtusk 2
. Mark Charmuszka Narew Ostrołęka 2
. Michał Lelujka Narew Ostrołęka 2
. Daniel Góral Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2
. Robert Wilczewski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2
. Damian Dombrowski Wisła II Płock 2
. Mirosław Kalista Wisła II Płock 2
. Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 2
. Szymon Wiejski Wisła II Płock 2
. Dominik Stopczyński Wkra Żuromin 2
127. Mateusz Gorzelewski Błękitni G±bin 1
. Mateusz Nowak I Błękitni G±bin 1
. Norbert Rogoziński Błękitni G±bin 1
. Sewryn Truskolaski Błękitni G±bin 1
. Sebastian Ambroziak Błękitni Raci±ż 1
. Piotr Nowicki Błękitni Raci±ż 1
. Piotr Augustyniak Bug Wyszków 1
. Adrian Nikodemski Bug Wyszków 1
. Marcin Rosiński Bug Wyszków 1
. Jarosław Wyszyński Bug Wyszków 1
. Kamil Borkowski Bzura Chodaków 1
. Robert Hyży Bzura Chodaków 1
. Dariusz Jackiewicz Bzura Chodaków 1
. Kamil Janikowski Bzura Chodaków 1
. Szymon Salski Bzura Chodaków 1
. Patryk Szewczyk Bzura Chodaków 1
. Krystian Wi¶niewski Bzura Chodaków 1
. Mateusz Bartoszewski Czarni Węgrów 1
. Daniel Gierej Czarni Węgrów 1
. Marcin Gryglas Czarni Węgrów 1
. Robert Parzonka Czarni Węgrów 1
. Przemysław Replin Czarni Węgrów 1
. Rafał Wyszomirski Czarni Węgrów 1
. Oskar Bajkowski Huragan Wołomin 1
. Mateusz Lewicki Huragan Wołomin 1
. Adam Dylewski Kasztelan Sierpc 1
. Patryk Folgier Kasztelan Sierpc 1
. Maciej Lemanowicz Kasztelan Sierpc 1
. Tobiasz Gac KS Łomianki 1
. Wojciech Jaworski KS Łomianki 1
. Daniel Zi±bski KS Łomianki 1
. Kamil Kosiński Mazur Gostynin 1
. Mateusz Sławiński Mazur Gostynin 1
. Ilia Makaroblidze MKS Przasnysz 1
. Robert Wróblewski MKS Przasnysz 1
. Marcin Dziubiński Mławianka Mława 1
. Sebastian Łukaszewski Mławianka Mława 1
. Patryk Wierzbicki Mławianka Mława 1
. Rafał Bartosiak Nadnarwianka Pułtusk 1
. Adam Dobrowolski Nadnarwianka Pułtusk 1
. Marcin Kucharczyk Nadnarwianka Pułtusk 1
. Kacper Wanielista Nadnarwianka Pułtusk 1
. Piotr Dawidzki Narew Ostrołęka 1
. Paweł Gawrych Narew Ostrołęka 1
. Cezary Stachowicz Narew Ostrołęka 1
. Daniel Wargulewski Narew Ostrołęka 1
. Jakub Zalewski Narew Ostrołęka 1
. Maciej Mórawski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1
. Hassan Ochidi Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1
. Sławomir Różański Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1
. Aleksander Zaremba Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1
. Damian Adamczyk Wisła II Płock 1
. Adrian Budnicki Wisła II Płock 1
. Dariusz Gorczyczewski Wisła II Płock 1
. Michał Kołodziejski Wisła II Płock 1
. Damian Koryto Wisła II Płock 1
. Krystian Pomorski Wisła II Płock 1
. Łukasz Stański Wisła II Płock 1
. Sławomir Dudek Wkra Żuromin 1
. Michał Gołębiewski Wkra Żuromin 1
. Bartłomiej Narewski Wkra Żuromin 1
. Maciej Watkowski Wkra Żuromin 1
188.

Bramki samobójcze:

Lp. Kol. Od Dla Ilo¶ć
1. 6 Bzura Chodaków MKS Przasnysz 1
2. 9 Czarni Węgrów MKS Przasnysz 1
3. 13 Wisła II Płock Wkra Żuromin 1
4. 15 Kasztelan Sierpc Bug Wyszków 1
5. 20 Kasztelan Sierpc KS Łomianki 1
6. 21 Kasztelan Sierpc Wkra Żuromin 1
7. 22 MKS Przasnysz Bug Wyszków 1
8. 22 Kasztelan Sierpc Wisła II Płock 1
9. 26 Bzura Chodaków Mławianka Mława 1
10. 27 Błękitni G±bin Huragan Wołomin 1
11. 27 Bzura Chodaków Nadnarwianka Pułtusk 1
12. 29 Kasztelan Sierpc Mazur Gostynin 1
13. 30 Ostrovia Ostrów Mazowiecka MKS Przasnysz 1

SEZON 2011/2012

Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu75 weeks
jquuteikkr75 weeks
hcivkceicy75 weeks
ydnhzccspf75 weeks
mmazrqtnnj75 weeks
piivxnejfp75 weeks
xykcpoaypi75 weeks
nxxvxvsavz75 weeks
iptdwcrdyq75 weeks
kriboxoxul75 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1805999 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu