Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie Kontakt¶roda, Sierpień 23, 2017
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Baraże o IV Ligę
Baraże 2013/2014

Sze¶c zespołów - wicemistrzów mazowieckich lig okręgowych - zagra dwumecze barażowe, a ich zwycięzcy awansuj± do IV ligi. 13 stycznia 2015 w siedzibie MZPN odbyło się losowanie, które wyłoniło następuj±ce trzy pary barażowe:

Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka - Wicemistrz LO Warszawa I

24 czerwca 2015 (¶roda) godz. 18:00
Tęcza Łyse - Drukarz Warszawa 2:2 (1:1)
Marek Kaliszewski 40', Paweł Magdaleński 75' - Mateusz Komorowski 25', Maksymilian Vogtman 90'

27 czerwca 2015 (sobota) godz. 17:00
Drukarz Warszawa - Tęcza Łyse 2:1 (1:1)
Jakub Muzyka 12', 84' - Piotr Magdaleński 15'

Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Warszawa II

24 czerwca 2015 (¶roda) godz. 18:00
LKS Promna - UKS Łady 1:2 (0:1)
Karol Mirowski 60' - Michał Pyrka 31', Kamil Sadowski 81'

27 czerwca 2015 (sobota) godz. 17:00
UKS Łady - LKS Promna 2:0 (0:0)
Michał Pyrka 49', Rafał ¦lubowski 90'-k

Wicemistrz LO Płock - Wicemistrz LO Siedlce

24 czerwca 2015 (¶roda) godz. 18:00
Amator Maszewo - Czarni Węgrów 1:1 (1:0)
Radosław Wi¶niewski 15' - Łukasz Supleński 70'-k

27 czerwca 2015 (sobota) godz. 17:00
Czarni Węgrów - Amator Maszewo 5:0 (2:0)
Przemysław Głowacz 5', Bartłomiej Zenik 11', Łukasz Supleński 51', Łukasz Mianowicz 82', Mateusz Ryczkowski 86'


Baraże 2013/2014

Wicemistrz LO Płock - Wicemistrz LO Warszawa I

25 czerwca 2014 (¶roda) godz. 18:00
Orzeł Goleszyn - Olimpia Warszawa 1:4 (0:2)
Damian Mórawski 74' - Filip Junowicz 31'-k, Hubert Sobotka 36', 68', Artur Zawadziński 61'

28 czerwca 2014 (sobota) godz. 17:00
Olimpia Warszawa - Orzeł Goleszyn 8:0 (3:0)
Adrian Cuch 3', 28', Rafał Popis 22', 63', Hubert Sobotka 48', Sebastian Cuch 54', Jakub Krysiński 79', Damian Patoka 81'

Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Warszawa II

25 czerwca 2014 (¶roda) godz. 18:00
Legion Głowaczów - KS Konstancin 0:4 (0:1)
Rafał Prażuch 33', 66', Patryk Ko¶cianek 59', 85'

28 czerwca 2014 (sobota) godz. 17:00
KS Konstancin - Legion Głowaczów 6:0 (1:0)
Patryk Ko¶cianek 34', 66', Michał Prażuch 48', 60', 90', Tomasz Doliński 63'

Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka - Wicemistrz LO Siedlce

25 czerwca 2014 (¶roda) godz. 18:00
Nadnarwianka Pułtusk - Tygrys Huta Mińska 2:0 (2:0)
Piotr Cichocki 15', 38'

28 czerwca 2014 (sobota) godz. 17:00
Tygrys Huta Mińska - Nadnarwianka Pułtusk 3:5 (1:3)
Michał Bondara 10', 46', Łukasz Nowicki 80' - Piotr Haber 19', Jakub Zalewski 27', 38', Patryk Bartczak 61', Łukasz Wolf 76'


Baraże 2012/2013

Wicemistrz LO Płock - Wicemistrz LO Radom

26 czerwca 2013 (¶roda) godz. 17:30
Wisła Duninów - Sokół Przytyk 1:5 (0:5)
Kamil Samoraj 83'-k - Tomasz Janiszewski 20', 27', Kamil Lewiński 29', Michał Soliński 32', Patryk Bilski 36'

30 czerwca 2013 (niedziela) godz. 15:00
Sokół Przytyk - Wisła Duninów 5:1 (2:0)
Kamil Lewiński 10', 40', Piotr Skałbania 49', Norbert Starzyński 75', Rafał Kiljanek 86' - Kamil Samoraj 77'

Wicemistrz LO Siedlce - Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka

26 czerwca 2013 (¶roda) godz. 17:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów 1:5 (1:3)
Łukasz Gagaska 25' - Rafał Chojnowski 11', samobójcza 39', Damian Matusiak 45', 69'-k, Bartosz Mroczek 85'

30 czerwca 2013 (niedziela) godz. 15:00
MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 (0:0)
Dawid Załęski 68', Paweł Mazurkiewicz 75', Bartosz Mroczek 79'

Wicemistrz LO Warszawa I - Wicemistrz LO Warszawa II

26 czerwca 2013 (¶roda) godz. 17:30
PKS Rado¶ć - Przyszło¶ć Włochy 1:1 (0:0)
Dominik Dukalski 52' - samobójcza 67'

30 czerwca 2013 (niedziela) godz. 15:00
Przyszło¶ć Włochy - PKS Rado¶ć 0:4 (0:1)
Dominik Dukalski 28', 65', 90+3', Mariusz Boniec 84'


Baraż o awans do III Ligi - graj± zespoły, które zajęły 2. miejsce w obu grupach IV ligi mazowieckiej.

2. zespół grupy południowej - 2. zespół grupy północnej

3 lipca 2013 (¶roda) godz. 17:30
Żyrardowianka Żyrardów - MKS Przasnysz 1:1 (0:1)
Bartłomiej Mucha 75' - Paweł Olszewski 45'

6 lipca 2013 (sobota) godz. 17:00
MKS Przasnysz - Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (1:1)
Łukasz Wróblewski 6' - Paweł Jakóbiak 9'-k, Bartosz Drożdżal 90'


Baraż o utrzymanie w IV Lidze - graj± zespoły, które zajęły 13. miejsce w obu grupach IV ligi mazowieckiej.

13. zespół grupy południowej - 13. zespół grupy północnej

3 lipca 2013 (¶roda) godz. 17:30
UKS Łady - KS Łomianki 1:2 (0:0)
Michał Prażuch 49' - Paweł Madej 74', Przemysław Nowakowski 85'

6 lipca 2013 (sobota) godz. 17:00
KS Łomianki - UKS Łady 2:1 (1:1)
Wojciech Kalinowski 80', Paweł Madej 87' - Bartłomiej Bobowski 38'

Po rozszerzeniu obu grup IV Ligi do 18-tu zespołów baraż anulowano, oba zespoły utrzymano w IV Lidze.



Baraże 2011/2012

Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka - Wicemistrz LO Płock

17 czerwca 2012 (niedziela) godz. 15:00
Żbik Nasielsk - Bzura Chodaków 2:3 (0:1)
Marek Osiński 70'-k, Przemysław Wysocki 88' - Patryk Szewczyk 17'-k, Michał Kajetaniak 59', Radosław Stencel 61'

20 czerwca 2012 (¶roda) godz. 17:00
Bzura Chodaków - Żbik Nasielsk 1:1 (1:1)
Tomasz Kubiak 23' - Karol Szczepkowski 17'


Wicemistrz LO Warszawa I - Wicemistrz LO Warszawa II

17 czerwca 2012 (niedziela) godz. 17:00
Wilga Garwolin - Olimpia Warszawa 3:1 (1:0)
Łukasz Korgul 42'-k, 90'-k, Piotr Baranowski 48' - Rafał Hapak 70'-k

20 czerwca 2012 (¶roda) godz. 17:00
Olimpia Warszawa - Wilga Garwolin 0:6 (0:2)
Piotr Baranowski 5', Paweł Pyra 26', Kamil Zawadka 70', Bartłomiej Sitarek 73', Łukasz Puciłowski 80', 90'


Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Siedlce

17 czerwca 2012 (niedziela) godz. 17:00
Proch Pionki - Pogoń II Siedlce 4:3 (1:2)
Karol Gębczyk 40', 78', Daniel Grymuła 60', Hubert Czubaj 82' - Chinonso Agu 36', Tomasz Misiowski 39', 50'

20 czerwca 2012 (¶roda) godz. 17:00
Pogoń II Siedlce - Proch Pionki 7:0 (3:0)
Tomasz Misiowski 11', 31', 75', Adrian Dziubiński 39', Damian Rytel 49', Marek Adamczyk 79', Emil Michalak 86'



Baraże 2010/2011

Wicemistrz LO Siedlce - Wicemistrz LO Płock

18 czerwca 2011 (sobota) godz. 17:00:
Zryw Sobolew - Amator Maszewo 1:2 (0:1)
Tomasz Włoczewski 89'(s) - Tomasz Kędzierski 27', Łukasz Linowski 85'

22 czerwca 2011 (¶roda) godz. 17:00:
Amator Maszewo - Zryw Sobolew 3:2 (2:1)
Łukasz Linowski 30', Tomasz Kędzierski 45', Arkadiusz Szarwiński 61' - Tomasz Marcińczak 10'(k), Piotr Piorun 72'


Wicemistrz LO Warszawa I - Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka

19 czerwca 2011 (niedziela) godz. 18:00:
Drukarz Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:0

22 czerwca 2011 (¶roda) godz. 17:00:
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Drukarz Warszawa 4:0 (3:0)
Marcin Truszkowski 5', 10'(k), 30', Arkadiusz Ciach 85'


Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Warszawa II

18 czerwca 2011 (sobota) godz. 17:00:
Wulkan Zakrzew - Olimpia Warszawa 1:0 (0:0)
Tomasz Turczyk 80'

22 czerwca 2011 (¶roda) godz. 17:00:
Olimpia Warszawa - Wulkan Zakszew 1:2 (0:1)
Tomasz D±browski 61' - Tomasz Turczyk 4', Kamil Molga 48'


Baraż o utrzymanie w IV Lidze - graj± zespoły, które zajęły 13 miejsce w obu grupach IV ligi mazowieckiej.

13. zespół grupy południowej - 13. zespół grupy północnej

23 czerwca 2011 (czwartek) godz. 13:00
Okęcie Warszawa - MKS Ciechanów 4:0 (1:0)
Maciej Kowalik 27', Damian Rożej 71', Aleksander Eibl 76'(k), Przemysław Rawa 90'

26 czerwca 2011 (niedziela) godz. 16:00
MKS Ciechanów - Okęcie Warszawa 1:1 (1:0)
Patryk Tosik 11' - Aleksander Eibl 70'

Po rozszerzeniu obu grup IV Ligi do 17-tu zespołów baraż anulowano, oba zespoły utrzymano w IV Lidze.

Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 287
Najnowszy Użytkownik: xmibxmqvwa
Ostatnio online
xmibxmqvwa 1 day
tfqqjcojgx 1 day
ltceypmdyo 1 day
zzozzzwllx 1 day
znmfagylpt 1 day
vixscbidfw 2 days
agtendioey 2 days
jetuvllzqy 2 days
lnbfifksvp 2 days
oldaxzsfko 4 days
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1436603 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie