Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Sierpień 22, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Archiwum::Strzelcy IV Ligi 11/12
SEZON 2011/2012

Lp. Imię i Nazwisko Klub Ilo¶ć
1. Radosław Wi¶niewski Błękitni G±bin 20
. Jakub Kustra Wisła II Płock 20
3. Michał Dzięgielewski Kasztelan Sierpc 16
. Paweł Olszewski MKS Przasnysz 16
. Jakub Wróblewski MKS Przasnysz 16
6. Arkadiusz Stępień Huragan Wołomin 15
. Daniel Mitura Wisła II Płock 15
8. Mariusz Walczak Mławianka Mława 14
9. Łukasz Kowalczyk Bug Wyszków 12
. Adrian Rowicki Bug Wyszków/Marcovia Marki 7/5
. Arkadiusz Ciach Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12
12. Krzysztof KuĽmińczuk GKP Targówek/Marcovia Marki 5/6
13. Marcin Białek Amator Maszewo 10
. Krzysztof Różycki Błękitni G±bin 10
. Maxwell Elota Bug Wyszków 10
. Łukasz Kosiorek Korona Szydłowo 10
. Bartosz Borowiec MKS Ciechanów 10
. Piotr Piasecki MKS Przasnysz 10
. Piotr Melchinkiewicz Mławianka Mława 10
20. Łukasz Fijołek GKP Targówek 9
. Kamil Wójciak GKP Targówek 9
. Pierre Ndakiza Huragan Wołomin 9
. Paweł Podlewski Korona Szydłowo 9
. Łukasz Trzebuchowski KS Łomianki 9
. Bartosz Mroczek MKS Ciechanów 9
26. Marcin Kolasiński GKP Targówek 8
. Marcin Truszkowski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8
28. Jarosław Sochocki Bug Wyszków 7
. Jakub Polniak Nadnarwianka Pułtusk 7
. Bartłomiej Sielewski Wisła II Płock 7
. Bartosz Żelazny Wkra Żuromin 7
32. Arkadiusz Szarwiński Amator Maszewo 6
. Dominik Dutkiewicz Błękitni G±bin 6
. Alan Wróbel Bug Wyszków 6
. Przemysław Sieczko GKP Targówek 6
. Piotr Mysior Kasztelan Sierpc 6
. Paweł Winnicki Kasztelan Sierpc 6
. Marcin Rosocha Korona Szydłowo 6
. Radosław Kamiński KS Łomianki 6
. Łukasz Wróblewski MKS Przasnysz 6
. Tomasz Rępa Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6
. Maciej Kowalik Tęcza 34 Płońsk 6
. Jakub Swinarski Tęcza 34 Płońsk 6
44. Michał Muszyński Amator Maszewo 5
. Bartłomiej Dębicki Błękitni G±bin 5
. Michał Herman Bug Wyszków/Huragan Wołomin 1/4
. Arkadiusz Ledwoń Kasztelan Sierpc 5
. Tobiasz Gac KS Łomianki 5
. Mateusz Sołtys KS Łomianki 5
. Tomasz Buczek Marcovia 2000 Marki 5
. Hubert Bugaj Marcovia 2000 Marki 5
. Damian Adamczyk Wisła II Płock 5
. Krzysztof Garczewski Wisła II Płock 5
. Joao Paulo Daniel Wisła II Płock 5
. Bartłomiej Nowacki Wkra Żuromin 5
56. Damian Kotkiewicz Amator Maszewo 4
. Arkadiusz Raczkowski Amator Maszewo 4
. Paweł Knapik Błękitni G±bin 4
. Arnold Kołakowski Bug Wyszków 4
. Maciej Buszko GKP Targówek 4
. Mateusz Furman GKP Targówek 4
. Kamil Mierzwiński GKP Targówek 4
. Maciej Biernacki Bug Wyszków/Huragan Wołomin 1/3
. Tomasz Sudomir Kasztelan Sierpc 4
. Piotr Bartoszczyk Korona Szydłowo 4
. Hubert Dolewski KS Łomianki 4
. Wojciech Kalinowski KS Łomianki 4
. Adrian Kowalski MKS Ciechanów 4
. Kamil Olszewski MKS Ciechanów 4
. Krzysztof Butryn MKS Przasnysz 4
. Emil Rembiejewski Nadnarwianka Pułtusk 4
. Michał Walentrzak Nadnarwianka Pułtusk 4
. Dawid Wilczewski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4
. Łukasz Ferski Tęcza 34 Płońsk 4
. Robert Jadczak Tęcza 34 Płońsk 4
. Rafał Kruk Wkra Żuromin 4
. Maciej Watkowski Wkra Żuromin 4
. Robert Żelazny Wkra Żuromin 4
79. Mateusz Nowak Błękitni G±bin 3
. Arkadiusz Smagała Błękitni G±bin 3
. Adrian Rajczak Bug Wyszków 3
. Waldemar WoĽniak Bug Wyszków 3
. Karol Bednarczyk Huragan Wołomin/GKP Targówek 2/1
. Jakub Zasadziński Huragan Wołomin 3
. Łukasz Prusik KS Łomianki 3
. Damian Pacuszka Marcovia 2000 Marki 3
. Tomasz Piórkowski Bug Wyszków/Marcovia Marki 1/2
. Krystian Ryczkowski KS Łomianki/Marcovia Marki 2/1
. Adam Warszawski GKP Targówek/Marcovia Marki 0/3
. Rafał Brzozowski Mławianka Mława 3
. Piotr Rogowski Mławianka Mława 3
. Patryk Bartczak Nadnarwianka Pułtusk 3
. Paweł Jaworski Nadnarwianka Pułtusk 3
. Fabian Kotarski Nadnarwianka Pułtusk 3
. Łukasz Wolf Nadnarwianka Pułtusk 3
. Patryk Gromek Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3
. Emil Kuciński Tęcza 34 Płońsk 3
. Jarosław Unierzyski Tęcza 34 Płońsk 3
. Mariusz Unierzyski Tęcza 34 Płońsk 3
. Kamil Biliński Wisła II Płock 3
. Łukasz Sekulski Wisła II Płock 3
. Łukasz Synowicz Wisła II Płock 3
103. Tomasz Golatowski Amator Maszewo 2
. Łukasz Linowski Amator Maszewo 2
. Damian Lisiecki Amator Maszewo 2
. Tomasz Włoczewski Amator Maszewo 2
. Michał Jasiński Błękitni G±bin 2
. Piotr Skierkowski Błękitni G±bin 2
. Szymon Chalski Bug Wyszków 2
. Tomasz Ciurzyński GKP Targówek 2
. Jakub Łysik GKP Targówek 2
. Mariusz Piórkowski GKP Targówek 2
. Artur Starosz GKP Targówek 2
. Oskar Bajkowski Huragan Wołomin 2
. Aleksander Fogler Huragan Wołomin 2
. Przemysław Górski Huragan Wołomin 2
. Łukasz Betlejewski Kasztelan Sierpc 2
. Jarosław Brzemiński Kasztelan Sierpc 2
. Radosław Budnicki Kasztelan Sierpc 2
. Kamil Łasiński Kasztelan Sierpc 2
. Mariusz Pesta Kasztelan Sierpc 2
. Krzysztof Małecki Korona Szydłowo 2
. Łukasz Kawka KS Łomianki 2
. Adam Kossowski KS Łomianki 2
. Przemysław Piros KS Łomianki 2
. Mateusz Kostka Marcovia 2000 Marki 2
. Kamil Król Marcovia 2000 Marki 2
. Maciej Lament Marcovia 2000 Marki 2
. Marek Milewski Marcovia 2000 Marki 2
. Daniel Banaszewski MKS Ciechanów 2
. Rafał Chojnowski MKS Ciechanów 2
. Paweł Mazurkiewicz MKS Ciechanów 2
. Patryk Tosik MKS Ciechanów 2
. Dawid Załęski MKS Ciechanów 2
. Konrad Długołęcki MKS Przasnysz 2
. Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 2
. Ilia Makaroblidze MKS Przasnysz 2
. Jarosław Pełkowski MKS Przasnysz 2
. Robert Wróblewski MKS Przasnysz 2
. Sławomir Harzyński Mławianka Mława 2
. Kamil Rutkowski Mławianka Mława 2
. Piotr Bobowski Nadnarwianka Pułtusk 2
. Michał Pragacz Nadnarwianka Pułtusk 2
. Robert Wilczewski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2
. Marcin Bogucki Tęcza 34 Płońsk 2
. Patryk Chmielewski Wisła II Płock 2
. Damian Koryto Wisła II Płock 2
. Sławomir Dudek Wkra Żuromin 2
. Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 2
. Bartłomiej Narewski Wkra Żuromin 2
. Dominik Stopczyński Wkra Żuromin 2
151. Wojciech Gapiński Amator Maszewo 1
. Łukasz Marciniak Amator Maszewo 1
. Bartłomiej Sochalewski Amator Maszewo 1
. Tomasz Niedzielak Błękitni G±bin 1
. Michał Tomaszewski Błękitni G±bin 1
. Wojciech Ziarkowski Błękitni G±bin 1
. Mateusz Maciak Bug Wyszków 1
. Łukasz Szala Bug Wyszków 1
. Jakub Kabala GKP Targówek 1
. Krzysztof Kocak GKP Targówek 1
. Michał Marzec GKP Targówek 1
. Sergiusz Wiechowski GKP Targówek 1
. Bartosz Grodzki Huragan Wołomin 1
. Sebastian Kozłowski Huragan Wołomin 1
. Paweł Iwanowski Huragan Wołomin 1
. Mateusz Jaczewski Huragan Wołomin 1
. Damian Jarzębski Huragan Wołomin 1
. Rafał Piwko Huragan Wołomin 1
. Mateusz Tokarz Huragan Wołomin 1
. Marek Wojdyna Huragan Wołomin 1
. Paweł Gaul Kasztelan Sierpc 1
. Jarosław Iwanowski Kasztelan Sierpc 1
. Michał Kisielewski Kasztelan Sierpc 1
. Maciej Lemanowicz Kasztelan Sierpc 1
. Marcin Nowakowski Kasztelan Sierpc 1
. Łukasz Paczkowski Kasztelan Sierpc 1
. Łukasz Stefański Kasztelan Sierpc 1
. Paweł Karpiński Korona Szydłowo 1
. Piotr Karpiński Korona Szydłowo 1
. Krzysztof Kłos Korona Szydłowo 1
. Dawid Kowalski Korona Szydłowo 1
. Patryk Perdion Korona Szydłowo 1
. Sebastian Kociszewski KS Łomianki 1
. Maciej Kołacz KS Łomianki 1
. Daniel Mikołajczyk KS Łomianki 1
. Piotr Płotnicki KS Łomianki 1
. Antoni Roszkowski KS Łomianki 1
. Damian Sokołowski KS Łomianki 1
. Patryk Chmielewski Marcovia 2000 Marki 1
. Bartłomiej Derbin Marcovia 2000 Marki 1
. Filip Klimek Marcovia 2000 Marki 1
. Karol Markowski Marcovia 2000 Marki 1
. Jakub Molenda Marcovia 2000 Marki 1
. Mateusz Mosielski Marcovia 2000 Marki 1
. Piotr Wajda Marcovia 2000 Marki 1
. Monye Paul Chijindu MKS Ciechanów 1
. Adam Sosnowski MKS Ciechanów 1
. Bartosz Karczewski MKS Przasnysz 1
. Maciej Olszewski MKS Przasnysz 1
. Dariusz Przebierała MKS Przasnysz 1
. Robert Butryn Mławianka Mława 1
. Paweł Drzewiecki Mławianka Mława 1
. Artur Gawęda Mławianka Mława 1
. Paweł Gumienny Mławianka Mława 1
. Michał Stryjewski Mławianka Mława 1
. Edgar Dżawakian Nadnarwianka Pułtusk 1
. Andrij Kliuchyk Nadnarwianka Pułtusk 1
. Marcin Michalski Nadnarwianka Pułtusk 1
. Adam Onkiewicz Nadnarwianka Pułtusk 1
. Kamil Orłowski Nadnarwianka Pułtusk 1
. Jarosław Toborek Nadnarwianka Pułtusk 1
. Adam Warda Nadnarwianka Pułtusk 1
. Jakub Zalewski Nadnarwianka Pułtusk 1
. Daniel Góral Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1
. Mariusz Malanowski Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1
. Sebastian Iwanicki Tęcza 34 Płońsk 1
. Sebastian Jadczak Tęcza 34 Płońsk 1
. Adrian Bieńkowski Wisła II Płock 1
. Damian Drężewski Wisła II Płock 1
. Patryk Kamiński Wisła II Płock 1
. Michał Kołodziejski Wisła II Płock 1
. Mosart Wisła II Płock 1
. Michał Rutkowski Wisła II Płock 1
. Krystian Sokołowski Wisła II Płock 1
. Łukasz Stański Wisła II Płock 1
. Przemysław Szabat Wisła II Płock 1
. Szymon Wiejski Wisła II Płock 1
. Eivinas Zagurskas Wisła II Płock 1
. Tomasz Izwantowski Wkra Żuromin 1
. Damian Pomorski Wkra Żuromin 1
. Dawid Skrzynecki Wkra Żuromin 1
232. - - 0

Bramki samobójcze

Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu75 weeks
jquuteikkr75 weeks
hcivkceicy75 weeks
ydnhzccspf75 weeks
mmazrqtnnj75 weeks
piivxnejfp75 weeks
xykcpoaypi75 weeks
nxxvxvsavz75 weeks
iptdwcrdyq75 weeks
kriboxoxul75 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1805922 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu