Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Sierpień 22, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Archiwum::Strzelcy LO 10/11
Lp. Imię i Nazwisko Klub Ilo¶ć
1. Radosław Stencel Bzura Chodaków 28
2. Arkadiusz Szarwiński Amator Maszewo 24
. Grzegorz Krzewicki Orzeł Goleszyn 24
4. Marek Bolimowski Orzeł Goleszyn 23
5. Kamil Borkowski Bzura Chodaków 21
. Damian Pomorski Zryw Bielsk 21
7. Michał Malinowski Błękitni G±bin 19
. Mariusz Beksa Skrwa Łukomie 19
9. Radosław Wi¶niewski Błękitni G±bin 18
. Bartosz Komorowski Mazur Gostynin 18
. Maciej Sobiesiak ¦wit StaroĽreby 18
. Adam Szmit Wisła Duninów 18
13. Łukasz Suliński Orzeł Goleszyn 17
. Tomasz Grzywacz Unia Iłów 17
15. Arkadiusz ¦wieczkowski Pogoń/Zryw 15
16. Łukasz Linowski Amator Maszewo 14
17. Radosław Balcerzak Błękitni G±bin 13
. Rafał Wilamowski Kormoran Ł±ck 13
. Łukasz Betlejewski Orzeł Goleszyn 13
. Konrad Bagiński Delta/Stoczniowiec 13
21. Jakub Jeziak Wicher Cieszewo 12
22. Paweł Żydowo Mazur Gostynin 11
. Radosław Goc Pogoń Słupia 11
. Jacek Sobczak Pogoń Słupia 11
. Rafał Rękawiecki Wisła Duninów 11
26. Tomasz Niedzielak Błękitni G±bin 10
. Tomasz Szczepański Skrwa Łukomie 10
. Wojciech Gapiński Stoczniowiec Płock 10
29. Tomasz Kędzierski Amator Maszewo 9
. Jakub Witkowski Skra Drobin 9
. Piotr Sadowski Skrwa Łukomie 9
. Bogdan Grotkiewicz Wicher Cieszewo 9
. Dawid Szymański Wisła Duninów 9
. Marcin Wi¶niewski Wisła Duninów 9
35. Piotr Widzyński Błękitni G±bin 8
. Tomasz Uniszkiewicz Kormoran Ł±ck 8
. Cezary Gołębiewski Mazur Gostynin 8
. Arkadiusz Rutkowski ¦wit StaroĽreby 8
. Grzegorz Banasiak Unia Iłów 8
40. Dawid Piłat Pogoń Słupia 7
. Andrzej Gajewski Skra Drobin 7
. Sławomir Gajewski Skra Drobin 7
. Hubert Krysztofiak Skra Drobin 7
. Mateusz Ziarko ¦wit StaroĽreby 7
. Emil Po¶pieszyński Wisła Duninów 7
. Damian Gagat Zryw Bielsk 7
47. Łukasz Fr±tczak Błękitni G±bin 6
. Eryk Józwiak Kormoran Ł±ck 6
. Mateusz Biegański Orzeł Goleszyn 6
. Piotr Czajkowski Orzeł Goleszyn 6
. Przemysław Mysielski Pogoń Słupia 6
. Damian Kotkiewicz Stoczniowiec Płock 6
. Kamil Rzechółko Stoczniowiec Płock 6
. Kamil Kopyt ¦wit StaroĽreby 6
. Kamil Samoraj Wisła Duninów 6
. Tomasz Osmański Zryw Bielsk 6
. Kamil Łęcki Zryw Bielsk 6
58. Damian Lisiecki Amator Maszewo 5
. Damian Sztendor Błękitni G±bin 5
. Dawid Jakowski Kormoran Ł±ck 5
. Damian Bednarski Skrwa Łukomie 5
. Krystian Szpejna Skrwa Łukomie 5
. Arkadiusz Smagała Unia Iłów 5
. Michał Grodkiewicz Wicher Cieszewo 5
. Artur Witkowski Wicher Cieszewo 5
. Łukasz Lewandowski Zryw Bielsk 5
67. Piotr Skierkowski Błękitni G±bin 4
. Tomasz Winnicki Bzura Chodaków 4
. Jacek Ma¶lany Kormoran Ł±ck 4
. Piotr Dutkiewicz Mazur Gostynin 4
. Robert Kłys Mazur Gostynin 4
. Patryk Matusiak Mazur Gostynin 4
. Mateusz Sławiński Mazur Gostynin 4
. Paweł Waszelewski Orzeł Goleszyn 4
. Marcin Kowalski Skra Drobin 4
. Michał Lemanowicz Skra Drobin 4
. Kamil Bobyk Stoczniowiec Płock 4
. Dariusz Sutkowski Stoczniowiec Płock 4
. Mariusz Kunikowski Unia Iłów 4
. Mariusz Bońkowski Wicher Cieszewo 4
. Patryk Jankowski Wisła Duninów 4
. Piotr Milewski Wisła Duninów 4
. Cezary Szymański Wisła Duninów 4
84. Damian Król Amator Maszewo 3
. Mateusz Łojewski Amator Maszewo 3
. Michał Muszyński Amator Maszewo 3
. Tomasz Włoczewski Amator Maszewo 3
. Dominik Dutkiewicz Mazur/Błękitni 3
. Łukasz Kiełbasa Błękitni G±bin 3
. Michał Tomaszewski Błękitni G±bin 3
. Przemysław Kubisz Bzura Chodaków 3
. Patryk Szewczyk Bzura Chodaków 3
. Dariusz Rutkowski Delta Miszewko 3
. Michał Górecki Mazur Gostynin 3
. Damian Surmak Mazur Gostynin 3
. Rafał Kaczorowski Orzeł Goleszyn 3
. Piotr Pawłowski Orzeł Goleszyn 3
. Jarosław Ciarkowski Skra Drobin 3
. Maciej Kozieradzki Skra Drobin 3
. Paweł Rajkowski Skrwa Łukomie 3
. Andrzej Kordyzon Stoczniowiec Płock 3
. Jarosław Machowski Delta/Stoczniowiec 3
. Mateusz Tarnowski Delta/Stoczniowiec 3
. Tomasz Karpiński ¦wit StaroĽreby 3
. Jacek Kręciejewski ¦wit StaroĽreby 3
. Łukasz Lewandowski ¦wit StaroĽreby 3
. Radosław Nowakowski ¦wit StaroĽreby 3
. Krystian Pawlik ¦wit StaroĽreby 3
. Damian Tyska Wisła Duninów 3
. Grzegorz Zygmuntowicz Zryw Bielsk 3
111. Łukasz Król Amator Maszewo 2
. Artur Sztelak Delta/Amator 2
. Arkadiusz G±siorowski Błękitni G±bin 2
. Michał Kłosiński Błękitni G±bin 2
. Tomasz Kubiak Bzura Chodaków 2
. Grzegorz Szypszak Bzura Chodaków 2
. Dariusz KaĽmierczak Kormoran Ł±ck 2
. Grzegorz Pawlikowski Kormoran Ł±ck 2
. Adam Siemiński Kormoran Ł±ck 2
. Marcin Szymański Kormoran Ł±ck 2
. Sebastian Szymański Kormoran Ł±ck 2
. Bartosz Dutkiewicz Mazur Gostynin 2
. Paweł Kowalski Mazur Gostynin 2
. Piotr Wilamowski Mazur Gostynin 2
. Robert Bielecki Orzeł Goleszyn 2
. Jarosław Sadecki Pogoń Słupia 2
. Rafał Sadecki Pogoń Słupia 2
. Mateusz Lemanowicz Skra Drobin 2
. Krzysztof Tafliński Skra Drobin 2
. Daniel Zjadewicz Skra Drobin 2
. Jacek Beksa Skrwa Łukomie 2
. Patryk Karczewski Skrwa Łukomie 2
. Norbert Roznoch Skrwa Łukomie 2
. Dimitry Zaytsev Skrwa Łukomie 2
. Adam Blidzewski Stoczniowiec Płock 2
. Mariusz Gałka Stoczniowiec Płock 2
. Grzegorz Szortyka Stoczniowiec Płock 2
. Waldemar Olszewski ¦wit StaroĽreby 2
. Kamil Szpeflik ¦wit StaroĽreby 2
. Dawid Turbaczewski ¦wit StaroĽreby 2
. Sylwester Ciurzyński Unia Iłów 2
. Krzysztof Grotkiewicz Wicher Cieszewo 2
. Andrzej Mielczarek Wicher Cieszewo 2
. Paweł ¦piegowski Wicher Cieszewo 2
. Piotr Milczarski Wisła Duninów 2
. Paweł Patrowicz Wisła Duninów 2
. Piotr Górnicki Zryw Bielsk 2
. Krzysztof Sołtan Zryw Bielsk 2
. Kamil Sztandera Zryw Bielsk 2
149. Michał Bachanek Amator Maszewo 1
. Paweł Grabowski Amator Maszewo 1
. Maciej Idzik Amator Maszewo 1
. Adrian Jabłoński Amator Maszewo 1
. Bartłomiej Sochalewski Amator Maszewo 1
. Marcin Sochalewski Amator Maszewo 1
. Dawid Chlewiński Błękitni G±bin 1
. Michał Jasiński Błękitni G±bin 1
. Damian Józwiak Błękitni G±bin 1
. Arkadiusz Grabowski Bzura Chodaków 1
. Ernest Dzięcioł Bzura Chodaków 1
. Dawid Hoło¶ Bzura Chodaków 1
. Miłosz Kalota Bzura Chodaków 1
. Łukasz Pacholski Bzura Chodaków 1
. Mateusz Pęsiek Bzura Chodaków 1
. Jarosław Stencel Bzura Chodaków 1
. Maciej Duchewicz Delta Miszewko 1
. Krzysztof Machowski Delta Miszewko 1
. Łukasz Marciniak Delta Miszewko 1
. Wiktor Włosiński Delta Miszewko 1
. Adrian Augustyniak Kormoran Ł±ck 1
. Adam Brzozowski Kormoran Ł±ck 1
. Mateusz Ludwiczak Kormoran Ł±ck 1
. Jarosław Durka Mazur Gostynin 1
. Michał Kiere¶ Mazur Gostynin 1
. Krystian Muszyński Mazur Gostynin 1
. Cezary Ozdowski Mazur Gostynin 1
. Konrad Stańczak Mazur Gostynin 1
. Dawid Szczęsny Mazur Gostynin 1
. Kamil Bandych Orzeł Goleszyn 1
. Piotr Buraczyński Orzeł Goleszyn 1
. Tomasz Ronczkowski Orzeł Goleszyn 1
. Daniel Rudowski Orzeł Goleszyn 1
. Marcin Szczepkowski Orzeł Goleszyn 1
. Marcin Szemborski Orzeł Goleszyn 1
. Gabriel Florkowski Pogoń Słupia 1
. Michał Ogrodniczak Pogoń Słupia 1
. Marcin Skrobiński Pogoń Słupia 1
. Mariusz Sobczak Pogoń Słupia 1
. Krzysztof Wieczorek Pogoń Słupia 1
. Łukasz Łogosz Skra Drobin 1
. Bartosz Mielczarski Skra Drobin 1
. Piotr Umiński Skra Drobin 1
. Mateusz Włodarski Skra Drobin 1
. Damian Mazurowski Skrwa Łukomie 1
. Michał Mazurowski Skrwa Łukomie 1
. Mateusz Sadowski Skrwa Łukomie 1
. Bartosz Borowski Stoczniowiec Płock 1
. Jakub Chyba Stoczniowiec Płock 1
. Patryk Majchrzak Stoczniowiec Płock 1
. Arkadiusz Raczkowski Stoczniowiec Płock 1
. Michał Oskroba ¦wit StaroĽreby 1
. Piotr Popiołek ¦wit StaroĽreby 1
. Robert Kołodziejczak Unia Iłów 1
. Mariusz Kołodziejczyk Unia Iłów 1
. Rafał Pendowski Unia Iłów 1
. Sebastian Witkowski Unia Iłów 1
. Kamil Wojciechowski Unia Iłów 1
. Arkadiusz Koper Wicher Cieszewo 1
. Przemysław Sobociński Wicher Cieszewo 1
. Dawid Kalwasiński Wisła Duninów 1
. Tomasz Jabłoński Zryw Bielsk 1
. Ireneusz Kobuszewski Zryw Bielsk 1
. Dariusz Kosiński Zryw Bielsk 1
. Tomasz Kurowski Zryw Bielsk 1
. Mateusz Łęcki Zryw Bielsk 1
. Przemysław Pomorski Zryw Bielsk 1
. Artur WoĽniak Zryw Bielsk 1
217. - - 0


UWAGA! o kolejno¶ci w tabeli decyduje ilo¶ć strzelonych goli; przy jednakowej ilo¶ci goli decyduje najpierw kolejno¶ć alfabetyczna nazw klubów, a następnie kolejno¶ć alfabetyczna nazwisk piłkarzy

Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu75 weeks
jquuteikkr75 weeks
hcivkceicy75 weeks
ydnhzccspf75 weeks
mmazrqtnnj75 weeks
piivxnejfp75 weeks
xykcpoaypi75 weeks
nxxvxvsavz75 weeks
iptdwcrdyq75 weeks
kriboxoxul75 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1805940 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu