Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Maj 23, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Archiwum::Strzelcy LO kolejkami 10/11
30. Kolejka LO

Orzeł Goleszyn - Błękitni G±bin 0:4 (0:2)
Tomasz Niedzielak, Piotr Widzyński, Łukasz Fr±tczak, Dominik Dutkiewicz

Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 4:2 (2:0)
Piotr Sadowski x2, Tomasz Szczepański, Jacek Beksa - Tomasz Włoczewski, Tomasz Kędzierski

¦wit StaroĽreby - Mazur Gostynin 1:0 (1:0)
Mateusz Ziarko

Unia Iłów - Kormoran Ł±ck 2:5 (1:3)
Tomasz Grzywacz x2, - Rafał Wilamowski x3, Sebastian Szymański, Tomasz Uniszkiewicz

Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków 1:3 (1:0)
Artur Witkowski - Radosław Stencel x2, Patryk Szewczyk

Pogoń Słupia - Skra Drobin 3:1 (0:0)
Jacek Sobczak, Dawid Piłat, Radosław Goc - Marcin Kowalski

Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 3:3 (1:1)
Kamil Rzechółko x2, Jarosław Machowski - Rafał Rękawiecki x2, Adam Szmit

Zryw Bielsk - Delta Miszewko 3:0 wo


29. Kolejka LO

Błękitni G±bin - Amator Maszewo 0:1 (0:0)
Tomasz Włoczewski

Wisła Duninów - Zryw Bielsk 2:0 (0:0)
Rafał Rękawiecki, Dawid Szymański

Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 0:0

Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 11:1 (5:1)
Łukasz Suliński x4, Łukasz Betlejewski x2, Mateusz Biegański x2, Grzegorz Krzewicki, Piotr Pawłowski, Marcin Szemborski - Mariusz Kunikowski

Kormoran Ł±ck - ¦wit StaroĽreby 0:1 (0:0)
Maciej Sobiesiak

Skra Drobin - Skrwa Łukomie 0:0

Bzura Chodaków - Pogoń Słupia 0:5 (0:0)
Jacek Sobczak x2, Przemysław Mysielski x2, Dawid Piłat

Delta Miszewko - Wicher Cieszewo 0:3 wo


28. Kolejka LO

Amator Maszewo - Skra Drobin 6:1 (3:1)
Łukasz Linowski x2, Arkadiusz Szarwiński x2, Michał Muszyński, Tomasz Włoczewski - Marcin Kowalski

Zryw Bielsk - Mazur Gostynin 2:4 (1:0)
Damian Pomorski, Łukasz Lewandowski - Batosz Komorowski x2, Paweł Żydowo, Michał Górecki

Stoczniowiec Płock - Kormoran Ł±ck 2:0 (1:0)
Mariusz Gałka, Grzegorz Szortyka

Unia Iłów - Błękitni G±bin 0:2 (0:0)
Michał Kłosiński, Michał Jasiński

Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 1:4 (0:2)
Jakub Jeziak - Dawid Szymański x2, Patryk Jankowski, Adam Szmit

Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
Damian Bednarski - Grzegorz Szypszak x2

¦wit StaroĽreby - Orzeł Goleszyn 0:5 (0:4)
Łukasz Suliński x2, Grzegorz Krzewicki x2, Piotr Pawłowski

Pogoń Słupia - Delta Miszewko 3:0 wo


27. Kolejka LO

Bzura Chodaków - Amator Maszewo 0:3 (0:2)
Łukasz Linowski x2, Arkadiusz Szarwiński

Błękitni G±bin - Skra Drobin 2:0 (1:0)
Piotr Skierkowski, Radosław Balcerzak

Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo 16:1 (6:1)
Bartosz Komorowski x4, Cezary Gołębiewski x2, Michał Górecki x2, Paweł Żydowo x2, Dawid Szczęsny, Krystian Muszyński, Mateusz Sławiński, Piotr Dutkiewicz, Jarosław Durka (k), Konrad Stańczak - Bogdan Grotkiewicz

Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 1:0 (1:0)
Łukasz Suliński

Kormoran Ł±ck - Zryw Bielsk 2:1 (2:0)
Adam Siemiński, Dawid Jakowski - Arkadiusz ¦wieczkowski

Wisła Duninów - Pogoń Słupia 9:2 (3:0)
Dawid Szymański x4, Emil Po¶pieszyński x2, Dawid Kalwasiński, Adam Szmit, Rafał Rękawiecki - Jacek Sobczak, Dawid Piłat

Unia Iłów - ¦wit StaroĽreby 3:0 (2:0)
Tomasz Grzywacz x2, Grzegorz Banasiak

Delta Miszewko - Skrwa Łukomie 0:3 wo


26. Kolejka LO

¦wit StaroĽreby - Błękitni G±bin 2:1 (1:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski - Łukasz Kiełbasa

Pogoń Słupia - Mazur Gostynin 3:1 (2:0)
Jacek Sobczak x2, Dawid Piłat - Paweł Żydowo

Skra Drobin - Bzura Chodaków 3:2 (1:1)
Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski, Marcin Kowalski - Ernest Dzięcioł, Miłosz Kalota

Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 7:0 (5:0)
Wojciech Gapiński x3, Kamil Rzechółko x2, Mateusz Tarnowski, Jakub Chyba

Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 5:5 (0:2)
Damian Pomorski x2, Piotr Górnicki, Tomasz Osmański, Arkadiusz ¦wieczkowski - Marek Bolimowski x3, Grzegorz Krzewicki x2

Skrwa Łukomie - Wisła Duninów 0:2 (0:1)
Emil Po¶pieszyński, Dawid Szymański

Wicher Cieszewo - Kormoran Ł±ck 1:2 (1:1)
Artur Witkowski (k) - Dariusz KaĽmierczak, Rafał Wilamowski

Amator Maszewo - Delta Miszewko 3:0 wo


25. Kolejka LO

Błękitni G±bin - Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Radosław Wi¶niewski x2 - Radosław Stencel

Wisła Duninów - Amator Maszewo 2:3 (0:2)
Cezary Szymański, Dawid Szymański - Marcin Sochalewski, Arkadiusz Szarwiński, Tomasz Kędzierski

Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 1:1 (1:0)
Mateusz Sławiński - Patryk Karczewski

¦wit StaroĽreby - Stoczniowiec Płock 1:0 (1:0)
Mateusz Ziarko

Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo 8:5 (6:2)
Marek Bolimowski x3, Grzegorz Krzewicki x2, Mateusz Biegański, Piotr Czajkowski, Łukasz Betlejewski - Jakub Jeziak x2, Paweł ¦piegowski x2, Artur Witkowski (k)

Unia Iłów - Zryw Bielsk 0:2 (0:2)
Damian Pomorski x2

Kormoran Ł±ck - Pogoń Słupia 4:0 (0:0)
Tomasz Uniszkiewicz, Rafał Wilamowski, Dariusz KaĽmierczak, Mateusz Ludwiczak

Delta Miszewko - Skra Drobin 0:3 wo


24. Kolejka LO

Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn 1:7 (0:4)
Przemysław Mysielski - Marek Bolimowski x2, Grzegorz Krzewicki, Łukasz Betlejewski, Łukasz Suliński, Marcin Szczepkowski, Piotr Buraczyński

Skra Drobin - Wisła Duninów 1:2 (1:0)
Mateusz Włodarski - Kamil Samoraj x2

Zryw Bielsk - ¦wit StaroĽreby 3:2 (0:1)
Arkadiusz ¦wieczkowski, Damian Pomorski, Tomasz Osmański - Kamil Kopyt, Michał Oskroba

Stoczniowiec Płock - Błękitni G±bin 2:2 (1:0)
Konrad Bagiński, Kamil Rzechółko - Radosław Balcerzak x2

Wicher Cieszewo - Unia Iłów 5:1 (2:1)
Jakub Jeziak x4, Bogdan Grotkiewicz - ?

Skrwa Łukomie - Kormoran Ł±ck 2:1 (2:1)
Tomasz Szczepański, Krystian Szpejna - Dawid Jakowski

Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:0

Bzura Chodaków - Delta Miszewko 3:0 wo


23. Kolejka LO

Unia Iłów - Pogoń Słupia 4:4 (2:3)
Tomasz Grzywacz x2(1k), Mariusz Kunikowski, Robert Kołodziejczak - Radosław Goc x2, Dawid Piłat, Krzysztof Wieczorek

Kormoran Ł±ck - Amator Maszewo 3:3 (1:1 )
Rafał Wilamowski x2 (1k), Grzegorz Pawlikowski - Arkadiusz Szarwiński x2, samobójcza

Wisła Duninów - Bzura Chodaków 1:3 (0:0)
Marcin Wi¶niewski - Przemysław Kubisz, Mateusz Pęsiek, Radosław Stencel

Mazur Gostynin - Skra Drobin 4:1 (2:0)
Paweł Żydowo x3, Cezary Gołębiewski - Andrzej Gajewski (k)

Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 6:0 (2:0)
Łukasz Betlejewski x2, Grzegorz Krzewicki x2, Marek Bolimowski, Kamil Bandych

¦wit StaroĽreby - Wicher Cieszewo 5:1 (1:0)
Mateusz Ziarko x3, Maciej Sobiesiak, Piotr Popiołek (k) - Bogdan Grotkiewicz

Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 3:0 (1:0)
Wojciech Gapiński x2, Kamil Bobyk

Błękitni G±bin - Delta Miszewko 3:0 wo


22. Kolejka LO

Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 4:1 (1:0)
Mateusz Łojewski, Damian Król, Artur Sztelak, Łukasz Linowski - Marek Bolimowski

Zryw Bielsk - Błękitni G±bin 3:5 (2:3)
Damian Pomorski x2, Damian Gagat (k) - Radosław Wi¶niewski x2, Łukasz Fr±tczak, Radosław Balcerzak, Piotr Widzyński

Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 1:2 (1:1)
Radosław Stencel - Bartosz Komorowski, Paweł Żydowo

Pogoń Słupia - ¦wit StaroĽreby 2:3 (1:1)
Jarosław Sadecki, Mariusz Sobczak - Kamil Szpeflik, Kamil Kopyt, Tomasz Karpiński

Skra Drobin - Kormoran Ł±ck 2:1 (2:0)
Krzysztof Tafliński, Piotr Umiński - Adam Siemiński

Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:2 (1:1)
Mariusz Beksa x3 - Tomasz Grzywacz x2

Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)
Kamil Bobyk, Wojciech Gapiński (k), Dariusz Sutkowski

Delta Miszewko - Wisła Duninów 0:3 wo


21. Kolejka LO

Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 6:0 (1:0)
Kamil Rzechółko, Kamil Bobyk, Damian Kotkiewicz x2, Wojciech Gapiński, Jarosław Machowski

Błękitni G±bin - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Radosław Balcerzak, Michał Kłosiński

¦wit StaroĽreby - Skrwa Łukomie 4:2 (1:1)
Kamil Kopyt x2, Maciej Sobiesiak, Łukasz Lewandowski - Tomasz Szczepański, Mariusz Beksa

Kormoran Ł±ck - Bzura Chodaków 3:1 (1:1)
Tomasz Uniszkiewicz x2, Dawid Jakowski - Łukasz Pacholski

Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo 4:0 (2:0)
Damian Pomorski x2, Artur WoĽniak (k), Damian Gagat

Unia Iłów - Amator Maszewo 2:0 (0:0)
Tomasz Grzywacz (k), Grzegorz Banasiak

Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 5:3 (1:2)
Grzegorz Krzewicki x2, Robert Bielecki, Piotr Pawłowski, Marek Bolimowski - Bartosz Mielczarski, Michał Lemanowicz, Jarosław Ciarkowski

Mazur Gostynin - Delta Miszewko 3:0 wo


20. Kolejka LO

Amator Maszewo - ¦wit StaroĽreby 3:3 (1:1)
Arkadiusz Szarwiński x2, Tomasz Kędzierski - Mateusz Ziarko x2, Tomasz Karpiński

Wisła Duninów - Mazur Gostynin 0:1 (0:0)
Paweł Żydowo

Skra Drobin - Unia Iłów 4:2 (2:1)
Michał Lemanowicz x2, Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski - Grzegorz Banasiak, Sylwester Ciurzyński

Pogoń Słupia - Zryw Bielsk 3:4 (1:1)
Jacek Sobczak x2, Radosław Goc - Damian Pomorski x2, Tomasz Kurowski, Damian Gagat

Wicher Cieszewo - Błękitni G±bin 0:8 (0:6)
Radosław Wi¶niewski x2, Piotr Skierkowski x2, Tomasz Niedzielak, Dominik Dutkiewicz, Damian Józwiak, Radosław Balcerzak

Bzura Chodaków - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:0)
Marek Bolimowski x2

Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock 4:1 (1:1)
Krystian Szpejna, Tomasz Szczepański, Mariusz Beksa, samobójcza - Konrad Bagiński

Delta Miszewko - Kormoran Ł±ck 0:3 wo


19. Kolejka LO

Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 5:2 (4:2)
Damian Gagat (k), Tomasz Osmański, Damian Pomorski, Piotr Górnicki, Krzysztof Sołtan - Jacek Beksa, Krystian Szpejna

¦wit StaroĽreby - Skra Drobin 3:0 (2:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski, Dawid Turbaczewski

Kormoran Ł±ck - Wisła Duninów 0:2 (0:1)
Marcin Wi¶niewski (k), Rafał Rękawiecki

Błękitni G±bin - Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Łukasz Fr±tczak, Radosław Wi¶niewski

Wicher Cieszewo - Pogoń Słupia 0:2 (0:1)
Przemysław Mysielski, Jacek Sobczak

Unia Iłów - Bzura Chodaków 2:0 (1:0)
Tomasz Grzywacz x2

Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo 0:0

Orzeł Goleszyn - Delta Miszewko 3:0 wo


18. Kolejka LO

Amator Maszewo - Zryw Bielsk 1:0 (0:0)
Arkadiusz Szarwiński

Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 0:0

Pogoń Słupia - Błękitni G±bin 0:9 (0:3)
Michał Malinowski x4, Radosław Wi¶niewski x2, Tomasz Niedzielak, Piotr Skierkowski, Radosław Balcerzak

Mazur Gostynin - Kormoran Ł±ck 4:0 (0:0)
Patryk Matusiak (k), Paweł Żydowo x2, Paweł Kowalski

Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 2:1 (0:0)
Emil Po¶pieszyński, Cezary Szymański - Mateusz Biegański

Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo 4:2 (1:2)
Mariusz Beksa x4 - Michał Grotkiewicz, Jakub Jeziak

Bzura Chodaków - ¦wit StaroĽreby 7:1 (3:1)
Radosław Stencel x6, Arkadiusz Grabowski - Krystian Pawlik

Delta Miszewko - Unia Iłów 0:3 wo


17. Kolejka LO

Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 6:2 (3:1)
Bartosz Komorowski x4, Patryk Matusiak, Cezary Gołębiewski - Grzegorz Krzewicki, Marek Bolimowski

Zryw Bielsk - Skra Drobin 3:1 (1:1)
Dariusz Kosiński, Damian Gagat, Krzysztof Sołtan - Hubert Krysztofiak

Błękitni G±bin - Kormoran Ł±ck 4:1 (3:1)
Radosław Wi¶niewski x2, Radosław Balcerzak, Tomasz Niedzielak - Grzegorz Pawlikowski

Stoczniowiec Płock - Bzura Chodaków 3:2 (2:1)
Kamil Bobyk, Mariusz Gałka, Patryk Majchrzak - Patryk Szewczyk, samobójcza

Unia Iłów - Wisła Duninów 0:1 (0:0)
Cezary Szymański

Wicher Cieszewo - Amator Maszewo 0:0

Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 2:3 (2:1)
Radosław Goc, Dawid Piłat - Tomasz Szczepański x2, Piotr Sadowski

¦wit StaroĽreby - Delta Miszewko 3:0 wo


16. Kolejka LO

Wisła Duninów - ¦wit StaroĽreby 5:0 (2:0)
Adam Szmit x2, Rafał Rękawiecki, Patryk Jankowski, Marcin Wi¶niewski

Mazur Gostynin - Unia Iłów 7:1 (2:1)
Bartosz Komorowski x2, Bartosz Dutkiewicz, Piotr Dutkiewicz, Piotr Wilamowski, Mateusz Sławiński, Damian Surmak - Grzegorz Banasiak

Skra Drobin - Wicher Cieszewo 2:0 (1:0)
Krzysztof Tafliński, Andrzej Gajewski

Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 2:0 (0:0)
Kamil Borkowski, Tomasz Winnicki
mecz przerwany w 75', wynik zweryfikowano na 3:0 dla Bzury

Kormoran Ł±ck - Orzeł Goleszyn 1:4 (0:2)
Tomasz Uniszkiewicz - Grzegorz Krzewicki x3, Łukasz Betlejewski

Skrwa Łukomie - Błękitni G±bin 2:6 (0:4)
Tomasz Szczepański, Paweł Rajkowski - Michał Malinowski x3, Damian Sztendor, Dawid Chlewiński, Piotr Widzyński

Amator Maszewo - Pogoń Słupia 7:2 (0:1)
Arkadiusz Szarwiński x2, Damian Król x2, Damian Lisiecki, Michał Muszyński, Łukasz Król - Gabriel Florkowski, Marcin Skrobiński

Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock 0:3 wo


15. Kolejka LO

Błękitni G±bin - Orzeł Goleszyn 3:3 (0:1)
Radosław Wi¶niewski x2, Michał Malinowski - Łukasz Betlejewski, Piotr Czajkowski x2(k)

Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 1:1 (1:0)
Łukasz Linowski - Tomasz Szczepański

Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock 3:0 (2:0)
Adam Szmit x2, Damian Tyska

Mazur Gostynin - ¦wit StaroĽreby 1:0 (1:0)
Bartosz Komorowski

Bzura Chodaków - Wicher Cieszewo 3:2 (2:2)
Radosław Stencel x2, Kamil Borkowski - Andrzej Milczarek, Przemysław Sobociński

Kormoran Ł±ck - Unia Iłów 5:1 (2:1)
Rafał Wilamowski x2, Tomasz Uniszkiewicz x2, samobójcza - Kamil Wojciechowski

Skra Drobin - Pogoń Słupia 6:2 (3:1)
Jakub Witkowski x2, Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski, Jarosław Ciarkowski, Marcin Kowalski - Arkadiusz ¦wieczkowski, Przemysław Mysielski

Delta Miszewko - Zryw Bielsk 3:6 (3:2)
Konrad Bagiński x2, Dariusz Rutkowski (k) - Damian Pomorski x3, Łukasz Lewandowski x2, Kamil Sztandera


14. Kolejka LO

Amator Maszewo - Błękitni G±bin 0:1 (0:0)
Radosław Wi¶niewski

Zryw Bielsk - Wisła Duninów 3:2 (1:1)
Łukasz Lewandowski, Kamil Łęcki, Tomasz Osmański - Adam Szmit x2

¦wit StaroĽreby - Kormoran Ł±ck 3:1 (0:0)
Maciej Sobiesiak x2, Krystian Pawlik - Rafał Wilamowski

Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 4:2 (0:0)
Tomasz Grzywacz x2, Mariusz Kołodziejczyk, samobójcza - Robert Bielecki, Paweł Waszelewski

Skrwa Łukomie - Skra Drobin 2:1 (1:0)
Paweł Rajkowski, Tomasz Szczepański - Michał Lemanowicz

Pogoń Słupia - Bzura Chodaków 2:4 (1:1)
Arkadiusz ¦wieczkowski x2 - Kamil Borkowski x4

Wicher Cieszewo - Delta Miszewko 1:4 (0:0)
Bogdan Grodkiewicz - Konrad Bagiński x3, Wiktor Włosiński

Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 0:6 (0:3)
Bartosz Komorowski x2, Piotr Dutkiewicz, Robert Kłys, Cezary Gołębiewski, samobójcza


13. Kolejka LO

Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 0:2 (0:2)
Mateusz Łęcki, Łukasz Lewandowski

Orzeł Goleszyn - ¦wit StaroĽreby 5:3 (2:1)
Łukasz Suliński x2, Rafał Kaczorowski, Grzegorz Krzewicki, Daniel Rudowski - Maciej Sobiesiak x2, Arkadiusz Rutkowski

Wisła Duninów - Wicher Cieszewo 4:3 (2:2)
Adam Szmit x2, Kamil Samoraj, Emil Po¶pieszyński - Michał Grodkiewicz, Jakub Jeziak, Arkadiusz Koper

Skra Drobin - Amator Maszewo 0:1 (0:0)
Adrian Jabłoński

Błękitni G±bin - Unia Iłów 3:1 (2:0)
Michał Malinowski x2, Łukasz Fr±tczak - Tomasz Grzywacz

Delta Miszewko - Pogoń Słupia 5:3 (3:0)
Konrad Bagiński x2, Artur Sztelak, Dariusz Rutkowski (k.), Łukasz Marciniak - Jacek Sobczak x2, Dawid Piłat

Kormoran Ł±ck - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)
Marcin Szymański, Jacek Ma¶lany - Adam Blidzewski

Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 6:1 (2:0)
Radosław Stencel x4, Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Damian Mazurowski


12. Kolejka LO

Amator Maszewo - Bzura Chodaków 7:3 (3:2)
Arkadiusz Szarwiński x3, Tomasz Kędzierski, Łukasz Linowski, Michał Muszyński, Damian Lisiecki - Kamil Borkowski x2, Tomasz Winnicki

Zryw Bielsk - Kormoran Ł±ck 1:4 (1:1)
Damian Pomorski - Jacek Ma¶lany, Rafał Wilamowski, Dawid Jakowski, Eryk Józwiak

¦wit StaroĽreby - Unia Iłów 2:1 (1:1)
Maciej Sobiesiak x2 - Tomasz Grzywacz

Skra Drobin - Błękitni G±bin 0:2 (0:1)
Damian Sztendor, Tomasz Niedzielak

Skrwa Łukomie - Delta Miszewko 5:1 (0:1)
Piotr Sadowski x2, Damian Bednarski, Mariusz Beksa, Norbert Roznoch - Mateusz Tarnowski

Pogoń Słupia - Wisła Duninów 4:1 (2:1)
Arkadiusz ¦wieczkowski x3, Radosław Goc - Adam Szmit

Wicher Cieszewo - Mazur Gostynin 1:4 (0:0)
Bogdan Grodkiewicz - Bartosz Komorowski x2, Cezary Gołębiewski, Damian Surmak

Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:0 (0:0)
Arkadiusz Raczkowski


11. Kolejka LO

Wisła Duninów - Skrwa Łukomie 6:1 (3:1)
Paweł Patrowicz x2, Rafał Rękawiecki, Emil Po¶pieszyński, Patryk Jankowski, Marcin Wi¶niewski - Piotr Sadowski

Mazur Gostynin - Pogoń Słupia 4:0 (2:0)
Cezary Gołębiewski x2, Patryk Matusiak, Paweł Kowalski

Delta Miszewko - Amator Maszewo 1:6 (0:1)
Dariusz Rutkowski (k.) - Damian Lisiecki x2, Łukasz Linowski, Tomasz Kędzierski, Michał Bachanek, Arkadiusz Szarwiński (k.)

Błękitni G±bin - ¦wit StaroĽreby 4:0 (2:0)
Radosław Balcerzak, Michał Malinowski, Radosław Wi¶niewski, Tomasz Niedzielak

Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 1:1 (1:0)
Mateusz Biegański - Damian Pomorski

Kormoran Ł±ck - Wicher Cieszewo 0:0

Unia Iłów - Stoczniowiec Płock 1:1 (1:0)
Rafał Pendowski - Dariusz Sutkowski

Bzura Chodaków - Skra Drobin 3:2 (0:1)
Kamil Borkowski x2, Radosław Stencel - Jakub Witkowski, Sławomir Gajewski


10. Kolejka LO

Zryw Bielsk - Unia Iłów 4:2 (1:0)
Kamil Łęcki x2, Tomasz Osmański, Kamil Sztandera - Tomasz Grzywacz, Grzegorz Banasiak

Skra Drobin - Delta Miszewko 2:2 (1:0)
Jakub Witkowski, Andrzej Gajewski - Jarosław Machowski, Konrad Bagiński

Amator Maszewo - Wisła Duninów 3:3 (1:2)
Arkadiusz Szarwiński x2, samobójcza - Damian Tyska x2, Piotr Milewski

Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin 1:3 (0:2)
Norbert Roznoch - Bartosz Dutkiewicz, Michał Kiere¶, Robert Kłys

Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn 1:5 (0:2)
Michał Grodkiewicz - Marek Bolimowski x3, Paweł Waszelewski, Rafał Kaczorowski

Bzura Chodaków - Błękitni G±bin 1:1 (1:0)
Kamil Borkowski - Tomasz Niedzielak

Pogoń Słupia - Kormoran Ł±ck 1:1 (1:1)
Rafał Sadecki - Jacek Ma¶lany

Stoczniowiec Płock - ¦wit StaroĽreby 3:2 (1:1)
Adam Blidzewski, Andrzej Kordyzon, Wojciech Gapiński - Maciej Sobiesiak, Kamil Kopyt


9. Kolejka LO

Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 7:2 (4:0)
Łukasz Suliński x2, Marek Bolimowski, Paweł Waszelewski, Łukasz Betlejewski, Mateusz Biegański, Grzegorz Krzewicki - Jarosław Sadecki, Radosław Goc

¦wit StaroĽreby - Zryw Bielsk 3:1 (1:0)
Kamil Szpeflik, Maciej Sobiesiak (k.), Radosław Nowakowski - Kamil Łęcki

Mazur Gostynin - Amator Maszewo 0:2 (0:1)
Damian Król, Maciej Idzik

Delta Miszewko - Bzura Chodaków 0:5 (0:1)
Radosław Stencel x3, Tomasz Winnicki, Kamil Borkowski

Wisła Duninów - Skra Drobin 2:0 (0:0)
Rafał Rękawiecki x2

Błękitni G±bin - Stoczniowiec Płock 4:0 (2:0)
Radosław Wi¶niewski x2, Piotr Widzyński, Łukasz Fr±tczak

Unia Iłów - Wicher Cieszewo 4:2 (2:2)
Mariusz Kunikowski x2, Grzegorz Banasiak, Arkadiusz Smagała - Bogdan Grodkiewicz, Jakub Jeziak

Kormoran Ł±ck - Skrwa Łukomie 4:3 (3:2)
Eryk Józwiak x2, Sebastian Szymański, Adrian Augustyniak - Piotr Sadowski x2, Tomasz Szczepański


8. Kolejka LO

Skra Drobin - Mazur Gostynin 2:1 (2:0)
Jakub Witkowski, Daniel Zjadewicz - Robert Kłys

Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)
Damian Pomorski x2 - Damian Kotkiewicz

Delta Miszewko - Błękitni G±bin 1:3 (1:2)
Konrad Bagiński - Tomasz Niedzielak x2, Piotr Widzyński

Amator Maszewo - Kormoran Ł±ck 1:1 (0:0)
Arkadiusz Szarwiński - Eryk Józwiak

Bzura Chodaków - Wisła Duninów 0:6 (0:1)
Adam Szmit x2, Marcin Wi¶niewski x2, Rafał Rękawiecki, Kamil Samoraj

Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:3 (2:3)
Mariusz Beksa x2 - Łukasz Suliński x2, Piotr Czajkowski (k.)

Wicher Cieszewo - ¦wit StaroĽreby 3:4 (1:0)
Andrzej Mielczarek, Michał Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Waldemar Olszewski x2, Arkadiusz Rutkowski, Jacek Kręciejewski

Pogoń Słupia - Unia Iłów 4:1 (1:0)
Radosław Goc x3, Michał Ogrodniczak - Arkadiusz Smagała


7. Kolejka LO

Stoczniowiec Płock - Wicher Cieszewo 0:2 (0:1)
Jakub Jeziak, Mariusz Bońkowski

Błękitni G±bin - Zryw Bielsk 3:1 (2:1)
Michał Tomaszewski x2, Radosław Wi¶niewski - Przemysław Pomorski

¦wit StaroĽreby - Pogoń Słupia 5:1 (2:1)
Arkadiusz Rutkowski x3, Dawid Turbaczewski, Kamil Kopyt - Radosław Goc

Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 1:2 (0:0)
Łukasz Betlejewski - Bartłomiej Sochalewski, Łukasz Linowski (k)

Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 2:2 (1:1)
Piotr Wilamowski, Piotr Dutkiewicz - Tomasz Winnicki, Dawid Hoło¶

Wisła Duninów - Delta Miszewko 1:1 (1:0)
Emil Po¶pieszyński - Maciej Duchewicz

Unia Iłów - Skrwa Łukomie 4:2 (2:2)
Tomasz Grzywacz, Arkadiusz Smagała, Sylwester Ciurzyński, Grzegorz Banasiak - Paweł Rajkowski, Mariusz Beksa

Kormoran Ł±ck - Skra Drobin 3:3 (2:1)
Jacek Ma¶lany, Marcin Szymański, Dawid Jakowski - Daniel Zjadewicz, Sławomir Gajewski x2


6. Kolejka LO

Wisła Duninów - Błękitni G±bin 0:4 (0:1)
Michał Malinowski x2, Damian Sztendor, Łukasz Kiełbasa

Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 3:5 (2:3)
Mateusz Lemanowicz, Jakub Witkowski, Maciej Kozieradzki - Grzegorz Krzewicki x2, Łukasz Betlejewski, Łukasz Suliński, samobójcza

Delta Miszewko - Mazur Gostynin 2:0 (2:0)
Konrad Bagiński, Krzysztof Machowski

Amator Maszewo - Unia Iłów 4:1 (1:1)
Tomasz Kędzierski x2, Arkadiusz Szarwiński, Łukasz Linowski (k) - Arkadiusz Smagała

Bzura Chodaków - Kormoran Ł±ck 2:2 (0:0)
Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Adam Brzozowski, Eryk Józwiak

Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 2:3 (2:1)
Krzysztof Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Przemysław Pomorski x2 (1k), Tomasz Jabłoński

Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 2:3 (0:2)
Arkadiusz ¦wieczkowski x2 - Wojciech Gapiński, Grzegorz Szortyka, Dariusz Sutkowski

Skrwa Łukomie - ¦wit StaroĽreby 4:4 (0:1)
Mariusz Beksa x2, Krystian Szpejna, Mateusz Sadowski - Maciej Sobiesiak x3, Tomasz Karpiński


5. Kolejka LO

Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 3:0 (2:0)
Wojciech Gapiński, Andrzej Kordyzon, Damian Kotkiewicz

Mazur Gostynin - Wisła Duninów 0:3 (0:2)
Piotr Milewski, Adam Szmit, Cezary Szymański

Orzeł Goleszyn - Bzura Chodaków 6:1 (2:1)
Rafał Kaczorowski, Marek Bolimowski x2, Piotr Czajkowski (k.), Łukasz Suliński, Tomasz R±czkowski (k.) - Kamil Borkowski

Zryw Bielsk - Pogoń Słupia 4:1
Kamil Łęcki x2, Damian Gagat, Damian Pomorski - Arkadiusz ¦wieczkowski

¦wit StaroĽreby - Amator Maszewo 0:1 (0:0)
Tomasz Kędzierski

Błękitni G±bin - Wicher Cieszewo 7:0 (4:0)
Radosław Balcerzak x4, Michał Malinowski x2, Piotr Widzyński

Unia Iłów - Skra Drobin 0:2 (0:1)
Jakub Witkowski, Sławomir Gajewski

Kormoran Ł±ck - Delta Miszewko 2:0 (2:0)
Rafał Wilamowski x2


4. Kolejka LO

Bzura Chodaków - Unia Iłów 9:1 (5:0)
Radosław Stencel x4, Kamil Borkowski x3, Jarosław Stencel, Tomasz Kubiak - Grzegorz Banasiak

Delta Miszewko - Orzeł Goleszyn 0:5 (0:4)
Grzegorz Krzewicki x2, Piotr Czajkowski, Łukasz Suliński, Paweł Waszelewski

Skra Drobin - ¦wit StaroĽreby 4:1 (3:0)
Jakub Witkowski x2, Jarosław Ciarkowski, Maciej Kozieradzki - Jacek Kręciejewski

Wisła Duninów - Kormoran Ł±ck 2:0 (2:0)
Kamil Samoraj, Piotr Milewski

Mazur Gostynin - Błękitni G±bin 2:0 (1:0) (15 wrze¶nia 16:30)
Patryk Matusiak (k), Dominik Dutkiewicz

Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo 3:4 (2:2)
Arkadiusz ¦wieczkowski x2, Radosław Goc - Artur Witkowski x2, Krzysztof Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz

Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 7:1 (4:0)
Damian Bednarski x3, Krystian Szpejna, Dimitry Zaytsev, Mariusz Beksa, Piotr Sadowski - Ireneusz Kobuszewski

Amator Maszewo - Stoczniowiec Płock 2:0 (2:0)
Łukasz Linowski, Arkadiusz Szarwiński


3. Kolejka LO

¦wit StaroĽreby - Bzura Chodaków 3:1 (1:0)
Maciej Sobiesiak, Radosław Nowakowski, Krystian Pawlik - Kamil Borkowski

Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów 4:6 (0:3)
Marek Bolimowski x2, Grzegorz Krzewicki, Łukasz Betlejewski - Marcin Wi¶niewski x2, Adam Szmit, Kamil Samoraj, Patryk Jankowski, Piotr Milewski

Zryw Bielsk - Amator Maszewo 2:2 (1:1)
Grzegorz Zygmuntowicz, Łukasz Lewandowski - Paweł Grabowski, Arkadiusz Szarwiński

Błękitni G±bin - Pogoń Słupia 8:0 (2:0)
Arkadiusz G±siorowski x2, Damian Sztendor x2, Michał Malinowski x2, Piotr Widzyński (k), Łukasz Kiełbasa

Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 0:1 (0:1) (15 wrze¶nia 20:00)
Łukasz Łogosz

Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie 4:1 (1:0)
Mariusz Bońkowski x2, Jakub Jeziak, Michał Grodkiewicz - Patryk Karczewski

Unia Iłów - Delta Miszewko 2:1 (1:0)
Arkadiusz Smagała, Sebastian Witkowski - Konrad Bagiński

Kormoran Ł±ck - Mazur Gostynin 0:1 (0:0)
Damian Surmak


2. Kolejka LO

Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia 5:2 (1:2)
Mariusz Beksa x3, Michał Mazurowski, Dimitryi Zaytcew - Przemysław Mysielski, Rafał Sadowski

Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 1:0 (1:0)
Łukasz Betlejewski (k)

Delta Miszewko - ¦wit StaroĽreby 0:4 (0:2)
Arkadiusz Rutkowski, Radosław Nowakowski, Maciej Sobiesiak, Jacek Kręciejewski

Skra Drobin - Zryw Bielsk 4:1 (1:0)
Maciej Kozieradzki, Andrzej Gajewski x2, Mateusz Lemanowicz - Grzegorz Zygmuntowicz

Amator Maszewo - Wicher Cieszewo 4:0 (2:0)
Arkadiusz Szarwiński x2, Łukasz Linowski, Mateusz Łojewski

Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 4:4 (3:3)
Radosław Stencel x2, Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Mariusz Sutkowski, Andrzej Kordyzon, Damian Kotkiewicz, Bartosz Borowski

Kormoran Ł±ck - Błękitni G±bin 1:0 (1:0)
Tomasz Uniszkiewicz

Wisła Duninów - Unia Iłów 4:0 (2:0)
Piotr Milczarski, Marcin Wi¶niewski, Adam Szmit, Rafał Rękawiecki


1. Kolejka LO

Błękitni G±bin - Skrwa Łukomie 6:0 (2:0)
Łukasz Fr±tczak, Michał Malinowski x2, Piotr Widzyński, Michał Tomaszewski, Tomasz Niedzielak

Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko 1:1 (0:1)
Damian Kotkiewicz - Mateusz Tarnowski

Pogoń Słupia - Amator Maszewo 1:5 (1:3)
Arkadiusz ¦wieczkowski - Łukasz Linowski x2, Tomasz Kędzierski, Mateusz Łojewski, Arkadiusz Szarwiński

Wicher Cieszewo - Skra Drobin 1:5 (1:2)
Mariusz Bońkowski - Hubert Krysztofiak x3, Andrzej Gajewski x2

¦wit StaroĽreby - Wisła Duninów 2:2 (0:0)
Maciej Sobiesiak x2 - Piotr Milczarski, Adam Szmit

Zryw Bielsk - Bzura Chodaków 2:3 (0:2)
Grzegorz Zygmuntowicz, Damian Gagat - Patryk Szewczyk, Radosław Stencel, Kamil Borkowski

Unia Iłów - Mazur Gostynin 1:3 (0:2)
Arkadiusz Smagała - Cezary Ozdowski, Mateusz Sławiński, Robert Kłys

Orzeł Goleszyn - Kormoran Ł±ck 2:2 (1:0)
Grzegorz Krzewicki, Marek Bolimowski - Rafał Wilamowski, Eryk Józwiak

Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu62 weeks
jquuteikkr62 weeks
hcivkceicy62 weeks
ydnhzccspf62 weeks
mmazrqtnnj62 weeks
piivxnejfp62 weeks
xykcpoaypi62 weeks
nxxvxvsavz62 weeks
iptdwcrdyq62 weeks
kriboxoxul62 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1737681 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu