Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Maj 23, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Archiwum::PP POZPN 13/14
Rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu POZPN


Edycja 2013/2014


Runda I - 1/16 finału - ¶roda, 14 sierpnia 2013, godz. 18:00
Delta Miszewko - Wicher Cieszewo 3:0 (2:0)
Łukasz Marciniak 13'-k, Jerzy Gromadziński 33', 65'
Zorza Szczawin - Zryw Bielsk 3:2 (1:2)
Cezary Ozdowski 10', 58', Marcin Dubielak 81' - Ireneusz Kobuszewski 30', Kamil Łęcki 39'
Sparta Mochowo - Stoczniowiec Płock 1:1 (1:0) k. 5:3
Michał Krysiński 28' - Dariusz Sutkowski 49'
Skra Drobin - Unia Iłów 4:1 (1:0)
Damian Domeradzki 10'-k, 88', Jakub Witkowski 75', Piotr Umiński 83' - Kamil Pietrzak 54'
Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów 6:5 (3:2)
Piotr Wachaczyk 14', 77', Mateusz Biegański 24', 52', Łukasz Soliński 42', Damian Mórawski 80' - Piotr Robak 13', 74', Norbert Skrzyński 29', 55', Dariusz Dolny 86'
¦wit StaroĽreby - Skrwa Łukomie 4:1 (2:1)
Adrian Majewski 18', Maciej Barciński 31', Kamil Szteflik 67'-k, 81' - Jarosław Brzeziński 24'-k
Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 5:5 (2:3) k. 8:7
Dawid Rybicki 6', 60', Łukasz Kokosiński 43', Piotr Krysztofiak 70'-k, Bartłomiej Rybicki 85' - Michał Niekłań 15', Adrian Wójcik 28', 34', 79', Grzegorz Krzewicki 77'
Spójnia Mała Wie¶ - Unia Czermno 0:1 (0:1)
Mateusz Gorzelewski 2'
ULKS Ciółkowo - Kasztelan Sierpc 1:0 (1:0)
Przemysław Cieszkowski 5'-k


Runda II - 1/8 finału - ¶roda, 28 sierpnia 2013, godz. 17:30
Delta Miszewko - Bzura Chodaków 1:2 (0:1)
Dawid Ignaczewski 48' - Tomasz Oziemblewski 5', Paweł Herman 68'
Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 1:1 (0:1) k. 2:4
Hubert Bińkowski 59' - Paweł Kowalski 2'
Sparta Mochowo - Skra Drobin 1:1 (0:0) k. 3:1
Michał Krysiński 55' - Jakub Witkowski 73'
Orzeł Goleszyn - Błękitni G±bin 2:5 (1:1)
Mateusz Biegański 16', Patryk Zieliński 78' - Jakub Kustra 45', 81', Radosław Wi¶niewski 58', Paweł Winnicki 64'-k, Patryk Chmielewski 89'
¦wit StaroĽreby - Wisła II Płock 1:5 (1:2)
Krystian Pawlik 16' - Konrad Subocz 37', Michał Sadowski 42', 66', Bartosz Wi¶niewski 76', Krzysztof Garczewski 85'
Błyskawica Lucień - Unia Czermno 4:2 (2:1)
Piotr Krysztofiak 6', 65', Łukasz Kaczmarek 23', Krzysztof Kamiński 75' - Patryk Cie¶lak 40', Dominik Dutkiewicz 72'
ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 2:3 (1:1)
Tomasz Racki 22', Michał Aronowski 88'-k - Kamil Samoraj 39'-k, 90', Damian Tyska 64'
Amator Maszewo - wolny los


Runda III - 1/4 finału - ¶roda, 11 wrze¶nia 2013, godz. 16:30
Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 3:1 (1:1)
Kamil Borkowski 45', Tomasz Oziemblewski 68', Piotr Trafalski 75' - Damian Surmak 21'
Sparta Mochowo - Błękitni G±bin 1:10 (1:3)
Michał Gadomski 26' - Bartłomiej Dębicki 16', 66', Jakub Kustra 44', 50', 63', 67', Radosław Wi¶niewski 45+1', Krzysztof Różycki 53', 72', 87'
Amator Maszewo - Wisła II Płock 1:1 (0:1) k. 6:7
Marcin Sochalewski 65' - Dawid Jabłoński 18'
Błyskawica Lucień - Wisła Duninów 2:5 (0:2)
Jarosław Durka 55', Jacek Kokosiński 85' - Rafał Rękawiecki 20', 50', Adrian Jabłoński 40', Kamil Samoraj 60', Rafał Bieniek 90'


Runda IV - 1/2 finału - ¶roda, 25 wrze¶nia 2013, godz. 16:00
Bzura Chodaków - Błękitni G±bin 3:0 wo
Wisła Duninów - Wisła II Płock 2:2 (1:0) k. 2:3
Bartosz Krasiński 2', Kamil Samoraj 50' - Krzysztof Garczewski 56', Michał Sadowski 77'


Runda V - finał - ¶roda, 9 paĽdziernika 2013, godz. 15:30
Bzura Chodaków - Wisła II Płock 0:2 (0:2)
Krzysztof Garczewski 3', Michał Sadowski 8'


Gole i kartki Błękitnych w Pucharze Polski POZPN 2013/2014:

Strzelcy bramek:

Lp. Imię i Nazwisko Ilo¶ć
1. Jakub Kustra 6
2. Krzysztof Różycki 3
3. Radosław Wi¶niewski 2
. Bartłomiej Dębicki 2
5. Paweł Winnicki 1
. Patryk Chmielewski 1

Asysty:

Lp. Imię i Nazwisko Ilo¶ć
1. Radosław Wi¶niewski 6
2. Bartłomiej Dębicki 3
3. Krzysztof Różycki 2
4. Patryk Chmielewski 1
. Jakub Kustra 1
. Mateusz Nowak I 1

Żółte kartki:

Lp. Imię i Nazwisko Ilo¶ć
1. Rafał Paczkowski 1
. Michał Tomaszewski 1
. Krzysztof Różycki 1

Czerwone kartki:

Lp. Imię i Nazwisko Ilo¶ć
1. - -

SEZON 2012/2013 i 2011/2012

Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu62 weeks
jquuteikkr62 weeks
hcivkceicy62 weeks
ydnhzccspf62 weeks
mmazrqtnnj62 weeks
piivxnejfp62 weeks
xykcpoaypi62 weeks
nxxvxvsavz62 weeks
iptdwcrdyq62 weeks
kriboxoxul62 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1737672 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu