BEZ PRZERWY
Dodane przez admin dnia Styczeń 11 2016 12:43:59
Mimo że za oknem mróz i śnieg w większości pokrywa nasze boiska to piłkarze w naszym okręgu nie odpoczywają. W pełni trwa sezon halowej piłki nożnej a zawodnicy buty piłkarskie zamienili na halówki…

Rozszerzona zawartość newsa
Ciekawie jest zawsze w Drobinie , tam rozgrywki trwają w Drobińskiej Lidze Halowej. W rozgrywkach uczestniczy aż 10 zespołów. W ostatni weekend rozegrano tam Turniej o Puchar DLH. Zwyciężyła reprezentacja serwisu występująca pod nazwą Skra Drobin.eu. W finale „internetowi” pokonali drużynę Pegaza Drobin (6:4).
Na najniższym stopniu podium stanął Terbud Płock, który w meczu o trzecie miejsce wygrał z Orlen Eko (3:0).

Ciekawie także w Płocku. Odbyła się już VI edycja silnie obsadzonego turnieju piłki halowej „PŁOCK CUP”. Tegorocznym zwycięzcą została drużyna MŁODE ORŁY, która pokonała w finale FAST SERVICE z Sochaczewa, 4:1! W walce o końcowy sukces MŁODE ORŁY nie przegrały żadnego spotkania, w dwóch dzieląc się punktami. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa RDS STAL, która w walce o III miejsce pokonała PETER-GUM, 2-1.

W Gostyninie rozegrano także turniej - „ PIŁKARZE DLA ORKIESTRY”. W zawodach uczestniczyły dwa zespoły Mazura Gostynin, Błyskawica Lucień, Zorza Szczawin i Unii Czermno. Turniej wygrała drużyna z Czermna, nie przegrywając żadnego spotkania , jedno tylko remisując.
Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1. UNIA CZERMNO
2. MAZUR II GOSTYNIN
3. MAZUR I GOSTYNIN
4. ZORZA SZCZAWIN
5. BŁYSKAWICA LUCIEŃ
Błękitni na razie odpoczywają. Trener Opasiński ma już dograne terminy sparingów. Zagramy m.in. z Kormoranem Łąck, Ciółkowem i Unią Czermno. Naszych zawodników najwcześniej będzie można zobaczyć w grze w II Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin, który odbędzie się 7 lutego na hali sportowej przy Gimnazjum w Gąbinie. Oczywiście wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Intensywnie pracuje Zarząd. Udało się zdobyć środki finansowe na spłatę tych długów które umożliwiają dalsze funkcjonowanie klubu. Częściowo pokryte zostały zobowiązania finansowe wobec piłkarzy którzy reprezentowali Błękitnych w rozgrywkach czwartoligowych. Redakcja serwisu postara się przeprowadzić w najbliższym czasie wywiad z nowym Prezesem, który na pewno poda najistotniejsze szczegóły i plany na przyszłość.