Baraże o IV Ligę
Dodane przez admin dnia Czerwiec 26 2012 14:19:50
Baraże 2013/2014

Sześc zespołów - wicemistrzów mazowieckich lig okręgowych - zagra dwumecze barażowe, a ich zwycięzcy awansują do IV ligi. 13 stycznia 2015 w siedzibie MZPN odbyło się losowanie, które wyłoniło następujące trzy pary barażowe:

Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka - Wicemistrz LO Warszawa I

24 czerwca 2015 (środa) godz. 18:00
Tęcza Łyse - Drukarz Warszawa 2:2 (1:1)
Marek Kaliszewski 40', Paweł Magdaleński 75' - Mateusz Komorowski 25', Maksymilian Vogtman 90'

27 czerwca 2015 (sobota) godz. 17:00
Drukarz Warszawa - Tęcza Łyse 2:1 (1:1)
Jakub Muzyka 12', 84' - Piotr Magdaleński 15'

Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Warszawa II

24 czerwca 2015 (środa) godz. 18:00
LKS Promna - UKS Łady 1:2 (0:1)
Karol Mirowski 60' - Michał Pyrka 31', Kamil Sadowski 81'

27 czerwca 2015 (sobota) godz. 17:00
UKS Łady - LKS Promna 2:0 (0:0)
Michał Pyrka 49', Rafał Ślubowski 90'-k

Wicemistrz LO Płock - Wicemistrz LO Siedlce

24 czerwca 2015 (środa) godz. 18:00
Amator Maszewo - Czarni Węgrów 1:1 (1:0)
Radosław Wiśniewski 15' - Łukasz Supleński 70'-k

27 czerwca 2015 (sobota) godz. 17:00
Czarni Węgrów - Amator Maszewo 5:0 (2:0)
Przemysław Głowacz 5', Bartłomiej Zenik 11', Łukasz Supleński 51', Łukasz Mianowicz 82', Mateusz Ryczkowski 86'


Baraże 2013/2014

Wicemistrz LO Płock - Wicemistrz LO Warszawa I

25 czerwca 2014 (środa) godz. 18:00
Orzeł Goleszyn - Olimpia Warszawa 1:4 (0:2)
Damian Mórawski 74' - Filip Junowicz 31'-k, Hubert Sobotka 36', 68', Artur Zawadziński 61'

28 czerwca 2014 (sobota) godz. 17:00
Olimpia Warszawa - Orzeł Goleszyn 8:0 (3:0)
Adrian Cuch 3', 28', Rafał Popis 22', 63', Hubert Sobotka 48', Sebastian Cuch 54', Jakub Krysiński 79', Damian Patoka 81'

Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Warszawa II

25 czerwca 2014 (środa) godz. 18:00
Legion Głowaczów - KS Konstancin 0:4 (0:1)
Rafał Prażuch 33', 66', Patryk Kościanek 59', 85'

28 czerwca 2014 (sobota) godz. 17:00
KS Konstancin - Legion Głowaczów 6:0 (1:0)
Patryk Kościanek 34', 66', Michał Prażuch 48', 60', 90', Tomasz Doliński 63'

Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka - Wicemistrz LO Siedlce

25 czerwca 2014 (środa) godz. 18:00
Nadnarwianka Pułtusk - Tygrys Huta Mińska 2:0 (2:0)
Piotr Cichocki 15', 38'

28 czerwca 2014 (sobota) godz. 17:00
Tygrys Huta Mińska - Nadnarwianka Pułtusk 3:5 (1:3)
Michał Bondara 10', 46', Łukasz Nowicki 80' - Piotr Haber 19', Jakub Zalewski 27', 38', Patryk Bartczak 61', Łukasz Wolf 76'


Baraże 2012/2013

Wicemistrz LO Płock - Wicemistrz LO Radom

26 czerwca 2013 (środa) godz. 17:30
Wisła Duninów - Sokół Przytyk 1:5 (0:5)
Kamil Samoraj 83'-k - Tomasz Janiszewski 20', 27', Kamil Lewiński 29', Michał Soliński 32', Patryk Bilski 36'

30 czerwca 2013 (niedziela) godz. 15:00
Sokół Przytyk - Wisła Duninów 5:1 (2:0)
Kamil Lewiński 10', 40', Piotr Skałbania 49', Norbert Starzyński 75', Rafał Kiljanek 86' - Kamil Samoraj 77'

Wicemistrz LO Siedlce - Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka

26 czerwca 2013 (środa) godz. 17:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów 1:5 (1:3)
Łukasz Gagaska 25' - Rafał Chojnowski 11', samobójcza 39', Damian Matusiak 45', 69'-k, Bartosz Mroczek 85'

30 czerwca 2013 (niedziela) godz. 15:00
MKS Ciechanów - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 (0:0)
Dawid Załęski 68', Paweł Mazurkiewicz 75', Bartosz Mroczek 79'

Wicemistrz LO Warszawa I - Wicemistrz LO Warszawa II

26 czerwca 2013 (środa) godz. 17:30
PKS Radość - Przyszłość Włochy 1:1 (0:0)
Dominik Dukalski 52' - samobójcza 67'

30 czerwca 2013 (niedziela) godz. 15:00
Przyszłość Włochy - PKS Radość 0:4 (0:1)
Dominik Dukalski 28', 65', 90+3', Mariusz Boniec 84'


Baraż o awans do III Ligi - grają zespoły, które zajęły 2. miejsce w obu grupach IV ligi mazowieckiej.

2. zespół grupy południowej - 2. zespół grupy północnej

3 lipca 2013 (środa) godz. 17:30
Żyrardowianka Żyrardów - MKS Przasnysz 1:1 (0:1)
Bartłomiej Mucha 75' - Paweł Olszewski 45'

6 lipca 2013 (sobota) godz. 17:00
MKS Przasnysz - Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (1:1)
Łukasz Wróblewski 6' - Paweł Jakóbiak 9'-k, Bartosz Drożdżal 90'


Baraż o utrzymanie w IV Lidze - grają zespoły, które zajęły 13. miejsce w obu grupach IV ligi mazowieckiej.

13. zespół grupy południowej - 13. zespół grupy północnej

3 lipca 2013 (środa) godz. 17:30
UKS Łady - KS Łomianki 1:2 (0:0)
Michał Prażuch 49' - Paweł Madej 74', Przemysław Nowakowski 85'

6 lipca 2013 (sobota) godz. 17:00
KS Łomianki - UKS Łady 2:1 (1:1)
Wojciech Kalinowski 80', Paweł Madej 87' - Bartłomiej Bobowski 38'

Po rozszerzeniu obu grup IV Ligi do 18-tu zespołów baraż anulowano, oba zespoły utrzymano w IV Lidze.



Baraże 2011/2012

Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka - Wicemistrz LO Płock

17 czerwca 2012 (niedziela) godz. 15:00
Żbik Nasielsk - Bzura Chodaków 2:3 (0:1)
Marek Osiński 70'-k, Przemysław Wysocki 88' - Patryk Szewczyk 17'-k, Michał Kajetaniak 59', Radosław Stencel 61'

20 czerwca 2012 (środa) godz. 17:00
Bzura Chodaków - Żbik Nasielsk 1:1 (1:1)
Tomasz Kubiak 23' - Karol Szczepkowski 17'


Wicemistrz LO Warszawa I - Wicemistrz LO Warszawa II

17 czerwca 2012 (niedziela) godz. 17:00
Wilga Garwolin - Olimpia Warszawa 3:1 (1:0)
Łukasz Korgul 42'-k, 90'-k, Piotr Baranowski 48' - Rafał Hapak 70'-k

20 czerwca 2012 (środa) godz. 17:00
Olimpia Warszawa - Wilga Garwolin 0:6 (0:2)
Piotr Baranowski 5', Paweł Pyra 26', Kamil Zawadka 70', Bartłomiej Sitarek 73', Łukasz Puciłowski 80', 90'


Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Siedlce

17 czerwca 2012 (niedziela) godz. 17:00
Proch Pionki - Pogoń II Siedlce 4:3 (1:2)
Karol Gębczyk 40', 78', Daniel Grymuła 60', Hubert Czubaj 82' - Chinonso Agu 36', Tomasz Misiowski 39', 50'

20 czerwca 2012 (środa) godz. 17:00
Pogoń II Siedlce - Proch Pionki 7:0 (3:0)
Tomasz Misiowski 11', 31', 75', Adrian Dziubiński 39', Damian Rytel 49', Marek Adamczyk 79', Emil Michalak 86'



Baraże 2010/2011

Wicemistrz LO Siedlce - Wicemistrz LO Płock

18 czerwca 2011 (sobota) godz. 17:00:
Zryw Sobolew - Amator Maszewo 1:2 (0:1)
Tomasz Włoczewski 89'(s) - Tomasz Kędzierski 27', Łukasz Linowski 85'

22 czerwca 2011 (środa) godz. 17:00:
Amator Maszewo - Zryw Sobolew 3:2 (2:1)
Łukasz Linowski 30', Tomasz Kędzierski 45', Arkadiusz Szarwiński 61' - Tomasz Marcińczak 10'(k), Piotr Piorun 72'


Wicemistrz LO Warszawa I - Wicemistrz LO Ciechanów-Ostrołęka

19 czerwca 2011 (niedziela) godz. 18:00:
Drukarz Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:0

22 czerwca 2011 (środa) godz. 17:00:
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Drukarz Warszawa 4:0 (3:0)
Marcin Truszkowski 5', 10'(k), 30', Arkadiusz Ciach 85'


Wicemistrz LO Radom - Wicemistrz LO Warszawa II

18 czerwca 2011 (sobota) godz. 17:00:
Wulkan Zakrzew - Olimpia Warszawa 1:0 (0:0)
Tomasz Turczyk 80'

22 czerwca 2011 (środa) godz. 17:00:
Olimpia Warszawa - Wulkan Zakszew 1:2 (0:1)
Tomasz Dąbrowski 61' - Tomasz Turczyk 4', Kamil Molga 48'


Baraż o utrzymanie w IV Lidze - grają zespoły, które zajęły 13 miejsce w obu grupach IV ligi mazowieckiej.

13. zespół grupy południowej - 13. zespół grupy północnej

23 czerwca 2011 (czwartek) godz. 13:00
Okęcie Warszawa - MKS Ciechanów 4:0 (1:0)
Maciej Kowalik 27', Damian Rożej 71', Aleksander Eibl 76'(k), Przemysław Rawa 90'

26 czerwca 2011 (niedziela) godz. 16:00
MKS Ciechanów - Okęcie Warszawa 1:1 (1:0)
Patryk Tosik 11' - Aleksander Eibl 70'

Po rozszerzeniu obu grup IV Ligi do 17-tu zespołów baraż anulowano, oba zespoły utrzymano w IV Lidze.