Strzelcy B-Klasy Kolejkami 14/15
Dodane przez admin dnia Sierpień 31 2014 21:49:14
SEZON 2014/2015

18. Kolejka B-Klasy
niedziela, 21 czerwca 2015

Błękitni Gąbin - Oldboy-Orkan Sochaczew 2:0 (0:0)
Krystian Wasilewski 58', 90'

Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 3:0 wo
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

Orkan Lelice - GKS Góra 2:0 (1:0)
Radosław Buraczyński 30', Maciej Bieniek 80'

Relax Miszewo - FK Rybno 3:7 (1:2)
Paweł Zych 29', Kamil Piegat 73', Krystian Sufranek 78' - Rafał Haba 15', 44', Radosław Jaworski 75', 89', Kamil Jeznach 53', Artur Sobczyk 66', Ernest Dzięcioł 69'

Siedemdziesiątka Płock - Czarni Rempin 3:2 (1:2)
Grzegorz Barciński 19'-k, 57', Rafał Mulski 75' - Damian Księżakowski 17', 29'

17. Kolejka B-Klasy
niedziela, 14 czerwca 2015

Oldboy-Orkan Sochaczew - Olimpia Gozdowo 2:3 (0:0)
Robert Wasilewski 60', 85' - Adam Wawrzyński 48', Kamil Ryczkowski 70', Kamil Smoliński 88'

FK Rybno - Siedemdziesiątka Płock 3:1 (3:0)
Sebastian Szafraniec 10', Ernest Dzięcioł 15', Rafał Haba 40' - Damian Lipiński 66'

GKS Góra - Relax Miszewo 3:0 wo
goście nie dojechali

Mazowia Słubice - Orkan Lelice 4:1 (3:0)
Przemysław Felczak 13', Radosław Balcerzak 20', Jacek Domżałowicz 36', Sebastian Machała 63' - Radosław Buraczyński 85'

Czarni Rempin - Błękitni Gąbin 3:2 (1:0)
Piotr Woźniak 30', Hubert Wiśniewski 87', Mateusz Smoliński 89' - Michał Krajewski 80', Marcin Nodzak 90'

16. Kolejka B-Klasy
niedziela, 07 czerwca 2015

Błękitni Gąbin - Olimpia Gozdowo 4:1 (0:0)
Wojciech Ziarkowski 72', 76', Kacper Sikorski 85', Mateusz Kobuszewski 88' - Marcin Gieżyński 65'

Czarni Rempin - FK Rybno 5:0 (2:0)
samobójcza 35', Przemysław Wiśniewski 41', 85', Albert Szczypecki 66', Piotr Woźniak 78'

Orkan Lelice - Oldboy-Orkan Sochaczew 3:0 wo

Relax Miszewo - Mazowia Słubice 7:0 (4:0)
Adrian Tomaszewski 9', Robert Owczarzak 14', Adrian Gradomski 41', Łukasz Tomczak 44', Paweł Zych 70', Kacper Szafaryn 73', Kamil Piegat 76'

Siedemdziesiątka Płock - GKS Góra 0:3 (0:0)
Piotr Ronczkowski 50', 68', 80'

15. Kolejka B-Klasy
niedziela, 31 maja 2015

FK Rybno - Błękitni Gąbin 3:2 (1:0)
Sebastian Szafraniec 23', 65', 90+3' - Marcin Nodzak 57', Krystian Wasilewski 90+1'-k

Oldboy-Orkan Sochaczew - Relax Miszewo 3:0 (1:0)
Sebastian Lisowski 14', Michał Foks 60', Łukasz Pruski 82'

Olimpia Gozdowo - Orkan Lelice 4:2 (1:1)
Kamil Smoliński 32', Witold Giera 47', Marcin Gierzyński 70', Przemysław Gierzyński 80' - Radosław Kulig 15', Hubert Pessel 72'

GKS Góra - Czarni Rempin 7:1 (2:0)
Jakub Podolski 14', Piotr Ronczkowski 45', 60', 73', Jakub Krzemiński 70', 80', Przemysław Sobociński 75' - Fabian Wiśniewski 76'

Mazowia Słubice - Siedemdziesiątka Płock 5:0 (3:0)
Paweł Duda 20', 30', Maciej Bartosiak 40', Przemysław Kamiński 65', Marcin Cieślak 85'


14. Kolejka B-Klasy
niedziela, 24 maja 2015

FK Rybno - GKS Góra 1:3 (1:2)
Rafał Haba 15' - Piotr Ronczkowski 30', 75', Konrad Żaglewski 43'

Relax Miszewo - Olimpia Gozdowo 0:5 (0:1)
Kamil Ryczkowski 7', 63', Kamil Smoliński 47', 55', Bartłomiej Szafrański 82'

Czarni Rempin - Mazowia Słubice 6:1 (1:1)
Hubert Wiśniewski x3, Piotr Woźniak x2, Mateusz Smoliński - Mariusz Chaber 4'

Siedemdziesiątka Płock - Oldboy-Orkan Sochaczew 0:2 (0:2)
Michał Foks 15'-k, 30'

Błękitni Gąbin - Orkan Lelice 2:1 (1:1)
Wojciech Górecki 3', Marcin Nodzak 63' - Radosław Buraczyński 16'

13. Kolejka B-Klasy
niedziela, 17 maja 2015

GKS Góra - Błękitni Gąbin 2:2 (1:1)
Konrad Żaglewski 5', Bartosz Olszewski 80' - Rafał Paczkowski 30'-k, Krystian Wasilewski 90'

Oldboy-Orkan Sochaczew - Czarni Rempin 1:1 (0:1)
Sebastian Lisowski 55' - Patryk Baczewski 20'

Olimpia Gozdowo - Siedemdziesiątka Płock 4:0 (2:0)
Dawid Staniszewski 8', 70', Kamil Ryczkowski 35', 85'

Orkan Lelice - Relax Miszewo 3:0 wo
(mecz przerwany ok. 25 minuty - goście zeszli z boiska)
Radosław Buraczyński 5', 8', Patryk Boguszewski 12'

Mazowia Słubice - FK Rybno 2:6 (0:1)
Przemysław Kamiński 60', 80' - Kamil Jeznach 20', 46', 50', 70', Rafał Haba 55', 85'


12. Kolejka B-Klasy
niedziela, 10 maja 2015

GKS Góra - Mazowia Słubice 3:0 wo
goście nie dojechali

FK Rybno - Oldboy-Orkan Sochaczew 3:1 (2:1)
Łukasz Zielkowski 15', Piotr Orliński 45+1', Artur Sobczyk 75' - Robert Wasilewski 32'

Czarni Rempin - Olimpia Gozdowo 1:2 (1:1)
Hubert Wiśniewski 42' - Kamil Smoliński14', Kamil Ryczkowski 52'

Siedemdziesiątka Płock - Orkan Lelice 2:4 (1:0)
Kamil Lipiński 30', Grzegorz Barciński 50'-k - Tomasz Kozyra 60'-k, Dawid Gralicki 80', Radosław Buraczyński 85', 88'

Błękitni Gąbin - Relax Miszewo 9:0 (6:0)
Wojciech Górecki 4', 34', Wojciech Ziarkowski 22', 47', Marcin Nodzak 25', Krystian Wasilewski 29'-k, 44'-k, Maciej Budzyński 71'-k, Maciej Jankowski 84'


11. Kolejka B-Klasy
niedziela, 03 maja 2015

GKS Góra - Oldboy-Orkan Sochaczew 5:0 (2:0)
Piotr Ronczkowski 10', 50, Jakub Krzemiński 36', Maciej Barciński 67', Marek Wronka 80'

Olimpia Gozdowo - FK Rybno 4:2 (1:1)
Kamil Smoliński 30'-k, Bartłomiej Szafrański 50', 60', Witold Giera 80' - Rafał Haba 15', 70'

Siedemdziesiątka Płock - Relax Miszewo 2:4 (1:2)
Andrzej Tomaszewski 35', Damian Lipiński 90' - Jarosław Grabarczyk 15', Piotr Piórkowski 25', Piotr Opała 75', Adrian Tomaszewski 85'

Orkan Lelice - Czarni Rempin 3:3 (0:1)
Radosław Kulik 60', Tomasz Kozyra 70'-k, 85' - Maciej Gabryszewski 15', Hubert Wiśniewski 65', 90+4'

Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin 0:1 (0:1)
Wojciech Ziarkowski 5'


10. Kolejka B-Klasy
niedziela, 26 kwietnia 2015

GKS Góra - Olimpia Gozdowo 3:2 (2:1)
Hubert Goszczycki 20', Maciej Barciński 30', Piotr Ronczkowski 50' - Kamil Smoliński 15', Sebastian Cybulski 60'

FK Rybno - Orkan Lelice 0:3 wo
występ nieuprawnionych zawodników, na boisku 5:1 (4:0)
Radosław Jaworski 15'-k, Mateusz Rogala 21', Artur Sobczyk 34', Rafał Haba 30', 62' - Radosław Buraczyński 60'

Czarni Rempin - Relax Miszewo 3:1 (2:1)
Piotr Woźniak 2', Michał Kraska 25', Michał Wiśniewski 75' - Paweł Zych 20'

Mazowia Słubice - Oldboy-Orkan Sochaczew 1:2 (1:2)
Przemysław Felczak 2' - Michał Foks 12'-k, Patryk Pęsiek 26'

Błękitni Gąbin - Siedemdziesiątka Płock 4:1 (2:1)
Krystian Wasilewski 21', Maciej Jankowski 24', Jarosław Opasiński 74', samobójcza 84' - Grzegorz Barciński 43'


9. Kolejka B-Klasy
niedziela, 26 października 2014

Oldboy-Orkan Sochaczew - Błękitni Gąbin 2:5 (1:3)
Robert Wasilewski 5', Jakub Malinowski 47' - Dariusz Robak 15', 20'-k, Mateusz Olejnik 30', Mateusz Bisiorek 85', Michał Puternicki 90'

Czarni Rempin - Siedemdziesiątka Płock 5:1 (2:1)
Albert Szczypecki 1', Hubert Wiśniewski 35', 83', 86', Krzysztof Derkes 80' - Damian Lipiński 30'

FK Rybno - Relax Miszewo 12:2 (7:0)
Rafał Haba 4', 70', 86', Artur Sobczyk 7', Patryk Wróbel 14', Ernest Dzięcioł 19', 30', 60', Łukasz Zielkowski 25', Kamil Jeznach 34', Michał Ozimek 54', Bartłomiej Dragański 82'-k - Adrian Gradomski 57'-k, Adrian Malinowski 84'

GKS Góra - Orkan Lelice 3:2 (0:1)
Piotr Ronczkowski 54', 74', 84' - Sebastian Zarębski 20', Adrian Werner 76'

Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo 1:2 (0:0)
Tomasz Bartosiak 55' - Adrian Grochulski 75', 85'


8. Kolejka B-Klasy
niedziela, 19 października 2014

Olimpia Gozdowo - Orkan Sochaczew 1:1 (1:0)
Witold Giera 20' - Łukasz Pruski 50'

Orkan Lelice - Mazowia Słubice 4:3 (2:2)
Sebastian Zarębski 20', Adrian Werner 35', 77', Michał Ludwicki 53' - Paweł Duda 10', 34', Mariusz Chaber 78'

Relax Miszewo - GKS Góra 0:4 (0:3)
Piotr Ronczkowski 19', Michał Woliński 36', Radosław Brudziński 45+1', Maciej Barciński 71'

Siedemdziesiątka Płock - FK Rybno 1:2 (1:1)
Grzegorz Barciński 40' - Rafał Haba 23', Kamil Jeznach 85'

Błękitni Gąbin - Czarni Rempin 3:1 (1:0)
Adam Sikora 20', Rafał Paczkowski 65'-k, Krystian Wasilewski 75' - Hubert Wiśniewski 60'-k


7. Kolejka B-Klasy
niedziela, 12 października 2014

Olimpia Gozdowo - Błękitni Gąbin 1:1 (0:0)
Kamil Smoliński 60' - Adam Sikora 80'

Oldboy-Orkan Sochaczew - Orkan Lelice 0:1 (0:1)
Sebastian Zarębski 12'

Mazowia Słubice - Relax Miszewo 5:0 (1:0)
Mariusz Chaber, Jacek Domżałowicz (k), Przemysław Felczak x2, Sebastian Margol

GKS Góra - Siedemdziesiątka Płock 4:0 (3:0)
Konrad Żaglewski, Piotr Ronczkowski, Radosław Brudziński, Bartosz Olszewski

FK Rybno - Czarni Rempin 3:2 (1:2)
Artur Sobczyk, Marcin Mroczek, Patryk Wróbel - Hubert Wiśniewski x2


6. Kolejka B-Klasy
niedziela, 05 października 2014

Czarni Rempin - GKS Góra 3:2 (3:0)
Piotr Woźniak 21', Michał Wiśniewski 32', Krystian Cyn 43' - Piotr Ronczkowski 55', Kamil Brzeziński 70'

Orkan Lelice - Olimpia Gozdowo 3:2 (3:2)
Przemysław Rajkowski 8', Sebastian Zarębski 10', Daniel Bartnikowski 14' - Kamil Smoliński 32'-k, 40'-k

Relax Miszewo - Oldboy-Orkan Sochaczew 3:1 (1:0)
Mateusz Garlicki 35', Paweł Bojarski 65', 80' - Michał Foks 70'

Siedemdziesiątka Płock - Mazowia Słubice 1:8 (0:6)
Radosław Staniłko 80' - Jacek Domżałowicz x4, Sebastian Margol x3, samobójcza

Błękitni Gąbin - FK Rybno 2:2 (0:0)
Rafał Paczkowski 65', Krystian Wasilewski 90+4' - Mariusz Wasilewski 74'-k, Ernest Dzięcioł 90'


5. Kolejka B-Klasy
niedziela, 28 września 2014

Olimpia Gozdowo - Relax Miszewo 4:1 (3:0)
Kamil Smoliński 15'-k, 20'-k, 35'-k, Bartłomiej Szafrański 55' - Paweł Zych 89'

Oldboy-Orkan Sochaczew - Siedemdziesiątka Płock 6:1 (3:0)
Paweł Kaźmierczak 10', Konrad Chałubek 20', 60', 85', Paweł Polakowski 35', Łukasz Kobierecki 75' - Andrzej Tomaszewski 80'

Orkan Lelice - Błękitni Gąbin 1:3 (0:0)
Sebastian Zarębski 75' - Mariusz Opasiński 49', Wojciech Ziarkowski 65', Wojciech Górecki 78'

Mazowia Słubice - Czarni Rempin 3:5 (1:3)
Sebastian Margol, Przemysław Felczak x2 - Piotr Woźniak x2, Przemysław Wiśniewski x2, Hubert Wiśniewski

GKS Góra - FK Rybno 3:0 (1:0)
Michał Woliński 25', Bartosz Olszewski 90', 90+3'


4. Kolejka B-Klasy
niedziela, 21 września 2014

Czarni Rempin - Oldboy-Orkan Sochaczew 3:1 (1:1)
Albert Szczypecki 15', Hubert Wiśniewski 65'-k, Jakub Szewczyk 80'-k - Łukasz Kobierecki 25'

Siedemdziesiątka Płock - Olimpia Gozdowo 0:1 (0:1)
Marcin Gierzyński 18'

Relax Miszewo - Orkan Lelice 3:2 (0:1)
Piotr Piórkowski 76', Krystian Sufranek 86', Paweł Zych 90' - Adrian Werner 21', Sebastian Zarębski 62'

FK Rybno - Mazowia Słubice 3:1 (2:0)
Ernest Dzięcioł 11', 27', Mariusz Wasilewski 83' - Jacek Domżałowicz 70'

Błękitni Gąbin - GKS Góra 1:6 (0:4)
Adam Sikora 51' - Piotr Ronczkowski 18', 30', Marek Wronka 26', 52'-k, Dawid Kwiatkowski 45+1', Jakub Podolski 49'


3. Kolejka B-Klasy
niedziela, 14 września 2014

Olimpia Gozdowo - Czarni Rempin 1:1 (0:0)
Kamil Smoliński 80' - Michał Wiśniewski 90'

Oldboy-Orkan - FK Rybno 1:1 (1:0)
Przemysław Bernacki 25' - Michał Ozimek 70'

Orkan Lelice - Siedemdziesiątka Płock 2:3 (0:2)
Adrian Werner 70', Michał Kwiatkowski 75' - Damian Lipiński 25', 35', Grzegorz Barciński 60'

Mazowia Słubice - GKS Góra 3:2 (2:0)
Radosław Balcerzak 20', Mariusz Chaber 35', Paweł Duda 70' - Kamil Brzeziński 60'-k, Jakub Podolski 85'

Relax Miszewo - Błękitni Gąbin 1:3 (1:2)
Paweł Zych 37' - Krystian Wasilewski 3', Rafał Paczkowski 18'-k, Adam Sikora 90+1'


2. Kolejka B-Klasy
niedziela, 07 września 2014

Oldboy-Orkan Sochaczew - GKS Góra 1:3 (0:1)
Michał Foks 50' - Konrad Żaglewski 38', 55', Piotr Ronczkowski 85'

Czarni Rempin - Orkan Lelice 4:0 (1:0)
Piotr Woźniak x2, Albert Szczypecki, Jakub Szewczyk

Relax Miszewo - Siedemdziesiątka Płock 4:2 (1:0)
Jarosław Grabarczyk, Krystian Sufranek, Paweł Różalski, Łukasz Tomczak - Damian Lipiński x2

FK Rybno - Olimpia Gozdowo 2:0 (1:0)
Mariusz Wasilewski 20'-k, Rafał Haba 70'

Błękitni Gąbin - Mazowia Słubice 3:1 (2:0)
Adam Sikora 7', 41', Krystian Wasilewski 76' (z wolnego) - Paweł Duda 68'-k


1. Kolejka B-Klasy
niedziela, 31 sierpnia 2014

Oldboy-Orkan Sochaczew - Mazowia Słubice 1:1 (1:0)
Adam Sałat - Mariusz (Mario) Ambroziak (k)

Olimpia Gozdowo - GKS Góra 0:4 (0:2)
Bartosz Olszewski x2, Michał Woliński, Adam Dobrowolski

Orkan Lelice - FK Rybno 5:3 (2:3)
Sebastian Zarębski x2, Maciej Bieniek, Adam Wróblewski, Radosław Kulik - Rafał Haba x2, Kamil Jeznach

Siedemdziesiątka Płock - Błękitni Gąbin 0:6 (0:5)
Adam Sikora 10', 24', 37', Maciej Jankowski 31', 49', Wojciech Ziarkowski 33'

Relax Miszewo - Czarni Rempin 3:1 (2:1)
Jarosław Grabarczyk, Paweł Zych, Krystian Sufranek - Hubert Wiśniewski