Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktWtorek, Sierpień 20, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarząd
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Spadki - aktualizacja
Spadek
Od naszych ostatnich rozważań o spadkach TUTAJ minął tydzień. Od tamtego czasu rozegrano jedną (ostatnią) kolejkę w Ekstraklasie, jedną w I i II lidze, natomiast dwie kolejki rozegrano w ligach III i IV. Trochę się więc pozmieniało w tabelach, a w niektórych mamy nawet jasność, oto sytuacja na dzień dzisiejszy.

Ekstraklasa:
Przez ostatni tydzień odbyła się jedna (ostatnia) kolejka.
Zakończono rozgrywki.
Mistrzostwo: Legia Warszawa.
Puchary europejskie: Legia Warszawa, Lech Poznań, Ruch Chorzów.
Spadek do I ligi: Zagłębie Lubin, Widzew Łódź.
Awans z I ligi: Górnik Łęczna, GKS Bełchatów.
W sezonie 2014/2015 w Ekstraklasie wystąpi 16 zespołów.

I liga:
Przez ostatni tydzień odbyła się jedna kolejka.
Do zakończenia rozgrywek pozostała 1 kolejka (7 czerwca 16:45).
Awans do I ligi: Górnik Łęczna, GKS Bełchatów.
Spadek do II ligi: Okocimski Brzesko, Energetyk ROW Rybnik, Puszcza Niepołomice. oraz jedna z drużyn walczących o utrzymanie: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Flota Świnoujście, Chojniczanka Chojnice.
Awans z II ligi: Chrobry Głogów, Pogoń Siedlce, Bytovia Bytów oraz Wigry Suwałki lub Siarka Tarnobrzeg.
W sezonie 2014/2015 I liga będzie liczyć 18 zespołów.

II liga wschodnia:
Przez ostatni tydzień odbyła się jedna kolejka.
Do zakończenia rozgrywek pozostała 1 kolejka (8 czerwca 17:00).
Awans do I ligi: Pogoń Siedlce oraz Wigry Suwałki lub Siarka Tarnobrzeg - zdecyduje ostatnia kolejka.
Spadek do III ligi: 10 zespołów.
Spadek do (naszej) III ligi łódzko-mazowieckiej: Świt NDM, Pelikan Łowicz, Radomiak Radom.
Poważnie zagrożony jest Znicz Pruszków, który przegrał ostatni mecz w Lublinie i ma tylko 1 pkt. przewagi nad strefą spadkową. Lekko zagrożona jest też Legionovia, której sytuacja znacznie się poprawiła po ostatnim zwycięstwie w Limanowej, przewaga Legionovii nad strefą spadkową wzrosła do 3 pkt.
Awans z III ligi: 2 zespoły - po dwustopniowych ogólnopolskich barażach (ośmiu uczestników).
W sezonie 2014/2015 II liga (jedna grupa ogólnopolska) liczyć będzie 18 zespołów.

III liga łódzko-mazowiecka:
Przez ostatni tydzień odbyły się dwie kolejki, GKP Targówek (zdobył 4 pkt.) został wyprzedzony w tabeli przez Sokół Aleksandrów Łódzki (6 pkt.).
Do zakończenia rozgrywek pozostała 1 kolejka (8 czerwca 17:00).
Awans do II ligi: Ursus Warszawa lub Broń Radom. Przyszły mistrz by awansować musi jeszcze wygrać dwustopniowe ogólnopolskie baraże. W pierwszym z nich zmierzy się z mistrzem III ligi dolnośląsko-lubuskiej (Ślęza Wrocław, Stilon Gorzów Wielkopolski lub MKS Oława). W przypadku zwycięstwa zmierzy się ze zwycięzcą barażu pomiędzy mistrzem III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej (Kotwica Kołobrzeg), a mistrzem III ligi lubelsko-podkarpackiej (Resovia Rzeszów).
Spadek do IV ligi: 8 zespołów (przy braku awansu mistrza - 9 zespołów)
Spadek do IV ligi mazowieckiej: Mazur Karczew, Huragan Wołomin, Żyrardowianka Żyrardów oraz GKP Targówek, który ma jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie. Zagrożone są jeszcze: Pogoń Grodzisk Mazowiecki - 2 pkt. przewagi nad strefą spadkową i Start Otwock - 3 pkt. przewagi nad strefą spadkową.
W przypadku braku awansu mistrza do II ligi, GKP Targówek nadal zachowuje matematyczne szanse na utrzymanie, a przewaga Pogoni i Startu nad strefą spadkową maleje odpowiednio do 1 i 2 pkt.
Awans z IV ligi: 4 zespoły - mistrzowie obu grup IV ligi mazowieckiej oraz mistrz i wicemistrz IV ligi łódzkiej.
W sezonie 2014/2015 III liga łódzko-mazowiecka liczyć będzie 18 zespołów.
Obecnie mamy 20 zespołów + 3 spadkowiczów z II ligi + 4 beniaminków z IV ligi = 27 zespołów, jeśli mistrz awansuje do II ligi to mamy 26 zespołów. By zostało ich 18 to spaść musi 8 zespołów, a przy braku awansu mistrza do II ligi spada 9 zespołów.
Wśród tej ósemki/dziewiątki jest dzisiaj czterech w/w przedstawicieli Mazowsza.

IV liga mazowiecka:
Przez ostatni tydzień odbyły się dwie kolejki.
Do zakończenia rozgrywek pozostały 3 kolejki.
Awans do III ligi łódzko-mazowieckiej: 2 zespoły (mistrzowie grup).
Spadek z III ligi: Mazur Karczew, Huragan Wołomin, Żyrardowianka Żyrardów, GKP Targówek.
Spadek do lig okręgowych: 14 zespołów.
Awans z lig okręgowych: 9 zespołów (6 mistrzów oraz 3 wicemistrzów wyłonionych w barażach).
W sezonie 2014/2015 IV liga mazowiecka będzie liczyć 2 grupy po 16 zespołów.
Obecnie mamy ogółem w obu grupach 35 zespołów + 4 spadkowiczów z III ligi + 9 beniaminków z LO = 48 zespołów, Awansują do III ligi mistrzowie obu grup, zostaje więc 46 zespołów. By było ich 32 to musi spaść 14 zespołów - 7 z północy, 6 z południa i 11-te miejsca grają baraż o utrzymanie. Czyli dla naszej ligi nic się przez tydzień nie zmieniło.

Postaramy się o kolejną aktualizację spadków w przyszłym tygodniu, gdy zakończą się już rozgrywki w II i III lidze.

Komentarze
kibic1 dnia czerwiec 02 2014 21:35:46
Admin ty nie patrz na spadki bo strach u d..... był cały kolejny sezon ilu wychowanków wprowadziliście do pierwszej drużyny?.To wstyd dla miasta by w w pierwszym zespole nie było zawodników z Gąbina powiedz czym oni się różnią od tych z Płocka ? tylko tym że nie mają napisane w rodowodzie wisła płock.Powiedz ilu zawodników wypromował trener przez swój czas pracy w BŁĘKITNYCH ilu ich odeszło do lepszych klubów.Tak to każdy potrafi sprowadzić i grać. Tu tzeba trenera nie selekcjonera !!!
Pozdrawiam i życzę rozsądku i odrobiny przykładu dla tych młodych co tam kopią piłkę że mają szansę kiedyś zagrać w seniorach a nie tylko ci co ich nie chcą w WIŚLEsmileysmiley
admin dnia czerwiec 03 2014 07:45:19
to ja Ci też zadam pytanie. jak to jest że w ponad czterotysięcznym mieście od czterech lat nie ma nikogo kto by podjął się pracy dla tego Klubu i pomógł "właściwie" nim zarządzać? cały ciężar prowadzenia tego klubu spoczywa na dwóch osobach spoza Gąbina. czy to nie jest wstyd dla tego miasta? nie wiesz? pewnie wiesz doskonale dlaczego tak jest. bo to wymaga zaangażowania i pracy, społecznej pracy. a przecież zamiast pomagać łatwiej jest przyjść raz na dwa tygodnie na mecz, zasiąść na trybunach, nachlać się piwska, nawtykać zawodnikom, nawtykać trenerowi (o dopingu nie ma mowy), po meczu wylać jeszcze swoje żale i genialne koncepcje w internecie, po czym udać się na dni Gąbina, zakończenie lata, czy inne zakrapiane imprezy i mieć z głowy klub na kolejne dwa tygodnie. mnie nikt tu gwoździem nie przybił, chętnie przekażę swoje obowiązki i administrowanie strony rodowitemu Gąbinianowi i sam zasiądę na trybunach. tylko mi go daj, czekam! dziwisz się że nie ma wychowanków? jeśli dorośli nie garną się do pracy w klubie to jak zachęcić do treningu młodzież? przykład idzie z góry.
Dziennikarz Amator dnia czerwiec 04 2014 10:21:07
Trzy uwagi do powyższych komentarzy:
1) Ile razy gospodarz tego miasta, zasiadający na stołku od kilkunastu lat, zwany w nomenklaturze samorządowej burmistrzem, był na meczu Błękitnych? Jakie ten gość wykazuje zainteresowanie klubem? Właśnie przykład idzie z góry. Być może ten pan zostanie zmieniony przez wyborców w najbliższych wyborach samorządowych, dla dobra miasta i klubu.
2) Adminie nie wprowadzaj celowej dezinformacji kibicom, bo prawie każdy z nich dobrze wie, że w tym klubie za darmo to może pracuje sekretarz klubu, a za jałmużnę trenerzy drużyn młodzieżowych. Prezes-trener zarabia pieniądze, a sprawując funkcję prezesa powinien chyba złożyć oświadczenie majątkowe i zamieścić w BIP-e Urzędu Miasta i Gminy. Nie wiem dlaczego tego nie zrobił. Wydaje mi się, że każdy kto sprawuje funkcję publiczną (prezes, radny, dyrektor, wójt jednostki samorządowej), takie oświadczenie powinien składać. Może wyjaśni to sam prezes lub jakiś jego podwładny.
3) Nie ma ludzi niezastąpionych. Nie takie imperia w dziejach świata padały. Mam nadzieję i większość kibiców również, że po spadku oddacie wreszcie władzę w tym klubie dla dobra klubu. O stronę internetową zadba nowy zarząd. Nie martw się przyszłością adminie. Może się jeszcze jakimś cudem utrzymacie. Powodzenia.
admin dnia czerwiec 04 2014 19:11:17
odpowiedzi:
1) nie będe się wypowiadał w kwestii burmistrza, niech to robią mieszkańcy miasta i gminy ale chyba nie jest takim złym gospodarzem i wykazuje jakieś zainteresowanie skoro ten klub jeszcze funkcjonuje
2) nie wprowadzam dezinformacji, z rozmysłem nie zaliczyłem trenerów młodzieży do osób pomagających skoro dostają za to pieniądze (nawet jeśli jest to jałmużna)
prezes trener nie pobiera pieniędzy od dwóch lat ze względu na mały budżet klubu. przypominam, że w ostatnich dwóch latach budżet jest o 1/3 mniejszy niż w latach poprzednich. a skoro nie pobiera to nie składa oświadczeń, zresztą przepisy tego nie wymagają w przypadku takich stowarzyszeń, bo gdyby wymagały to by składał
3) jak już wyżej napisałem, ja chętnie oddam, jak to nazywasz "władzę" smiley i stronę. nie martwię się przyszłością czy będzie spadek czy nie, a czy będzie to się okaże. co do nowego zarządu to tu się martwię właśnie, czy byliby do niego chętni (oby byli), i czy byłoby to rzeczywiście dla "dobra klubu"
kibic1 dnia czerwiec 04 2014 19:12:39
Admin z braku czasu odpowiadam dopiero teraz przepraszam
1)Każdy robi jak uważa w końcu jest demokracja ty też robisz jak uważasz pewnie to lubisz ale nikt cię siłą tu nie trzyma i nie tobie osądzać co kto robi, większość na pewno pracuje płaci podatki byście mogli robić to co lubicie wraz z trenerem i za to uważam każdy może sobie zobaczyć mecz jak mówisz co 2-tygodnie nawet za symboliczną opłatą a zachowanie to zależy już osobiście od każdego człowieka.
2)Trener i Prezes to żaden obcy tu się wychował i tu spędził większość życia właśnie w Gąbinie pewnie też to co wykonuje w klubie lubi i jest to jego pasją ale zawsze może odejść nic na siłę
3) Mam takie pytanie dlaczego nasi wychowankowie nie będę operował nazwiskami dokładnie wiecie o kogo chodzi grają w Czermnie i tam chcą grać a tu nie, jedyny gąbiniak też grzeje ławe oni naprawdę niczym się nie różnią się od tych z płocka poza 2 maksymalnie 3 zawodnikami.Mówisz o dopingowaniu a kogo tu dopingować jak tu ludzie prawie nikogo nie znają wszyscy obcy.
4)Moja taka sugestia trzeba uderzyć się w pierś dogadać się z tymi zawodnikami wyrzucić sobie wszystkie żale i niech oni grają tu nie na wgnaniu , a jak już to tylko w lepszych klubach i się zawsze na pierwszym miejscu stawia na swoich dopiero póżniej z zewnątrz wtedy i porażkę łatwiej przełknąć.
Pewnie piękniej by też wyglądała np.wygrana z Mazurem z kilkoma ziomkami w składzie.Autorytet trenera by był większy, myślę że porażkę też by kibice przełknęli bo nadzieja zawsze umiera ostatnia itd. itp.

Pozdrowionka
admin dnia czerwiec 04 2014 19:34:35
nie będę trzeci raz pisał tego samego o sobie, ale faktycznie to lubię.
nie wiem czy wiesz ale jeden z tych wychowanków opuścił jednak Czermno i poszedł do Lwówka.
jeśli nie widzisz różnicy między tymi zawodnikami to nie ujmując nic naszym wychowankom, dyskusja jest bezprzedmiotowa, Czermno ledwo się utrzymało w LO.
to dla Ciebie wygrana z Mazurem była za mało piękna? a trener to ma mieć autorytet u kibiców czy u piłkarzy?
nadzieja tak, zgadzam się, umiera ostatnia
sumując bagatelizujesz argumenty strony przeciwnej, nobilitujesz swoje, w kółko te same.
krótko mówiąc dziad swoje a baba swoje. ta dyskusja do niczego nie prowadzi, więc ja już dziękuję. na koniec pozdrawiam.
kibic1 dnia czerwiec 04 2014 19:53:49
Robicie wrażenie niezastąpionych jak byście się zamknęli w czterech ścianach , ale taka arogancja prowadzi tylko do zguby jeżeli się uważa że wszystko się robi najlepiej i nikt inny tego nie potrafi.

Dzięki za wymianę poglądówsmiley
bartoszchyra dnia czerwiec 05 2014 00:16:24
Przykro czasem jest brać udział w tego typu dyskusjach , ale po twoich słowach adminie zostałem do tego wywołany.
Sam wychowałem się w innym regionie Polski ale od 12 lat jestem mieszkańcem Gminy, tu urodziły się moje dzieci i tu mam zamiar pozostać, więc mam chyba prawo napisać parę słów!
Na początku piszę żeby było jasne że bliżej mi do poglądów dziennikarza amatora i kibica1.
W tej dyskusji trzeba się odnieść do kilku twoich stwierdzeń.
1. poruszasz sprawę transferu M. Gorzelewskiego do Lwówka?
W naszym klubie jest wolność, każdy gra tam gdzie chce, bo u nas grają zawodnicy za darmo. Często muszą z własnych środków dokładać na zakup sprzętu i porycie dojazdów na mecze. .Mateusz zdecydował że chce pomóc Lwówiance i tyle w temacie!!! Mam nadzieje że jeszcze do nas wróci!!! Szkoda że nie napiszesz o innych którzy wybrali Czermno zamiast Błękitnych.
2. Piszesz że Czermno "ledwo" utrzymało się w okręgu. Moja odpowiedz jest prosta!!! Na dzień dzisiejszy jesteśmy klubem "bezdomnym". Nie chce aby było to odebrane jako obraza dla moich zawodników. Jestem pełen podziwu dla nich. Gramy na stadionie leśnym w Gąbinie a wiesz ile treningów tam odbyliśmy?
ZERO!!!! Trenujemy tam gdzie się da, nigdy na pełnowymiarowym placu!!!
Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek zapewniliśmy sobie utrzymanie. Moim zdaniem to może nie sukces, ale zawsze coś!
Bo przecież co mają powiedzieć prezesi takich drużyn jak Swit czy Start, które najprawdopodobniej spadną do A klasy! Obiekty maja na miarę 21 wieku! Stocznia też gra i trenuje na przyzwoitym placu!
Wszystkie te ekipy wspomagane są "najemnikami" z Płocka i co? Gówno!!! A Klasa!!!
W Czermnie graja tylko zawodnicy z Gminy Gąbin!!!!
3.W teraźniejszy sezonie wprowadziliśmy do pierwszego zespołu przynajmniej 5 wychowanków( jeszcze juniorów), szału nie ma, ale czym skorupka za młodu....
4. Nie wmawiaj kibicom ( i mnie) że " najemnicy" i trener ( poza Tobą) pracują gratis bo po prostu śmieszny jesteś!
5. Jeszcze dwa słowa odnośnie młodzieży.
Porażka goni porażkę!!! Czermno w tej sprawie też nie jest święte!
( wiemy o co chodzi- nie?) Takie ekipy z jakimi rywalizują drużyny młodzieżowe Błękitnych( bo przecież to zaplecze IV ligi) powinny być z Gąbina odprawiane z kwitkiem!!! Ja pamiętam to co powinienem( Polonia Warszawa 23-0) ale te zbieraniny to nie Polonia.
6.Mam jednak nadzieję że się utrzymacie "ledwo" w IV lidze!!!
NO i ja nie boje się podpisać swoim nazwiskiem!!!
A Burmistrz niech lepiej zostanie bo to osoba wspomagająca sport w naszej gminie!!!
7.Co do twojej osoby to też nie mam zastrzeżeń - jesteś pożytecznym pasjonatem i tu pozostań!!! Błękitni potrzebują takich ludzi!!! Możesz odpisywać co chcesz, choć wiem że będziesz obstawiać przy swoim!!! Na pizzę i piwko możemy się zgadać bo dobrą nawet robią teraz w Gąbinie!! I to nasz wychowanek, który nie gra już niestety!!!
admin dnia czerwiec 05 2014 09:10:05
nie, nie będę obstawał przy swoim, ale jedna uwaga:
nasze zespoły młodzieżowe są słabe, ale grają honorowo, na mecze jeżdżą nawet w 10-ciu lub 9-ciu, jeśli trzeba (wiemy o co chodzi - nie?).
i nie zapominaj kto Was do tej okręgówki wprowadził - powodzenia.
pozdrawiam!

PS:
"4. Nie wmawiaj kibicom ... że " najemnicy" i trener ... pracują gratis..."
o najemnikach tego nigdzie nie napisałem, natomiast o trenerze tak i to jest prawda.
o ile pamiętam Ty w Gąbinie nie pracowałeś za darmo...
poczułeś się urażony tym "ledwo", ale nic Wam nie ujmując taka jest niestety prawda. ja Wam kibicowałem i też cieszę się z Waszego utrzymania, powodzenia w następnym sezonie.
Dziennikarz Amator dnia czerwiec 05 2014 09:47:37
W takich klubach jak Błękitni, Amator, Skra czy Mazur najważniejszym celem sportowym powinno być wychowywanie nowych zawodników, którzy w przyszłości mogą zagrać w klubach zawodowych tj. Legia, Lech czy Wisła. Małe kluby które w/w w większości przypadków nigdy nie zagrają w ligach zawodowych i nie to powinno być ich celem. Nie prezentują odpowiedniego poziomu sportowego, finansowego i organizacyjnego. Wartość takiego klubu mierzy się w ilości wyszkolonych zawodników, którzy w przyszłości zagrają w ligach zawodowych dla dobra klubu i reprezentacji. Także spadek Błękitnych z IV ligi ( V poziom piłkarski w Polsce) nie powinien być odbierany w kategoriach tragedii, tragedią jest, że obecny trener przez ponad dekadę nie wyszkolił żadnego takiego zawodnika, a uważa się za świetnego fachowca. Ponoć jeździ regularnie na konferencje szkoleniowe do Warszawy. Czego się tam nauczył? Czy ktoś z władz miasta to monitoruje? Sztuką jest wychować, a nie kupić.
Pytam się zarządu dlaczego twierdzicie, że w Gąbinie i okolicach nie ma dzieci i młodzieży, którzy chcieliby reprezentować Błękitnych? W mniejszych miejscowościach jak Maszewo, Staroźreby czy Goleszyn kluby te posiadają kilka drużyn młodzieżowych. Tam potrafiono zachęcić młodzież do uprawiania sportu, a w Gąbinie nie. Dlaczego? Świadczą o tym chociażby wyniki drużyn młodzieżowych Błękitnych, które dostają baty od klubów z mniejszych miejscowości niż Gąbin. Tam jednak postawiono na szkolenie młodzieży. W Gąbinie jak jest każdy widzi. Wychowanków trzeba doceniać, zapewnić im przede wszystkim stypendia sportowe i wszelaki rozwój, a nie zesłać do Czermna, Lwówka czy Maszewa tylko dlatego, że mają odmienne zdanie niż wszechmogący prezes-trener. Zawodnikom z zewnątrz jakieś pieniądze chyba płacicie, a swoim nie. Dlaczego?
Na koniec. Może warto wreszcie wykorzystać pozycję burmistrza w tym mieście i pod jego patronatem ogłosić nabór do drużyn młodzieżowych Błękitnych? Niech się ten pan wreszcie mocniej zaangażuje w działalność tego klubu. Jeżeli organizuje rajdy rowerowe i biegi przełajowe to i na tym polu może się chyba wykazać. To on bierze duże pieniądze za sprawowanie funkcji burmistrza i to on wraz z zarządem powinien być twórczy i innowacyjny również na tej płaszczyźnie, a nie ludzie z zewnątrz.
admin dnia czerwiec 05 2014 10:34:53
a ilu wychowanków wywołanych tu przez Ciebie Amatora czy Skry przebiło się do Legii, Lecha czy Wisły? a ilu wychowanków nawet Wisły Płock przebiło się do tych klubów i do reprezentacji? smiley
bartoszchyra dnia czerwiec 05 2014 11:26:23
Adminie. Często jak LEW bronisz swojego ogródka. Ja będę bronił swojego! Może ktoś mnie za to poklepie po plecach a może da w mordę. Nie wiem!
W Gąbinie nie pracowałem za darmo-to prawda! Starczało na pokrycie dojazdów i przysłowiowe "waciki". Może gdybym pracował gratis to jeszcze bym był. No bo jaki burmistrz zwolni trenera pracującego gratis?
Wcale nie czuję się urażony słowem "ledwo". My działacze piłkarscy/sędziowie ciągle spotykamy się z krytyką. Taki zawód!
Też staram się grać fair i sprawa meczu" wszyscy wiemy o co chodzi- nie?" dotknęła mnie bardziej niż samego winowajcę!
Dzięki za kibicowanie! Co do następnego sezonu - nie wiem.
Dlaczego? Bo u Nas trener podlega weryfikacji Zarządu!
admin dnia czerwiec 05 2014 12:31:59
a to Ciebie burmistrz zwolnił? smiley sorry, nie wiedziałem, myślałem że to była Twoja decyzja by robić karierę sędziowską, wybacz smiley
bartoszchyra dnia czerwiec 05 2014 13:10:44
Słabo czytasz między wierszami!
Wygrajcie w tych Łomiankach bo przecież żadna ze stron nie jest chyba zainteresowana DERBAMI!!!
Koniec!!!!!!!!!!!!
admin dnia czerwiec 05 2014 13:20:28
no fakt, słabo, ale nie jestem magistrem...
Dziennikarz Amator dnia czerwiec 05 2014 13:41:04
Każda publiczna dyskusja w internecie lub "na żywo" jest pożyteczna, ponieważ każdy może powiedzieć co go boli. Na pewno każdy kibic chciałby żeby zespół utrzymał się w lidze, kto myśli inaczej nie jest kibicem. Nie będzie tragedii jak spadniecie, ale dla tego miasta i klubu gra w tej lidze jest ważna, również i ze względów promocyjnych. Miejmy nadzieję, że ta ożywiona od dwóch dni dyskusja mobilizująco wpłynie na zespół, który będzie "gryzł trawę" w Łomiankach z Wkrą i Raciążem. Szczególnie dotyczy to zawodników z zewnątrz. Jeżeli kibice zobaczą zespół walczący, grający ambitnie i zaangażowany w osiągnięcie celu, wtedy nawet spadek wybaczą. Mimo wszystko ten zespól z tymi zawodnikami nie zasługuje na spadek. Niech trener z sekretarzem klubu zmobilizuje zespól przed tymi trzema, ważnymi meczami i powinno być dobrze. Czasami terapia wstrząsowa jest potrzebna. Lepiej, że ta dyskusja wywiązała się teraz niż gdyby to było po ostatnim meczu.
W lipcu lub sierpniu można zwołać "Okrągły Stół". Zaprosić kibiców, prywatnych przedsiębiorców, radnych i koniecznie burmistrza i porozmawiać o przyszłości futbolu w Gąbinie. Tylko żeby burmistrz znowu nie zdezerterował jak miało to miejsce ostatnio, bo to najlepiej świadczy o jego zainteresowaniu klubem. Powodzenia.
admin dnia czerwiec 05 2014 14:34:03
jestem przeciwny takim dyskusjom, to jest wywlekanie brudów i wzajemnych pretensji na forum publiczne.
a czy kiedyś zespół nie był "walczący, grający ambitnie i zaangażowany"?
"Okrągły stół"? już kiedyś była taka inicjatywa, a dokładnie 15 listopada 2012, po pamiętnym anonimie(!) "uzdrawiaczy gąbińskiego futbolu" do burmistrza. na zebraniu burmistrza co prawda osobiście nie było, ale był jego przedstawiciel i jeden radny. był cały zarząd i trenerzy (patrz relacja: lksblekitni.npx.pl/news.php?readmore=582). i co? ilu przybyło kibiców? 2! (słownie: dwóch). z niezadowolonych malkontentów nie przybył nikt. a Ty gdzie wtedy byłeś Dziennikarzu?
myślę, że zakończyliśmy temat
geg67 dnia czerwiec 11 2014 01:02:06
panie CHYRA latwo przychodzi panu krytka, chcialbym cos wiedziec o panskich dokonaniach jako zawodnik i trener!!!! ponoc jestes pan nauczycielem WF-moze jakies talenty pan wyszlifowales.........
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina Gąbin

Partner Sportowy

Football Academy Gąbin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni Gąbin
0 : 1
Mazur Gostynin

Gąbin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni Gąbin
4 : 0
Szopen Sanniki

Gąbin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu74 weeks
jquuteikkr74 weeks
hcivkceicy75 weeks
ydnhzccspf75 weeks
mmazrqtnnj75 weeks
piivxnejfp75 weeks
xykcpoaypi75 weeks
nxxvxvsavz75 weeks
iptdwcrdyq75 weeks
kriboxoxul75 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Związki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony


Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1804319 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu