Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktSobota, Kwiecień 20, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
III i IV Turniej Orlików U-11
Liga Orlików
PŁOCKA LIGA ORLIKÓW U-11
III TURNIEJ WIOSENNY - dnia 9 czerwca 2013, boisko Orlik 2012 w Ogrodzie Jordanowskim, ul. Kilińskiego


Niedziela 09.06.2013

o miejsca I-VIII

Grupa I

1. Mazur Gostynin 45 pkt. 50:10
2. Pegaz Drobin 44 pkt. 43:13
3. Delta Miszewko Strzałkowskie I 39 pkt. 27:6
4. Wisła Płock III 35 pkt. 33:13

Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 0:3
Delta Miszewko Strzałkowskie I - Wisła Płock III 1:1
Pegaz Drobin - Wisła Płock III 1:3
Mazur Gostynin - Delta Miszewko Strzałkowskie I 0:0
Mazur Gostynin - Wisła Płock III 2:3
Pegaz Drobin - Delta Miszewko Strzałkowskie I 0:0


Grupa II

1. Wisła Płock I 51 pkt. 71:8
2. Wisła Płock II 46 pkt. 58:9
3. Unia Iłów I 33 pkt. 30:19
4. Kasztelan Sierpc 29 pkt. 58:38

Wisła Płock I - Wisła Płock II 1:0
Unia Iłów I - Kasztelan Sierpc 1:0
Wisła Płock I - Kasztelan Sierpc 8:1
Wisła Płock II - Unia Iłów I 1:0
Wisła Płock I - Unia Iłów I 3:0
Wisła Płock II - Kasztelan Sierpc 6:1


o miejsca IX-XVI

Grupa I

1. Skrwa Łukomie 31 pkt. 36:16
2. Błękitni G±bin 31 pkt. 29:15
3. FA Gostynin 27 pkt. 29:15
4. Bzura Chodaków 18 pkt. 24:41

Błękitni G±bin - FA Gostynin 1:1
Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 2:0
Błękitni G±bin - Bzura Chodaków 1:0
FA Gostynin - Skrwa Łukomie 0:2
FA Gostynin - Bzura Chodaków 5:2
Błękitni G±bin - Skrwa Łukomie 0:3


Grupa II

1. Zryw Bielsk 31 pkt. 40:23
2. ¦wit StaroĽreby 25 pkt. 25:22
3. Amator Maszewo I 20 pkt. 25:32
4. Amator Maszewo II 19 pkt. 19:24

¦wit StaroĽreby - Zryw Bielsk 0:3
Amator Maszewo II - Amator Maszewo I 1:2
¦wit StaroĽreby - Amator Maszewo I 0:0
Zryw Bielsk - Amator Maszewo II 2:0
Zryw Bielsk - Amator Maszewo I 0:1
¦wit StaroĽreby - Amator Maszewo II 1:2


PŁOCKA LIGA ORLIKÓW U-11
IV TURNIEJ WIOSENNY - dnia 9 czerwca 2013, boisko Orlik 2012, Liszyno



Niedziela 09.06.2013

o miejsca XVII- XXVI

Grupa I

1. Wisła Duninów 35 pkt. 43:25
2. ULKS Ciółkowo 20 pkt. 22:30
3. Stoczniowiec Płock 17 pkt. 13:40
4. Pegaz Drobin II 14 pkt. 17:56
5. Delta Miszewko Strzałkowskie II 8 pkt. 9:50

Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 2:1
Stoczniowiec Płock - Pegaz Drobin II 1:0
Delta Miszewko Strzałkowskie II - Wisła Duninów 0:4
ULKS Ciółkowo - Pegaz Drobin II 1:1
Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko Strzałkowskie II 2:1
Wisła Duninów - Pegaz Drobin II 4:0
ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock 2:1
Delta Miszewko Strzałkowskie II - Pegaz Drobin II 0:2
Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 1:3
Delta Miszewko Strzałkowskie II - ULKS Ciółkowo 2:2


Grupa II

1. Kormoran Ł±ck 29 pkt. 36:29
2. Unia Iłów II 27 pkt. 26:40
3. Stegny Wyszogród 19 pkt. 17:36
4. Wisła Główina Sobowo 10 pkt. 14:49
5. Pegaz Drobin III 1 pkt. 3:101

Unia Iłów II - Kormoran Ł±ck 0:3
Wisła Gówina Sobowo - Stegny Wyszogród 0:2
Pegaz Drobin III - Unia Iłów II 1:7
Kormoran Ł±ck - Stegny Wyszogród 1:1
Wisła Gówina Sobowo - Pegaz Drobin III 0:0
Unia Iłów II - Stegny Wyszogród 0:2
Kormoran Ł±ck - Wisła Gówina Sobowo 3:0
Pegaz Drobin III - Stegny Wyszogród 0:6
Wisła Gówina Sobowo - Unia Iłów II 0:2
Pegaz Drobin III - Kormoran Ł±ck 0:6


PŁOCKA LIGA ORLIKÓW U-11
V TURNIEJ WIOSENNY - FINAŁY


UWAGA !!! Wyjazd Błękitnych na turniej o godz. 10:00 !!!

Płock - osiedle WINIARY ul. Zamenhoffa 15.06.2013

mecz o miejsce XXV - godz. 9:00
PEGAZ Drobin III - DELTA Miszewko S. II

mecz o miejsce XXIII - godz. 9:35
PEGAZ Drobin II - WISŁA Główina Sobowo

mecz o miejsce XXI - godz. 10:10
STEGNY Wyszogród - STOCZNIOWIEC Płock

mecz o miejsce XIX - g. 10:45
ULKS Ciółkowo - UNIA Iłów II

mecz o miejsce XVII - godz. 11:20
KORMORAN Ł±ck - WISŁA Duninów

UWAGA !!!
Wszystkie drużyny po rozegraniu meczy na boisku Orlik przy ul. Zamenhoffa udaj± się na boisko Orlik w Ogródku Jordanowskim, tam ma miejsce poczęstunek, oraz atrakcje dla dzieci bior±cych udział w rozgrywkach.
Na wręczeniu nagórd i pucharów OBECNO¦Ć OBOWIˇZKOWA !


Płock - Ogródek Jordanowski 15.06.2013

mecz o miejsce XV - godz. 10:00
AMATOR Maszewo II - BZURA Chodaków

mecz o miejsce XIII - godz. 10:35
FA Gostynin - AMATOR Maszewo I

mecz o miejsce XI - godz. 11:10
BŁĘKITNI G±bin - ¦WIT StaroĽreby


mecz o miejsce IX - godz. 11:45
SKRWA Łukomie - ZRYW Bielsk

mecz o miejsce VII - godz. 12:20
KASZTELAN Sierpc - WISŁA Płock III

mecz o miejsce V - godz. 12:55
DELTA Miszewko S. I - UNIA Iłów I

godz. 13:30 - występ zespołu IMPRESJA

mecz o miejsce III - godz. 13:40
PEGAZ Drobin I - WISŁA Płock II

godz. 14:15 - występ zespołu IMPRESJA

mecz o miejsce I - godz. 14:25
MAZUR Gostynin - WISŁA Płock I

godz. 15:00 - Wręczenie nagród i uroczyste zakończenie Płockiej Ligi ORLIK U-11

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu57 weeks
jquuteikkr57 weeks
hcivkceicy57 weeks
ydnhzccspf57 weeks
mmazrqtnnj57 weeks
piivxnejfp57 weeks
xykcpoaypi57 weeks
nxxvxvsavz57 weeks
iptdwcrdyq57 weeks
kriboxoxul57 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1717202 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu