Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Grudzień 12, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Sędziowie na 11. kolejkę
Sędzia
Arbitrem ¶rodowego spotkania finałowego okręgowego Pucharu Polski Błękitni G±bin - Wisła II Płock, będzie Jacek Kikolski, na liniach pomagać mu będ± Rafał Szczytniewski i Jarosław Bieńkowski. Jacek Kikolski to obecnie najwyżej, po Szymonie Marciniaku, sklasyfikowany arbiter WS Płock, maj±cy uprawnienia na II ligę.
A w najbliższej, 11. kolejce LO wracamy do arbitra najczę¶ciej sędziuj±cego Błękitnym. Spotkanie Błękitni G±bin - ¦wit StaroĽreby poprowadzi Paweł Wieczorek z pomoc± Małgorzaty Wituskiej i Sebastiana Dymka.
Pozostałe spotkania 11. kolejki poprowadz±:

16.10 Sobota 12:00 Błękitni G±bin - ¦wit StaroĽreby --> P. Wieczorek - M. Wituska - S. Dymek --> obserwator: B. Wieczorek
16.10 Sobota 12:00 Mazur Gostynin - Pogoń Słupia --> P. Passon - M. Słabowski - T. Studziński
16.10 Sobota 12:00 Wisła Duninów - Skrwa Łukomie --> Raf. Pawłowski - J. Marciniak - Ł. Matlęga --> H. Markiewicz
16.10 Sobota 12:00 Delta Miszewko - Amator Maszewo --> Rad. Pawłowski - P. Pawłowski - B. Chyra
16.10 Sobota 13:30 Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk --> D. Oleksiewicz - Ł. Sadowski - A. Karpiński
16.10 Sobota 15:00 Kormoran Ł±ck - Wicher Cieszewo --> J. Bieńkowski - J. Szymczak - M. Kowalski
17.10 Niedziela 12:00 Unia Iłów - Stoczniowiec Płock --> M. Wituska - P. Kędzierski - P. Wieczorek --> L. Kędzierski
17.10 Niedziela 12:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin --> M. Kurowski - K. Nejman - P. Pawłowski


Komentarze
admin dnia paĽdziernik 15 2010 09:17:03
w obsadzie spotkania Błękitni - ¦wit, Małgorzatę Witusk± zast±pił Radosław Lewandowski
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu91 weeks
jquuteikkr91 weeks
hcivkceicy91 weeks
ydnhzccspf91 weeks
mmazrqtnnj91 weeks
piivxnejfp91 weeks
xykcpoaypi91 weeks
nxxvxvsavz91 weeks
iptdwcrdyq91 weeks
kriboxoxul91 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1906306 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu