Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie Kontakt¶roda, Kwiecień 24, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Puchar Prezesa POZPN - eliminacje
Turniej Prezesa
Zapadły już rozstrzygnięcia awansu do niedzielnych finałów, uzyskali je Błękitni G±bin, Wisła Duninów, Amator Maszewo, Skra Drobin, Kormoran Ł±ck, Błyskawica Lucień, Zryw Bielsk i Spójnia Mała Wie¶.

Ł±ck

Grupa A:

09:00 - 09:15 ZORZA SZCZAWIN - LWÓWIANKA LWÓWEK 0:2
09:20 - 09:35 UNIA CZERMNO - KORMORAN ŁˇCK 0:2
09:40 - 09:55 BŁĘKITNI GˇBIN - ZORZA SZCZAWIN 2:1
10:00 - 10:15 LWÓWIANKA LWÓWEK - UNIA CZERMNO 2:4
10:20 - 10:35 KORMORAN ŁˇCK - BŁĘKITNI GˇBIN 0:2
10:40 - 10:55 ZORZA SZCZAWIN - UNIA CZERMNO 3:4
11:00 - 11:15 LWÓWIANKA LWÓWEK - KORMORAN ŁˇCK 0:4
11:20 - 11:35 BŁĘKITNI GˇBIN - UNIA CZERMNO 2:0
11:40 - 11:55 ZORZA SZCZAWIN - KORMORAN ŁˇCK 4:2
12:00 - 12:15 LWÓWIANKA LWÓWEK - BŁĘKITNI GˇBIN 2:4

1. BŁĘKITNI G±bin 12 10-3
2. KORMORAN Ł±ck 6 8-6

3. UNIA Czermno 6 8-9
4. LWÓWIANKA Lwówek 3 6-12
5. ZORZA Szczawin 3 8-10


Grupa B:

13:00 - 13:15 BŁYSKAWICA LUCIEŃ - STOCZNIOWIEC PŁOCK 1:2
13:20 - 13:35 BZURA CHODAKÓW - WISŁA DUNINÓW 2:1
13:40 - 13:55 MAZUR GOSTYNIN - BŁYSKAWICA LUCIEŃ 1:2
14:00 - 14:15 STOCZNIOWIEC PŁOCK - BZURA CHODAKÓW 1:1
14:20 - 14:35 WISŁA DUNINÓW - MAZUR GOSTYNIN 1:0
14:40 - 14:55 BŁYSKAWICA LUCIEŃ - BZURA CHODAKÓW 2:0
15:00 - 15:15 STOCZNIOWIEC PŁOCK - WISŁA DUNINÓW 0:5
15:20 - 15:35 MAZUR GOSTYNIN - BZURA CHODAKÓW 0:0
15:40 - 15:55 BŁYSKAWICA LUCIEŃ - WISŁA DUNINÓW 0:1
16:00 - 16:15 STOCZNIOWIEC PŁOCK - MAZUR GOSTYNIN 0:4

1. WISŁA Duninów 9 8-2
2. BŁYSKAWICA Lucień 6 5-4

3. BZURA Chodaków 5 3-4
4. MAZUR Gostynin 4 5-3
5. STOCZNIOWIEC Płock 4 3-11


Drobin

Grupa C:

09:00 - 09:15 SKRA II DROBIN - START PROBOSZCZEWICE 2:3
09:20 - 09:35 AMATOR MASZEWO - ¦WIT STARO¬REBY 2:1
09:40 - 09:55 ZRYW BIELSK - DELTA MISZEWKO 0:3
10:00 - 10:15 SKRA II DROBIN - ¦WIT STARO¬REBY 3:2
10:20 - 10:35 DELTA MISZEWKO - AMATOR MASZEWO 0:2
10:40 - 10:55 START PROBOSZCZEWICE - ZRYW BIELSK 0:3
11:00 - 11:15 AMATOR MASZEWO - SKRA II DROBIN 1:1
11:20 - 11:35 DELTA MISZEWKO - START PROBOSZCZEWICE 0:1
11:40 - 11:55 ZRYW BIELSK - ¦WIT STARO¬REBY 4:7
12:00 - 12:15 START PROBOSZCZEWICE - AMATOR MASZEWO 0:3
12:20 - 12:35 SKRA II DROBIN - ZRYW BIELSK 2:5
12:40 - 12:55 DELTA MISZEWKO - ¦WIT STARO¬REBY 3:3
13:00 - 13:15 AMATOR MASZEWO - ZRYW BIELSK 1:4
13:20 - 13:35 DELTA MISZEWKO - SKRA II DROBIN 3:0
13:40 - 13:55 START PROBOSZCZEWICE - ¦WIT STARO¬REBY 4:1

1. AMATOR Maszewo 10 9-6
2. ZRYW Bielsk 9 16-13

3. START Proboszczewice 7 8-9
4. DELTA Miszewko 7 9-6
5. SKRA II Drobin 4 8-14
6. ¦WIT StaroĽreby 4 14-16


Grupa D:

14:00 - 14:15 STEGNY WYSZOGRÓD - SPÓJNIA MAŁA WIE¦ 0:3
14:20 - 14:35 CZARNI REMPIN - ORZEŁ GOLESZYN 1:1
14:40 - 14:55 SKRA DROBIN - STEGNY WYSZOGRÓD 5:0
15:00 - 15:15 SPÓJNIA MAŁA WIE¦ - CZARNI REMPIN 3:0
15:20 - 15:35 ORZEŁ GOLESZYN- SKRA DROBIN 0:2
15:40 - 15:55 STEGNY WYSZOGRÓD - CZARNI REMPIN 0:0
16:00 - 16:15 SPÓJNIA MAŁA WIE¦ - ORZEŁ GOLESZYN 4:1
16:20 - 16:35 SKRA DROBIN - CZARNI REMPIN 8:1
16:40 - 16:55 STEGNY WYSZOGRÓD - ORZEŁ GOLESZYN 2:2
17:00 - 17:15 SPÓJNIA MAŁA WIE¦ - SKRA DROBIN 1:1

1. SKRA Drobin 10 16-2
2. SPÓJNIA Mała Wie¶ 10 11-2

3. ORZEŁ Goleszyn 2 4-9
4. STEGNY Wyszogród 2 2-10
5. CZARNI Rempin 2 2-12


Niedziela - Borowiczki:

Grupa I:

1. 1A - BŁĘKITNI GˇBIN
2. 2C - ZRYW BIELSK
3. 1B - WISŁA DUNINÓW
4. 2D - SPÓJNIA MAŁA WIE¦

09:00 - 09:20 1 - 2 BŁĘKITNI GˇBIN - ZRYW BIELSK
09:25 - 09:45 3 - 4 WISŁA DUNINÓW - SPÓJNIA MAŁA WIE¦
09:55 - 10:15 1 - 3 BŁĘKITNI GˇBIN - WISŁA DUNINÓW
10:20 - 10:40 2 - 4 ZRYW BIELSK - SPÓJNIA MAŁA WIE¦
10:50 - 11:10 2 - 3 ZRYW BIELSK - WISŁA DUNINÓW
11:15 - 11:35 1 - 4 BŁĘKITNI GˇBIN - SPÓJNIA MAŁA WIE¦


Grupa II:

1. 1C - AMATOR MASZEWO
2. 2B - BŁYSKAWICA LUCIEŃ
3. 1D - SKRA DROBIN
4. 2A - KORMORAN ŁˇCK

11:40 - 12:00 1 - 2 AMATOR MASZEWO - BŁYSKAWICA LUCIEŃ
12:05 - 12:25 3 - 4 SKRA DROBIN - KORMORAN ŁˇCK
12:35 - 12:55 1 - 3 AMATOR MASZEWO - SKRA DROBIN
13:00 - 13:20 2 - 4 BŁYSKAWICA LUCIEŃ - KORMORAN ŁˇCK
13:30 - 13:50 2 - 3 BŁYSKAWICA LUCIEŃ - SKRA DROBIN
13:55 - 14:15 1 - 4 AMATOR MASZEWO - KORMORAN ŁˇCK


Mecze finałowe:

14:20 - 14:40 Półfinał I 1A - 2B
14:45 - 15:05 Półfinał II 1B - 2A
15:10 - 15:30 Mecz o miejsce VII 4A - 4B
15:35 - 15:55 Mecz o miejsce V 3A - 3B
16:00 - 16:20 Mecz o miejsce III - przegrani z półfinałów
16:25 - 16:45 Finał - zwycięzcy półfinałów

16:55 - 17:15 Wręczenie nagród i oficjalne zakończenie turnieju

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu58 weeks
jquuteikkr58 weeks
hcivkceicy58 weeks
ydnhzccspf58 weeks
mmazrqtnnj58 weeks
piivxnejfp58 weeks
xykcpoaypi58 weeks
nxxvxvsavz58 weeks
iptdwcrdyq58 weeks
kriboxoxul58 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1720291 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu