Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktPoniedziałek, Luty 18, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Turniej Mikołajkowy - wyniki
ORLEN Liga
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ POZPN - NIEDZIELA, 16.12.2012, ORLEN ARENA , PŁOCK UL.PLAC CELEBRY 1

Skład Błękitnych: Konrad Sołdyński - Adrian Żółtowski, Klaudiusz Olesiński, Paweł Stasiak, Kacper Kunikowski, Oskar Obidowski, Igor Obidowski, Kacper Chabowski, Sebastian Maciaszek, Maciej Kowalski, Wiktor Górski. Trener: Michał Zalewski

UCZESTNICY, HARMONOGRAM GIER, WYNIKI

UCZESTNICY:

1. MAZUR GOSTYNIN
2. PEGAZ DROBIN
3. WISŁA PŁOCK
4. DELTA MISZEWKO MUROWANE
5. BŁĘKITNI GˇBIN
6. KASZTELAN SIERPC
7. UNIA IŁÓW
8. STEGNY WYSZOGRÓD
9. ZRYW BIELSK
10. STOCZNIOWIEC PŁOCK
11. FOOTBAL ACADEMY GOSTYNIN
12. BZURA CHODAKÓW
13. WISŁA DUNINÓW
14. KORMORAN ŁˇCK
15. AMATOR MASZEWO
16. ULKS CIÓŁKOWO


HARMONOGRAM GIER

1. 9.oo MAZUR GOSTYNIN - WISŁA DUNINÓW 3:0
2. 9.15 BŁĘKITNI GˇBIN - ZRYW BIELSK 1:0
Bramka: Oskar Obidowski
3. 9.30 PEGAZ DROBIN - KORMORAN ŁˇCK 2:0
4. 9.45 KASZTELAN SIERPC - STOCZNIOWIEC PŁOCK 1:0
5. 10.00 WISŁA PŁOCK - AMATOR MASZEWO 2:0
6. 10.15 UNIA IŁÓW - FOOTBALL ACADEMY GOSTYNIN 1:0
7. 10.30 DELTA MISZEWKO STRZ. - ULKS CIÓŁKOWO 4:2
8. 10.45 STEGNY WYSZOGRÓD - BZURA CHODAKÓW 1:1 k. 1:2
--------------------------------------------------------------------------
9. 11.00 MAZUR GOSTYNIN - BŁĘKITNI GˇBIN 0:0 k. 2:1
10. 11.15 WISŁA DUNINÓW - ZRYW BIELSK 1:2
11. 11.30 PEGAZ DROBIN - KASZTELAN SIERPC 1:1 k. 2:1
12. 11.45 KORMORAN ŁˇCK - STOCZNIOWIEC PŁOCK 0:0 k. 0:1
13. 12.00 WISŁA PŁOCK - UNIA IŁÓW 2:0
14. 12.15 AMATOR MASZEWO - FOOTBALL ACADEMY GOSTYNIN 0:0 k. 1:0
15. 12.30 DELTA MISZEWKO STRZ. - BZURA CHODAKÓW 3:0
16. 12.45 ULKS CIÓŁKOWO - STEGNY WYSZOGRÓD 2:0
-------------------------------------------------------------------------
17. 13.00 o miejsca I-IV: MAZUR GOSTYNIN - PEGAZ DROBIN 0:0 k. 0:1
18. 13.15 o miejsca I-IV: WISŁA PŁOCK - DELTA MISZEWKO STRZ. 0:3
19. 13.30 o miejsca V-VIII: BŁĘKITNI GˇBIN - KASZTELAN SIERPC 0:1
20. 13.45 o miejsca V-VIII: UNIA IŁÓW - BZURA CHODAKÓW 2:0
21. 14.00 o miejsca XIII-XVI: WISŁA DUNINÓW - KORMORAN ŁˇCK 0:1
22. 14.15 o miejsca XIII-XVI: FOOTBALL ACADEMY GOSTYNIN - STEGNY WYSZOGRÓD 1:1 k. 1:0
23. 14.30 o miejsca IX-XII: ZRYW BIELSK - STOCZNIOWIEC PŁOCK 3:1
24. 14.45 o miejsca IX-XII: AMATOR MASZEWO - ULKS CIÓŁKOWO 0:2
----------------------------------------------------------------------------------
25. 15.00 o miejsce XV: WISŁA DUNINÓW - STEGNY WYSZOGRÓD 0:0 k. 0:1
26. 15.15 o miejsce XIII: KORMORAN ŁˇCK - FOOTBALL ACADEMY GOSTYNIN 2:0
27. 15.30 o miejsce XI: STOCZNIOWIEC PŁOCK - AMATOR MASZEWO 0:1
28. 15.45 o miejsce IX: ZRYW BIELSK - ULKS CIÓŁKOWO 1:0
29. 16.00 o miejsce VII: BŁĘKITNI GˇBIN - BZURA CHODAKÓW 1:0
Bramka: Oskar Obidowski
30. 16.15 o miejsce V: KASZTELAN SIERPC - UNIA IŁÓW 1:0
31. 16.30 o miejsce III: MAZUR GOSTYNIN - WISŁA PŁOCK 2:0
32. 16.45 o miejsce I: PEGAZ DROBIN - DELTA MISZEWKO STRZ. 0:0 k. 3:4

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu48 weeks
jquuteikkr48 weeks
hcivkceicy48 weeks
ydnhzccspf48 weeks
mmazrqtnnj48 weeks
piivxnejfp49 weeks
xykcpoaypi49 weeks
nxxvxvsavz49 weeks
iptdwcrdyq49 weeks
kriboxoxul49 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1679572 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu