Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Sierpień 22, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Sędziuje Radom
Sędzia
Wydział Sędziowski MZPN opublikował projekt obsady sędziów i obserwatorów czterech pierwszych kolejek IV Ligi Mazowieckiej obu grup. W grupie północnej posędziuj±:

Termin 13 - 14 sierpnia 2011 r ( sobota /niedziela)
1. Huragan Wołomin - GKP Targówek 13.08. - 13.00 --> Trawiński - Warszawa; obserwator Kleszcz - Siedlce
2. Ostrovia Ostrów M. - Korona Szydłowo 13.08. - 17.00 --> Grabowski - Ciechanów; Wieczorek - Płock
3. Wkra Żuromin - KS Łomianki 13.08. - 17.00 --> Oleksiewicz - Płock; Krajewski - Ciechanów
4. Nadnarwianka P. - Marcovia 2000 M. 13.08. - 17.00 --> Firus - Siedlce; Borek - Radom
5. Kasztelan Sierpc - Tęcza 34 Płońsk 13.08. - 11.00 --> Szwarc - Warszawa; Kacperski - Płock
6. MKS Ciechanów - Bug Wyszków 13.08. - 16.00 --> Matlęga - Płock; Galas - Siedlce
7. Błękitni G±bin - Mławianka Mława 13.08. - 14.00 --> Obłękowski - Radom; Kozieł - Warszawa
8. Wisła II Płock - Amator Maszewo 14.08. - 11.00 --> Kurowski - Płock; Kamiński - Ciechanów

Termin 20 - 21 sierpnia 2011 r (sobota / niedziela)
1. Mławianka Mława - Wisła II Płock 20.08. - 17.00 --> Kmita - Warszawa
2. Bug Wyszków - Błękitni G±bin 20.08. - 16.00 --> Krzyżanowski - Siedlce
3. Tęcza 34 Płońsk ?? - MKS Ciechanów 20.08. - 17.00 --> Wółkowski - Ciechanów
4. Marcovia 2000 M. - Kasztelan Sierpc 20.08. - 12.00 --> Pi±tek - Radom (boisko ul. Blokowa 3)
5. KS Łomianki - Nadnarwianka P. 21.08. - 17.00 --> Pawłowski - Płock
6. Korona Szydłowo - Wkra Żuromin --> Wojciechowski - Ciechanów
7. GKP Targówek - Ostrovia Ostrów M 20.08. - 17.30 --> Gnat - Radom
8. MKS Przasnysz - Huragan Wołomin --> Jastrzębski - Siedlce

Termin 27 - 28 sierpnia 2011 r. ( sobota / niedziela)
1. Ostrovia Ostrów M. - MKS Przasnysz 27.08. - 17.00 --> Godlewski - Ciechanów
2. Wkra Żuromin - GKP Targówek 27.08. - 17.00. --> Szczytniewski - Płock
3. Nadnarwianka P. - Korona Szydłowo 27.08. - 17.00 --> Szwarc - Warszawa
4. Kasztelan Sierpc - KS Łomianki 27.08. - 17.00 --> Wółkowski - Ciechanów
5. MKS Ciechanów - Marcovia 2000 M. --> Molenda - Radom
6. Błękitni G±bin - Tęcza 34 Płońsk 27.08. - 17.00 --> Gołębiewski - Warszawa
7. Wisła II Płock - Bug Wyszków 28.08. - 11.00 --> Grabowski - Ciechanów
8. Amator Maszewo - Mławianka M. --> Magdziak - Warszawa

Termin 31 sierpnia 2011 r (¶roda)
1. Bug Wyszków - Amator Maszewo --> Walecki - Siedlce
2. Tęcza34Płońsk - Wisła II Płock --> Korycki - Warszawa
3. Marcovia 2000 M. - Błękitni G±bin 31.08. - 16.00 --> Falencki - Ciechanów (boisko : ul. Blokowa 3)
4. KS Łomianki - MKS Ciechanów 31.08. - 17.00 --> Kowalski M. - Płock
5. Korona Szydłowo - Kasztelan Sierpc --> Doskocz - Warszawa
6. GKP Targówek - Nadnarwianka P. 31.08. - 17.00 --> Jastrzębski - Siedlce
7. MKS Przasnysz - Wkra Żuromin --> Kamiński - Płock
8. Huragan Wołomin - Ostrovia Ostrów M. 31.08. - 17.00 --> Oleksiewicz - Płock

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu75 weeks
jquuteikkr75 weeks
hcivkceicy75 weeks
ydnhzccspf75 weeks
mmazrqtnnj75 weeks
piivxnejfp75 weeks
xykcpoaypi75 weeks
nxxvxvsavz75 weeks
iptdwcrdyq75 weeks
kriboxoxul75 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1805931 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu