Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktCzwartek, Grudzień 12, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Obsada 22. i 23. kolejki LO
Sędzia
22. kolejka LO:
30.04 sobota 11.00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn --> Marek Słabowski oraz Jacek Kikolski i B. Chyra
30.04 sobota 15.00 Zryw Bielsk - Błękitni G±bin --> Rafał Szczytniewski oraz Paweł Passon i Adam Ablewski
30.04 sobota 15.00 Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock --> Paweł Wieczorek oraz Jacek Szymczak i Tomasz Studziński
30.04 sobota 15.00 Pogoń Słupia - ¦wit StaroĽreby --> Jacek Kikolski oraz Krzysztof Kamiński i Krzysztof Lipka
30.04 sobota 15.00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów --> Jarosław Bieńkowski oraz Jacek Marciniak i Grzegorz Gomułka
30.04 sobota 15.00 Skra Drobin - Kormoran Ł±ck --> Piotr Kędzierski oraz Marek Słabowski i Ariel Lipiński
30.04 sobota 15.00 Bzura Chodaków - Mazur Gostynin --> Dariusz Oleksiewicz oraz Marcin Kurowski i Przemysław Wi¶niewski

23. kolejka LO;
03.05 wtorek 15.00 Unia Iłów - Pogoń Słupia --> Łukasz Matlęga oraz Marek Słabowski i Grzegorz Gomułka
03.05 wtorek 16.00 Wisła Duninów - Bzura Chodaków --> Paweł Passon oraz Jacek Szymczak i Jarosław Jaworski
03.05 wtorek 16.00 Mazur Gostynin - Skra Drobin --> Radosław Lewandowski oraz Marcin Kowalski i Małgorzata Wituska
03.05 wtorek 16.00 Kormoran Ł±ck - Amator Maszewo --> Tomasz Marciniak oraz Jacek Marciniak i Rafał Szczytniewski
03.05 wtorek 16.00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie --> Marcin Kurowski oraz Piotr Kędzierski i Krzysztof Kwasiborski
03.05 wtorek 16.00 ¦wit StaroĽreby - Wicher Cieszewo --> Jarosław Bieńkowski oraz Dariusz Oleksiewicz i Przemysław Pawłowski
03.05 wtorek 16.00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk --> Artur Serocki oraz Jacek Kikolski i Radosław Pawłowski

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu91 weeks
jquuteikkr91 weeks
hcivkceicy91 weeks
ydnhzccspf91 weeks
mmazrqtnnj91 weeks
piivxnejfp91 weeks
xykcpoaypi91 weeks
nxxvxvsavz91 weeks
iptdwcrdyq91 weeks
kriboxoxul91 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1906276 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu