Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktWtorek, Sierpień 20, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Ważne spotkanie. Trudna decyzja. Błękitni nie zagraj± w IV lidze!
Klub Na zaproszenie Burmistrza Miasta Pana Krzysztofa Jadczaka i zarz±du MKS Błękitni G±bin w czwartek 3 grudnia o godz. 20 doszło do ważnego spotkania z kibicami, zawodnikami i innymi osobami zainteresowanymi przyszło¶ci± Naszego Klubu.
Oprócz Burmistrza na spotkanie przybyli także Radni Miasta i Gminy G±bin w osobach: Pani Gronkiewicz Ewa, Panowie Leszek Kędzia, Czesław Sobiecki i Jakub Ziółkowski.
Pan Burmistrz wraz z Prezesem Wojciechem Ziarkowskim otworzyli zebranie i powitali zgromadzonych go¶ci. Na pocz±tku głos zabrał Prezes który przedstawił obszernie sytuację w klubie. Przybliżył problemy finansowe klubu który musi uporać się z długiem który nowy zarz±d otrzymał w spadku ( ok.50 tys.zł).Poruszył także problemy w szkoleniu grup młodzieżowych. Odniósł się także do najważniejszej sprawy zebrania tj. dalszego funkcjonowania pierwszej drużyny w rozgrywkach czwartoligowych. W tej sprawie doszło do merytorycznej dyskusji między uczestnikami spotkania.
Po dyskusji Pan Burmistrz zdecydował się poddać sprawę pod głosowanie licznie zgromadzonych uczestników. Wynik głosowania był jednoznaczny, bardzo duż± przewag± głosów zwolenników wycofania drużyny.
Nie oznacza to że Klub zostaje bez drużyny seniorów. Rolę pierwszej drużyny przejmuje druga, która jest liderem rozgrywek B klasy. Tak czy owak zagra w przyszłym roku w A klasie. Zaoszczędzone w ten sposób ¶rodki Zarz±d chce wykorzystać na odbudowę szkolenia młodzieży i budowę silnej drużyny seniorów która złożona ma być z zawodników z G±bina b±dĽ Gminy G±bin i powalczyć o szybki awans do okręgówki.
To dla Zarz±du klubu i włodarzy miasta bardzo trudna decyzja. Ale w tej sytuacji finansowej klubu chyba najrozs±dniejsza. Postaramy się jak najszybciej informować kibiców o dalszych ruchach w klubie. Niedługo podamy terminy treningów i naboru do nowo powstaj±cych grup młodzieżowych.
Komentarze
Dziennikarz Amator dnia grudzień 07 2015 06:49:41
To kiedy¶ musiało pękn±ć. Ciekawe sk±d się wzięło 50 ty¶. zadłużenia? Po co na spotkanie przyszła trójka radnych, którzy nie maj± pojęcia o piłce nożnej? Zespół od nowego sezonu wcale nie musi grać w A-klasie. Wystarczy dokonać poł±czenia z Uni± Czermno i wystartować w LO, pod nazw± MKS G±bin. To wszystko zależy od burmistrza, który powinien bardzo lobbować za takim rozwi±zaniem. Ciekawe tylko, czy będzie miał odwagę zaproponować takie rozwi±zanie prezesowi Sobieckiemu? To zarz±d powinien wspólnie z burmistrzem doprowadzić do powstania jednego, silnego klubu w gminie. Jedna gmina, jeden klub. Ważna uwaga. W grudniu będzie przyznawany budżet na sport w mie¶cie i gminie G±bin. Jeżeli nie dokonacie poł±czenia, to Czermno dostanie więcej pieniędzy na okręgówkę, niż Błękitni na B-klasę. To będzie logiczne dla radnych i burmistrza, ale nie do końca dla kibiców. Działajcie, ale z rozwag±.
Grzegorz Brzeczyszczykiewicz dnia grudzień 07 2015 17:36:16
Jak to sk±d ? Pseudo trener tak dysponował budżetem, że narobił długu a i tak zaj±ł ostatnie miejsce w tabeli - osi±gnięcie, którego dokonaliby nasi trampkarze graj±c za darmo zamiast pseudo kopaczy z Płocka.
kibic1 dnia grudzień 07 2015 18:12:36
Do Zagłoba
Zobacz jak to pięknie wygl±da jak otworzysz stronę wła¶ciwi ludzie na wła¶ciwym miejscu zawsze Ci o tym mówiłem ,a ty mówiłe¶ że psy szczekaj±
I jeszcze jedno bardzo brzydko zrobiłe¶ usuwaj±c komentarze niewygodne dla dla was zamykaj±c stronę, je¶li możesz to je przywróć i pozwól historii to ocenić
Dziennikarz Amator dnia grudzień 07 2015 21:29:32
Albo taki scenariusz. Błękitni ł±cz± się z Uni± Czermno i od wiosny gramy w LO. Powstaje silny zespół złożony z samych zawodników z miasta i gminy G±bin. Przygotowujemy się solidnie do rozgrywek w zimowym okresie treningowym. Strata do lidera jest do odrobienia na wiosnę. W każdym meczu zawodnicy "gryz± trawę". Przy dobrej grze i szczę¶ciu awansujemy do IV ligi pod nazw± chociażby Unia Czermno. Gramy mecze w Gabinie. Jedna gmina, jeden klub, zawodnicy "sami swoi". Tym ludziom na pewno będzie się chciało w każdym meczu grać i na pewno "zostawia serce" na boisku. A w Unii jest kilku zawodników z przeszło¶ci± czwartoligowa, jak chociażby Sztendor, Nowicki, Grzelak, Wozniak, Jabłoński. Może warto taki scenariusz rozważyć?
majster dnia grudzień 07 2015 23:40:09
Dziennikarz AMATOR - odpowiedni nick do podanych w "scenariuszu" informacji.Proponuję najpierw sprawdzić każdego z wymienionych zawodników a następnie pisać bo z tego co się orientuję to Jabłoński i Grzelak nie grali na poziomie IV ligi poza tym Grzelak nie gra w piłkę od dwóch lub trzech lat
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu74 weeks
jquuteikkr74 weeks
hcivkceicy75 weeks
ydnhzccspf75 weeks
mmazrqtnnj75 weeks
piivxnejfp75 weeks
xykcpoaypi75 weeks
nxxvxvsavz75 weeks
iptdwcrdyq75 weeks
kriboxoxul75 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony


Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1804314 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu