Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktNiedziela, Sierpień 18, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Błękitni znów bez Pucharu
Turniej Prezesa
W dzisiejszym Turnieju o Puchar Prezesa POZPN Błękitni powtórzyli wynik z roku ubiegłego, ponownie zajęli 3. miejsce. Podobnie jak rok temu przegrali półfinał, ponownie w rzutach karnych, tym razem z Bzur± Chodaków - póĽniejszym zwycięzc± Turnieju. Podziw budzi skuteczno¶ć obu zespołów w serii rzutów karnych, tylko przedostatni z nich został zmarnowany - Damian Koryto, ostatni z naszych piłkarzy musiał podej¶ć do piłki z kontuzj±, której doznał w poprzednim meczu. Za to Jakub Kustra zdobył koronę króla strzelców - 9 goli.

"W grupie pierwszej o awansie do półfinałów zadecydował bilans spotkań między trzema zainteresowanymi drużynami, w grupie B, w końcówce niespodziankę sprawiła Delta Miszewko zwyciężaj±c z niepokonanego dot±d Amatora Maszewo i eliminuj±c go przy okazji z gier o najwyższ± stawkę. W półfinale niezapomniane wrażenia podczas serii 20 rzutów karnych z udziałem Błękitnych i Bzury, a w przerwie przed finałami ciekawe widowisko z udziałem Działaczy POZPN i Działaczy Klubowych. Wygrali ci pierwsi 4:3, choć reprezentanci klubów prowadzili już 3:0. Zwycięstwo w turnieju zaliczyła chodakowska Bzura wygrywaj±c w finale w rzutach karnych ze znakomicie spisuj±cym się Zrywem Bielsk. Tegoroczny Turniej o Puchar Prezesa POZPN u¶wietniła wizyta naszego najlepszego międzynarodowego arbitra Szymona Marciniaka, który prowadził między innymi pojedynek pomiędzy reprezentacjami działaczy." (info: www.m-gol.pl)

Grano systemem bramkarz + 5 zawodników w polu. Błękitni wyst±pili w składzie:
1.Marek Wydra - 2.Piotr Skierkowski, 3.Damian Skumórski (1 gol), 4.Paweł Winnicki, 19.Mateusz Nowak (3) - 8.Krystian Sokołowski (1), 9.Patryk Chmielewski (2), 13.Bartłomiej Dębicki (2), 15.Damian Koryto (2) - 10.Krzysztof Różycki (1), 11.Jakub Kustra (10)


Faza eliminacyjna (2x7,5 min)

Grupa A:

Bzura Chodaków - Start Proboszczewice 5:2
Błyskawica Lucień - Mazur Gostynin 0:5
Zryw Bielsk - Kasztelan Sierpc 2:1
Bzura Chodaków - Błyskawica Lucień 2:0
Start Proboszczewice - Kasztelan Sierpc 1:2
Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 1:1
Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 1:0
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 0:2
Zryw Bielsk - Bzura Chodaków 2:2
Start Proboszczewice - Mazur Gostynin 2:3
Błyskawica Lucień - Zryw Bielsk 1:2
Bzura Chodaków - Kasztelan Sierpc 5:0
Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 4:2
Kasztelan Sierpc - Błyskawica Lucień 3:0
Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 1:1

1. Zryw Bielsk 11 11:7
2. Bzura Chodaków 11 15:5
3. Mazur Gostynin 11 12:4
4. Kasztelan Sierpc 6 6:10
5. Błyskawica Lucień 3 2:12
6. Start Proboszczewice 0 7:15

Zgodnie z regulaminem turnieju o kolejno¶ci w grupie A zdecydowały:

- mała tabelka:
1. Zryw Bielsk 2 3:3
2. Bzura Chodaków 2 3:3
3. Mazur Gostynin 2 2:2

- dodatkowa seria rzutów karnych:
Zryw Bielsk - Bzura Chodaków 6:5


Grupa B:

Błękitni G±bin - Delta Miszewko 4:2
Dębicki 2', Skumórski 3', Nowak 4', Różycki 5' - Delta 7', 8'
Zorza Szczawin - Amator Maszewo 0:4
Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 0:4
Błękitni G±bin - Zorza Szczawin 7:2
Koryto 5', 13', Nowak 9', 10', Kustra 14', 15', Dębicki 15' - Zorza 5', 6'
Delta Miszewko - Skra Drobin 1:1
Amator Maszewo - Stoczniowiec Płock 3:2
Zorza Szczawin - Delta Miszewko 0:3
Skra Drobin - Amator Maszewo 1:2
Stoczniowiec Płock - Błękitni G±bin 2:3
Stoczniowiec 7', 15' - Kustra 4', 11', Chmielewski 8'
Delta Miszewko - Amator Maszewo 3:1
Zorza Szczawin - Stoczniowiec Płock 1:5
Błękitni G±bin - Skra Drobin 2:1
Kustra 12', Sokołowski 15' - Skra 5'
Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko 1:3
Skra Drobin - Zorza Szczawin 5:1
Amator Maszewo - Błękitni G±bin 0:1
Chmielewski 13'

1. Błękitni G±bin 15 17:7
2. Delta Miszewko 10 12:7
3. Amator Maszewo 9 10:7
4. Skra Drobin 7 12:6
5. Stoczniowiec Płock 3 10:14
6. Zorza Szczawin 0 4:24


W przerwie odbył się mecz towarzyski (2x7,5 min):
Działacze POZPN - Działacze Klubowi 4:3




Faza Finałowa (2x7,5 min)

1/2 finału
Zryw Bielsk - Delta Miszewko 6:3
Błękitni G±bin - Bzura Chodaków 1:1 k. 9:10
Kustra 12' - Bzura 7'
Karne
Błękitni: 1.Nowak (+), 3.Skumórski (+), 5.Winnicki (+), 7.Kustra (+), 9.Skierkowski (+), 11.Dębicki (+), 13.Chmielewski (+), 15.Różycki (+), 17.Sokołowski (+), 19.Koryto (-)
Bzura: 2.Antczak (+), 4.Walewski (+), 6.Nowacki (+), 8.Rybicki (+), 10.Trakul (+), 12.Stencel (+), 14.Szewczyk (+), 16.Bartosiewicz (+), 18.Bienienda (+), 20.Oziemblewski (+)

o miejsce XI: Start Proboszczewice - Zorza Szczawin 4:1
o miejsce IX: Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock 0:3
o miejsce VII: Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 1:1 k. 6:5
o miejsce V: Amator Maszewo - Mazur Gostynin 2:0
o miejsce III (2x10 min): Delta Miszewko - Błękitni G±bin 4:5
Delta 9', 14', 19', 20' - Kustra 1', 7', 16', 17', samobójcza 18'
FINAŁ (2x10 min): Zryw Bielsk - Bzura Chodaków 3:3 k. 2:3

Klasyfikacja końcowa:
1. Bzura Chodaków
2. Zryw Bielsk
3. Błękitni G±bin
4. Delta Miszewko
5. Amator Maszewo
6. Mazur Gostynin
7. Kasztelan Sierpc
8. Skra Drobin
9. Stoczniowiec Płock
10. Błyskawica Lucień
11. Start Proboszczewice
12. Zorza Szczawin

Nagrody indywidualne
Najlepszy zawodnik: Kamil Bartosiewicz - Bzura Chodaków
Najlepszy strzelec: Jakub Kustra (10 goli) - Błękitni G±bin
Najlepszy bramkarz: Kamil Grzelak (17 lat) - Zryw Bielsk

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu74 weeks
jquuteikkr74 weeks
hcivkceicy74 weeks
ydnhzccspf74 weeks
mmazrqtnnj74 weeks
piivxnejfp74 weeks
xykcpoaypi74 weeks
nxxvxvsavz74 weeks
iptdwcrdyq74 weeks
kriboxoxul74 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1802891 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu