Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktSobota, Kwiecień 20, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarz±d
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Turniej Mikołajkowy U-11

Dzi¶ w hali "pod balonem" przy stadionie Wisły Płock odbył się Turniej Mikołajkowy U-11. Turniej rozgrywany był na dwóch boiskach równocze¶nie.

Błękitni zagrali w grupie B, niestety musieli sobie radzić w sze¶cioosobowym składzie (zamiast siedmioosobowym), gdyż na zbiórce stawiło się tylko sze¶ciu piłkarzy. Ostatecznie zajęli 12 miejsce.

Błękitni wyst±pili w składzie: Bartosz Hain - Michał Paczkowski, Jakub Perka, Szymon Sołdyński, Dawid Serwach i Antek Milewski
Trener: Michał Zalewski
Bramki: Michał Paczkowski x2, Jakub Perka, Szymon Sołdyński


Grupa A:

1. Wisła Płock 15 23:1
2. Kasztelan Sierpc 13 19:6
3. Start Proboszczewice 10 10:7
4. ¦wit StaroĽreby 9 11:6
5. Orkan Sochaczew 6 7:14
6. AP Sochaczew 3 6:22
7. Pogoń Słupia 0 0:20

9.00 Kasztelan Sierpc - Pogoń Słupia 5:0
9.20 Start Proboszczewice - Orkan Sochaczew 3:0
9.40 ¦wit StaroĽreby - AP Sochaczew 2:1
10.00 Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 5:1
10.20 Pogoń Słupia - Start Proboszczewice 0:3
10.40 Orkan Sochaczew - ¦wit StaroĽreby 1:6
11.00 Start Proboszczewice - Wisła Płock 0:5
11.20 AP Sochaczew - Orkan Sochaczew 1:3
11.40 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 1:1
12.00 Wisła Płock - ¦wit StaroĽreby 2:0
12.20 Pogoń Słupia - AP Sochaczew 0:3
12.40 Kasztelan Sierpc - ¦wit StaroĽreby 2:0
13.00 AP Sochaczew - Wisła Płock 0:8
13.20 Orkan Sochaczew - Pogoń Słupia 3:0
13.40 Kasztelan Sierpc - AP Sochaczew 6:0
14.00 Wisła Płock - Orkan Sochaczew 11:0
14.00 Start Proboszczewice - ¦wit StaroĽreby 0:1
14.20 Pogoń Słupia - Wisła Płock 0:3
14.20 Orkan Sochaczew - Kasztelan Sierpc 0:4
14.40 AP Sochaczew - Start Proboszczewice 1:3
14.40 ¦wit StaroĽreby - Pogoń Słupia 3:0


Grupa B:
wycofała się Unia Iłów, zamiast niej zagrał Amator Maszewo

1. Pegaz Drobin 13 16:5
2. Mazur Gostynin 12 20:7
3. Amator Maszewo 7 11:8
4. FA Gostynin 6 4:12
5. GKS Góra 4 3:9
6. Błękitni G±bin 1 4:14

9.00 Pegaz Drobin - Błękitni G±bin 3:2
9.20 Mazur Gostynin - Amator Maszewo 4:2
9.40 GKS Góra - FA Gostynin 1:2
10.00 Pegaz Drobin - Mazur Gostynin 5:2
10.20 Amator Maszewo - GKS Góra 1:2
10.40 Błękitni G±bin - FA Gostynin 1:2
11.00 GKS Góra - Pegaz Drobin 0:3
11.20 FA Gostynin - Amator Maszewo 0:1
11.40 Mazur Gostynin - Błękitni G±bin 3:0
12.00 Pegaz Drobin - FA Gostynin 4:0
12.20 Błękitni G±bin - Amator Maszewo 1:6
12.40 Mazur Gostynin - GKS Góra 6:0
13.00 Amator Maszewo - Pegaz Drobin 1:1
13.20 GKS Góra - Błękitni G±bin 0:0
13.40 Mazur Gostynin - FA Gostynin 5:0


Finały:

15.00 o miejsce 11: AP Sochaczew - Błękitni G±bin 3:0
15.00 o miejsce 9: Orkan Sochaczew - GKS Góra 0:5
15.20 o miejsce 7: Start Proboszczewice - FA Gostynin 2:2, karne 3:4
15.20 o miejsce 5: ¦wit StaroĽreby - Amator Maszewo 0:5
15.40 1/2 finału: Kasztelan Sierpc - Pegaz Drobin 1:4
15.40 1/2 finału: Wisła Płock - Mazur Gostynin 2:0
16.00 Mecz o 3 miejsce: Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 3:1
16.00 Finał: Pegaz Drobin - Wisła Płock 0:3


16.30 Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i prezentów oraz oficjalne zakończenie Mikołajkowego Turnieju POZPN Orlik U-11.

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina G±bin

Partner Sportowy

Football Academy G±bin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni G±bin
0 : 1
Mazur Gostynin

G±bin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni G±bin
4 : 0
Szopen Sanniki

G±bin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Go¶ci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu57 weeks
jquuteikkr57 weeks
hcivkceicy57 weeks
ydnhzccspf57 weeks
mmazrqtnnj57 weeks
piivxnejfp57 weeks
xykcpoaypi57 weeks
nxxvxvsavz57 weeks
iptdwcrdyq57 weeks
kriboxoxul57 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Zwi±zki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1717220 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie | fashionideas.icu