Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Turnieje Mikołajkowe

Płocki Okręgowy Zwi±zek Piłki nożnej poinformował o terminach Turniejów Mikołajkowych dla roczników U-9, U-10, U-11 i U-12. Wszystkie turnieje odbęd± się na nowym obiekcie krytym balonem na stadionie Wisły Płock w terminach 5, 7, 14 grudnia i będ± rozgrywane na dwóch boiskach równocze¶nie.

Błękitni wyst±pi± w turnieju Orlików U-11 w niedzielę 7 grudnia od godz. 9:00.

Regulamin Turnieju:

1. Organizatorem Turnieju jest POZPN.
2. W turnieju weĽmie udział 13 zespołów PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 rozstawionych w grupach wg klasyfikacji po rundzie jesiennej sezonu 2014/2015.
3. Mecze w grupach „każdy z każdym”, następnie 6 drużyna z grupy A zagra z 6 drużyn± grupy B o 12 m, adekwatnie pozostałe mecze, drużyny z miejsc 1-2 w grupach rozegraj± półfinały.
4. Zespoły składaj± się z 14 zawodników, a na boisku graj± drużyny 6+1. Zawodnicy urodzeni w 2004 roku i młodsi do 2006 roku wł±cznie.
5. Zawodnicy maj± obowi±zek występowania w obuwiu halowym lub piłkarskim typu lanki, a także grę w ochraniaczach.
6. Istnieje możliwo¶ć występu dziewcz±t, dopuszcza się zawodniczki dwa lata starsza czyli z rocznika 2002,
7. Mecze trwać będ± 2x7,5 minuty ze zmian± stron, 2 minuty przerwy, ci±gły czas gry, zatrzymywany i wznawiany tylko przez sędziego i na jego decyzję.
8. W przypadku remisu w meczach o miejsca zespoły wykonaj± po 3 rzuty karne 9 m, w przypadku meczu finałowego w przypadku remisu po upłynięciu 15 minut regulaminowych, zarz±dza się dogrywkę „systemem szwedzkim” (co minuta schodzi z boiska jeden zawodnik, aż do zostania po 2 w każdym zespole)
9. Zasady gry:
- Brak spalonych.
- Piłka rozmiar 4.
- Wrzut z autu ręk±.
- Zakaz gry w¶lizgiem.
- Wszystkie rzuty wolne z wyj±tkiem rzutu karnego, rzutu rożnego s± rzutami po¶rednimi.
- Odległo¶ć muru od piłki 5 m.
- Rzut karny wykonywany jest z odległo¶ci 9 m.
- Po wyj¶ciu piłki za linię końcow± bramkarz rozpoczyna grę nog± z tzw. „pi±tki”.
10. Kary indywidualne:
- Kary minutowe - 2 ,3 minuty, bez możliwo¶ci powrotu po stracie bramki przez ukarany zespół.
- Czerwona kartka za brutalny faul, b±dĽ niesportowe zachowanie na boisku lub poza nim.
11. Punktacja:
- Za zwycięstwo zespół otrzymuje 3 punkty.
- Za remis zespół otrzymuje 1 punkt.
- Za porażkę zespół otrzymuje 0 punktów.
12. Kolejno¶ć zespołów:
- Kolejno¶ć zespołów ustalana będzie zgodnie z przepisami PZPN.
- W turnieju finałowym kolejno¶ć w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów.
- W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie drużyny, o zajętym miejscu kolejno decyduje:
a) liczba zdobytych punktów w spotkaniu miedzy tymi drużynami (wynik bezpo¶redniego spotkania),
b) korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań rozegranych w turnieju finałowym,
c) przy identycznej różnicy - większa liczba strzelonych bramek we wszystkich spotkaniach turnieju,
d) rezultat rzutów karnych okre¶lonych w pkt. 3.
- Po nierozstrzygniętych spotkaniach rozgrywanych w turnieju finałowym, sędzia zarz±dza wykonywanie rzutów karnych według ogólnie przyjętych zasad (po 3). W przypadku gdyby pierwsza seria rzutów nie wyłoniła zwycięzcy, sędzia zawodów nakazuje wykonywanie rzutów karnych „na przemian” aż do rozstrzygnięcia.
13. Zespoły musz± posiadać listę zawodników, ważny dokument ze zdjęciem oraz aktualne karty zdrowia.
14. Drużynę musi prowadzić trener z ważn± licencj± trenersk±.
15. Zespoły musz± być ubezpieczone na własny koszt.
16. Wszystkie ewentualne spory regulaminowe rozstrzyga organizator turnieju.
17. POZPN zapewnia sędziów piłkarskich, opiekę medyczn± oraz puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników Turnieju, a także napoje i ciepły posiłek dla zawodników i trenerów.
18. Za porz±dek w szatniach i w miejscach wyznaczonych jako ławka rezerwowych odpowiada trener wraz z drużyn±.
19. Rodzice i kibice mog± przebywać wył±cznie na trybunach, z drużyn± na boisku przebywa tylko trener i kierownik drużyny.
20. POZPN nie bierze odpowiedzialno¶ci za rzeczy pozostawione w szatniach i na terenie rozgrywania Turnieju.
21. Drużyny maj± obowi±zek zostać do końca Turnieju pod rygorem sankcji ze strony POZPN, udział w Turnieju jest równoznaczny z akceptacj± regulaminu.
22. W przypadku drastycznych naruszeń Regulaminu Turnieju, a zwłaszcza zasad fair play i dobrego wychowania przez zawodników, trenerów, rodziców, b±dĽ kibiców danego klubu, istnieje na wniosek sędziego lub organizatorów, możliwo¶ć przekazania naruszeń regulaminu do Wydziału Dyscypliny POZPN, z wnioskiem o karę finansow± dla klubu, do wydalenia z Turnieju wł±cznie.