Strona Główna Rejestracja Galeria Historia O Klubie KontaktSobota, Kwiecień 20, 2019
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Klub
Podstrony
SENIORZY
MŁODZIEŻ
DZIECI
Nawigacja
Serwis
Strona Główna
Prawa Autorskie
Rejestracja
Regulamin
Reklama
Szukaj
Galeria
Błękitna TV
Klub
Historia
O Klubie
Zarząd
Kontakt
Trenerzy
Sponsoring
IV Liga
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Sędziowie
PP POZPN
PP MZPN
Baraże o IV Ligę
B-Klasa
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Strzelcy Ligi
Kolejkami
Kartki
Transfery
Sparingi
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

imienin
03/09/2016 10:14
http://www.imienin.pl

kibic1
04/12/2015 17:39
Admin możesz zmienić to zdjęcie z czołówki? z góry dzięki Pozdrowionka

Extranet

Statystyki
Podsumowanie jesieni
Serwis
W ramach podsumowania rundy jesiennej sezonu 2014/2015 przedstawiamy statystyki dotyczące zespołu Błękitnych oraz poszczególnych piłkarzy. Statystyki dotyczą rozgrywek ligowych.

Mecze: 17 (dom 8/wyjazd 9)
Zwycięstwa: 7 (dom 4/wyjazd 3)
Remisy: 5 (dom 2/wyjazd 3)
Porażki: 5 (dom 2/wyjazd 3)
Punkty: 26 (dom 14/wyjazd 12)
Miejsce: 9 (dom 9/wyjazd 8)
Bramki zdobyte: 41 (dom 23/wyjazd 18)
Bramki stracone: 28 (dom 11/wyjazd 17)
Najwyższe zwycięstwo: 8:1 ze Skrą Drobin i 7:3 z Wkrą Żuromin, w obu wypadkach u siebie.
Najwyższa porażka: 0:3 z MKS Ciechanów u siebie i 0:3 z Narwią Ostrołęka na wyjeździe.
Błękitni nie "zdobyli", ani nie "stracili" żadnego gola samobójczego.
Błękitni zdobyli 4 gole z rzutów karnych (100% skuteczności Pawła Winnickiego) oraz stracili w ten sposób 1 gola (100% skuteczności rywali).
Błękitni obejrzeli 45 żółtych kartek zaś ich rywale 43 oraz 0 czerwonych kartek, a ich przeciwnicy 5 czerwonych, z czego 1 bezpośrednia.


Runda jesienna mecz po meczu:

1. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Wyszków, sobota, 16 sierpnia, godz. 15:00
Bug Wyszków - Błękitni Gąbin 4 : 2 (1 : 2)
Bramki: Krystian Sokołowski 20', Mateusz Nowak I 41'
Asysty: Łukasz Kiełbasa 20', Patryk Chmielewski 41'
Żółte kartki: Paweł Winnicki, Patryk Chmielewski, Damian Skumórski
Skład: Robert Ratajski - Adrian Budnicki (70' Kasjan Klimkiewicz), Paweł Winnicki, Damian Skumórski, Łukasz Kiełbasa (C) - Piotr Skierkowski (83' Damian Koryto), Bartłomiej Dębicki - Patryk Chmielewski, Krystian Sokołowski (74' Jakub Kustra), Mateusz Nowak I (76' Damian Szczytniewski) - Krzysztof Różycki

2. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, środa, 20 sierpnia, godz. 17:00
Błękitni Gąbin - MKS Ciechanów 0 : 3 (0 : 1)
Żółte kartki: Damian Skumórski, Jakub Kustra, Patryk Chmielewski
Skład: Robert Ratajski - Adrian Budnicki (18' Kasjan Klimkiewicz, 75' Damian Szczytniewski), Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski (67' Paweł Winnicki), Łukasz Kiełbasa - Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki - Patryk Chmielewski, Damian Koryto (46' Jakub Kustra), Mateusz Nowak I - Krystian Sokołowski

3. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Ostrołęka, sobota, 23 sierpnia, godz. 14:00
Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 3 : 0 (1 : 0)
Żółte kartki: Łukasz Kiełbasa, Krystian Sokołowski, Paweł Winnicki
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I (55' Jakub Kustra), Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski - Piotr Skierkowski, Łukasz Kiełbasa - Patryk Chmielewski, Bartłomiej Dębicki, Damian Szczytniewski (57' Kasjan Klimkiewicz) - Krystian Sokołowski (65' Damian Koryto)

4. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, wtorek, 26 sierpnia, godz. 17:00
Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 1 : 1 (0 : 0)
Bramki: Łukasz Kiełbasa 61'
Asysty: Jakub Kustra 61'
Żółte kartki: Damian Surmak, Łukasz Kiełbasa, Michał Tomaszewski, Paweł Winnicki
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski, Damian Skumórski - Łukasz Kiełbasa, Bartłomiej Dębicki - Patryk Chmielewski, Damian Surmak (65' Damian Koryto), Kasjan Klimkiewicz (80' Damian Szczytniewski) - Jakub Kustra

5. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, sobota, 30 sierpnia, godz. 16:00
Błękitni Gąbin - Wkra Żuromin 7 : 3 (3 : 0)
Bramki: Jakub Kustra 16', 21', 85', Paweł Winnicki 37'-k, Tomasz Grudzień 55', 88', Bartłomiej Dębicki 60'
Asysty: Bartłomiej Dębicki 21', Jakub Kustra 55', 88', Tomasz Grudzień 60', Patryk Chmielewski 85'
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I (70' Damian Szczytniewski), Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski - Bartłomiej Dębicki, Damian Koryto (52' Tomasz Grudzień) - Patryk Chmielewski, Damian Surmak (62' Piotr Skierkowski), Kasjan Klimkiewicz (57' Adrian Budnicki) - Jakub Kustra

6. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Ostrów Mazowiecka, sobota, 06 września, godz. 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Gąbin 1 : 4 (1 : 1)
Bramki: Tomasz Grudzień 18', Damian Szczytniewski 71', Jakub Kustra 73', Paweł Winnicki 90+1'-k
Asysty: Patryk Chmielewski 18', Bartłomiej Dębicki 71', Tomasz Grudzień 73', 90+1'
Żółte kartki: Patryk Chmielewski, Jakub Kustra, Paweł Winnicki, Robert Ratajski
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I (68' Łukasz Kiełbasa), Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski - Patryk Chmielewski (60' Damian Szczytniewski), Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki, Kasjan Klimkiewicz (74' Adrian Budnicki) - Jakub Kustra (75' Krzysztof Różycki), Tomasz Grudzień

7. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, środa, 10 września, godz. 16:30
Błękitni Gąbin - Huragan Wołomin 0 : 0
Żółte kartki: Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki, Łukasz Kiełbasa
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I, Damian Skumórski, Michał Tomaszewski (C), Łukasz Kiełbasa - Patryk Chmielewski, Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki (74' Damian Koryto), Damian Szczytniewski (77' Kasjan Klimkiewicz) - Jakub Kustra (70' Damian Surmak), Tomasz Grudzień (84' Krzysztof Różycki)

8. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Łomianki, sobota, 13 września, godz. 11:00
KS Łomianki - Błękitni Gąbin 1 : 1 (0 : 1)
Bramki: Bartłomiej Dębicki 45+1'
Asysty: Jakub Kustra 45+1'
Żółte kartki: Robert Ratajski, Paweł Winnicki, Bartłomiej Dębicki, Krzysztof Różycki, Damian Szczytniewski
Skład: Robert Ratajski - Damian Skumórski, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Łukasz Kiełbasa (88' Damian Koryto) - Adrian Budnicki, Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki, Damian Szczytniewski - Jakub Kustra (75' Krzysztof Różycki), Tomasz Grudzień (65' Damian Surmak)

9. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, środa, 17 września, godz. 16:30
Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 1 : 1 (0 : 0)
Bramki: Jakub Kustra 87'
Asysty: Piotr Skierkowski 87'
Żółte kartki: Bartłomiej Dębicki, Damian Surmak
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I (79' Krzysztof Różycki), Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski - Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki (66' Damian Koryto) - Patryk Chmielewski, Damian Surmak (66' Jakub Kustra), Damian Szczytniewski (76' Kasjan Klimkiewicz) - Tomasz Grudzień

10. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Raciąż, sobota, 20 września, godz. 15:30
Błękitni Raciąż - Błękitni Gąbin 2 : 1 (1 : 0)
Bramki: Patryk Chmielewski 58'
Asysty: Jakub Kustra 58'
Żółte kartki: Damian Skumórski, Piotr Skierkowski, Jakub Kustra, Michał Tomaszewski
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski, Damian Skumórski - Patryk Chmielewski, Piotr Skierkowski (55' Bartłomiej Dębicki), Damian Koryto (75' Damian Surmak), Damian Szczytniewski (65' Adrian Budnicki) - Jakub Kustra, Tomasz Grudzień

11. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, sobota, 27 września, godz. 12:00
Błękitni Gąbin - Olimpia Warszawa 2 : 0 (1 : 0)
Bramki: Jakub Kustra 2', Patryk Chmielewski 78'
Asysty: Patryk Chmielewski 2', Bartłomiej Dębicki 78'
Żółte kartki: Mateusz Nowak I
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski (70' Krzysztof Różycki) - Piotr Skierkowski, Damian Koryto (60' Łukasz Kiełbasa) - Patryk Chmielewski, Bartłomiej Dębicki, Damian Szczytniewski (58' Adrian Budzyński) - Jakub Kustra (80' Krystian Sokołowski)

12. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Szydłowo, sobota, 04 października, godz. 15:00
Korona Szydłowo - Błękitni Gąbin 2 : 5 (0 : 1)
Bramki: Patryk Chmielewski 45+1', Paweł Winnicki 53'-k, Jakub Kustra 61', 64', Krystian Sokołowski 82'
Asysty: Jakub Kustra 45+1', 82', Patryk Chmielewski 53', 64', Damian Szczytniewski 61'
Żółte kartki: Piotr Skierkowski, Damian Skumórski, Paweł Winnicki, Krzysztof Różycki, Krystian Sokołowski
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski (78' Łukasz Kiełbasa) - Patryk Chmielewski, Piotr Skierkowski (65' Damian Koryto), Bartłomiej Dębicki, Damian Szczytniewski (75' Adrian Budnicki) - Krzysztof Różycki (75' Krystian Sokołowski), Jakub Kustra

13. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, sobota, 11 października, godz. 14:00
Błękitni Gąbin - Skra Drobin 8 : 1 (2 : 0)
Bramki: Paweł Winnicki 16', 35', Mateusz Nowak I 50', 80', Damian Szczytniewski 54', Krystian Sokołowski 70', 85', Damian Koryto 89'
Asysty: Łukasz Kiełbasa 35', Patryk Chmielewski 50', Jakub Kustra 54', Paweł Winnicki 70', Damian Surmak 80', Mateusz Nowak I 85', Krystian Sokołowski 89'
Żółte kartki: Damian Szczytniewski, Jakub Kustra
Skład: Robert Ratajski - Mateusz Nowak I, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Łukasz Kiełbasa - Patryk Chmielewski, Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki (70' Damian Koryto), Damian Szczytniewski (60' Adrian Budnicki) - Krzysztof Różycki (65' Krystian Sokołowski), Jakub Kustra (75' Damian Surmak)

14. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Przasnysz, sobota, 18 października, godz. 15:00
MKS Przasnysz - Błękitni Gąbin 1 : 1 (0 : 1)
Bramki: Krzysztof Różycki 20'
Asysty: Krystian Sokołowski 20'
Żółte kartki: Krystian Sokołowski, Patryk Chmielewski, Paweł Winnicki
Skład: Patryk Jastrzębski - Adrian Budnicki, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski, Łukasz Kiełbasa - Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki - Patryk Chmielewski, Damian Koryto (35' Damian Surmak), Krzysztof Różycki (80' Damian Szczytniewski) - Krystian Sokołowski

15. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, sobota, 25 października, godz. 14:00
Błękitni Gąbin - Nadnarwianka Pułtus 3 : 0 (1 : 0)
Bramki: Krzysztof Różycki 6', Paweł Winnicki 58'-k, Damian Surmak 80'
Asysty: Krystian Sokołowski 6', 58', Jakub Kustra 80'
Żółte kartki: Kasjan Klimkiewicz
Skład: Robert Ratajski - Adrian Budnicki, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Damian Skumórski - Bartłomiej Dębicki, Łukasz Kiełbasa (65' Piotr Skierkowski) - Krzysztof Różycki (75' Mateusz Nowak), Damian Surmak, Damian Szczytniewski (70' Kasjan Klimkiewicz) - Krystian Sokołowski (60' Jakub Kustra)

17. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Gąbin, sobota, 08 listopada, godz. 13:00
Błękitni Gąbin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 3 (1 : 2)
Bramki: Mateusz Nowak I 39', Krystian Sokołowski 90'
Asysty: Jakub Kustra 39', Piotr Skierkowski 90'
Żółte kartki: Paweł Winnicki
Skład: Robert Ratajski (46' Marek Wydra) - Mateusz Nowak I, Paweł Winnicki, Michał Tomaszewski (C), Łukasz Kiełbasa (68' Krystian Sokołowski) - Bartłomiej Dębicki, Damian Koryto (46' Piotr Skierkowski) - Patryk Chmielewski, Damian Surmak, Damian Szczytniewski (60' Adrian Budnicki) - Jakub Kustra

16. kolejka IV Ligi Mazowieckiej - grupa północ: Mława, sobota, 15 listopada, godz. 13:00
Mławianka Mława - Błękitni Gąbin 2 : 3 (1 : 2)
Bramki: Łukasz Kiełbasa 25', Jakub Kustra 27', Damian Surmak 68'
Asysty: Patryk Chmielewski 25', 27', Jakub Kustra 68'
Żółte kartki: Damian Surmak 1', Jakub Kustra 90+3'
Skład: Marek Wydra - Mariusz Pesta (60' Damian Koryto), Michał Tomaszewski (C), Łukasz Kiełbasa (82' Damian Skumórski), Mateusz Nowak I - Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki - Patryk Chmielewski, Damian Surmak, Damian Szczytniewski (65' Kasjan Klimkiewicz) - Jakub Kustra


Statystyki zawodników

Do jesiennych rozgrywek zgłoszonych było 22 zawodników, trener Ledzion skorzystał z usług 21 z nich. Maciej Budzyński nie rozegrał ani jednego spotkania i nie jest poniżej sklasyfikowany.


Bramkarze:

Robert Ratajski (1)
Ilość występów: 15
Pełne mecze: 14
Minut na boisku: 1305
Wyjściowy skład: 15
Zmieniony: 1
Z ławki: 0
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 2
Czerwone kartki: 0

Marek Wydra (12)
Ilość występów: 2
Pełne mecze: 1
Minut na boisku: 135
Wyjściowy skład: 1
Zmieniony: 0
Z ławki: 1
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0

Patryk Jastrzębski (21)
Ilość występów: 1
Pełne mecze: 1
Minut na boisku: 90
Wyjściowy skład: 1
Zmieniony: 0
Z ławki: 0
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0


Obrońcy:

Michał Tomaszewski (7)
Ilość występów: 16
Pełne mecze: 16
Minut na boisku: 1440
Wyjściowy skład: 16
Zmieniony: 0
Z ławki: 0
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 2
Czerwone kartki: 0

Paweł Winnicki (4)
Ilość występów: 15
Pełne mecze: 14
Minut na boisku: 1283
Wyjściowy skład: 14
Zmieniony: 0
Z ławki: 1
Bramki: 6
Asysty: 1
Żółte kartki: 8
Czerwone kartki: 0

Mateusz Nowak I (19)
Ilość występów: 15
Pełne mecze: 9
Minut na boisku: 1173
Wyjściowy skład: 14
Zmieniony: 5
Z ławki: 1
Bramki: 4
Asysty: 1
Żółte kartki: 1
Czerwone kartki: 0

Damian Skumórski (3)
Ilość występów: 14
Pełne mecze: 10
Minut na boisku: 1123
Wyjściowy skład: 13
Zmieniony: 3
Z ławki: 1
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 4
Czerwone kartki: 0

Łukasz Kiełbasa (14)
Ilość występów: 14
Pełne mecze: 7
Minut na boisku: 997
Wyjściowy skład: 11
Zmieniony: 4
Z ławki: 3
Bramki: 2
Asysty: 2
Żółte kartki: 3
Czerwone kartki: 0

Adrian Budnicki (5)
Ilość występów: 12
Pełne mecze: 3
Minut na boisku: 539
Wyjściowy skład: 5
Zmieniony: 2
Z ławki: 7
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0


Pomocnicy:

Bartłomiej Dębicki (13)
Ilość występów: 17
Pełne mecze: 13
Minut na boisku: 1415
Wyjściowy skład: 16
Zmieniony: 3
Z ławki: 1
Bramki: 2
Asysty: 3
Żółte kartki: 3
Czerwone kartki: 0

Patryk Chmielewski (9)
Ilość występów: 15
Pełne mecze: 14
Minut na boisku: 1320
Wyjściowy skład: 15
Zmieniony: 1
Z ławki: 0
Bramki: 3
Asysty: 9
Żółte kartki: 4
Czerwone kartki: 0

Piotr Skierkowski (2)
Ilość występów: 16
Pełne mecze: 10
Minut na boisku: 1201
Wyjściowy skład: 13
Zmieniony: 3
Z ławki: 3
Bramki: 0
Asysty: 2
Żółte kartki: 3
Czerwone kartki: 0

Damian Szczytniewski (17)
Ilość występów: 17
Pełne mecze: 1
Minut na boisku: 852
Wyjściowy skład: 11
Zmieniony: 10
Z ławki: 6
Bramki: 2
Asysty: 1
Żółte kartki: 2
Czerwone kartki: 0

Damian Surmak (6)
Ilość występów: 11
Pełne mecze: 3
Minut na boisku: 593
Wyjściowy skład: 6
Zmieniony: 3
Z ławki: 5
Bramki: 2
Asysty: 1
Żółte kartki: 3
Czerwone kartki: 0

Damian Koryto (15)
Ilość występów: 15
Pełne mecze: 0
Minut na boisku: 486
Wyjściowy skład: 6
Zmieniony: 6
Z ławki: 9
Bramki: 1
Asysty: 0
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0

Kasjan Klimkiewicz (18)
Ilość występów: 10
Pełne mecze: 0
Minut na boisku: 393
Wyjściowy skład: 3
Zmieniony: 4
Z ławki: 7
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 1
Czerwone kartki: 0

Mariusz Pesta (16)
Ilość występów: 1
Pełne mecze: 0
Minut na boisku: 60
Wyjściowy skład: 1
Zmieniony: 1
Z ławki: 0
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0


Napastnicy:

Jakub Kustra (11)
Ilość występów: 16
Pełne mecze: 6
Minut na boisku: 1075
Wyjściowy skład: 11
Zmieniony: 5
Z ławki: 5
Bramki: 9
Asysty: 11
Żółte kartki: 5
Czerwone kartki: 0

Tomasz Grudzień (20)
Ilość występów: 6
Pełne mecze: 3
Minut na boisku: 457
Wyjściowy skład: 5
Zmieniony: 2
Z ławki: 1
Bramki: 3
Asysty: 2
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0

Krzysztof Różycki (10)
Ilość występów: 10
Pełne mecze: 1
Minut na boisku: 452
Wyjściowy skład: 5
Zmieniony: 4
Z ławki: 5
Bramki: 1
Asysty: 0
Żółte kartki: 2
Czerwone kartki: 0

Krystian Sokołowski (8)
Ilość występów: 9
Pełne mecze: 2
Minut na boisku: 451
Wyjściowy skład: 5
Zmieniony: 3
Z ławki: 4
Bramki: 5
Asysty: 4
Żółte kartki: 3
Czerwone kartki: 0

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsor Główny

Miasto i Gmina Gąbin

Partner Sportowy

Football Academy Gąbin

Ostatni Mecz
17. kolejka IV ligi:

Błękitni Gąbin
0 : 1
Mazur Gostynin

Gąbin, sobota, 14 listopada, godz. 13:00
Kolejny Mecz
IV liga:

Koniec
vs
Rozgrywek

Ostatni Mecz Rezerw
9. kolejka B-Klasy:

Błękitni Gąbin
4 : 0
Szopen Sanniki

Gąbin, niedziela, 8 listopada, godz. 13.30
Kolejny Mecz Rezerw
B-Klasa:

Koniec
vs
Rozgrywek

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 404
Najnowszy Użytkownik: hjfiresoeu
Ostatnio online
hjfiresoeu57 weeks
jquuteikkr57 weeks
hcivkceicy57 weeks
ydnhzccspf57 weeks
mmazrqtnnj57 weeks
piivxnejfp57 weeks
xykcpoaypi57 weeks
nxxvxvsavz57 weeks
iptdwcrdyq57 weeks
kriboxoxul57 weeks
Ankieta
Czy ta strona jest potrzebna?

Tak

Nie

Obojętne

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Związki Piłkarskie

Wydziały Sędziowskie

Buttony










Copyright © 2010 by Mati & zagloba

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

1717239 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu